Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025

Чоловіку запропонували роботу в іншому місті

Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так є хороші школи, але в місті дитину треба возити. А в мене робота повний день. А ще в нас собака, яку треба гуляти тричі на день
В великих містах чудові транспортні умови. В 14 років хлопець сам може їздити 🤷‍♀️
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляГладиолус
тю, Ви мене заплутали, адже нижче написали что не вважаєте його гарним, бо гарний не ...і далі по тексту(
Так, поганий батько, бо треба користуватися презирвативом з малознайомою жінкою а не робити їй дітей
Знову Я• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Знаете, со стороны все больше похоже на страхи. Хороший район с домом и хорошей школой решит ваши проблемы. Все одним махом. Поедете в новый город, присмотрите такое место. Тогда можно будет предметно решать, понимая уровень затрат. А пока это только ваши эмоции.
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Як ви з ним живете🤔
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Може - але година на транспорті і 10 хв на велосипеді через поле - це різні речі, правда?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляЗнову Я
Так емоції, бо я і мій син живі люди, а не меблі
Козяка-маляка• 21 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Странные отношения. Друзья важнее мужа? Так и скажите, что с мужем уже как соседи, тогда и тема будет понятнее.

Я бы за мужем поехала, куда угодно, потому что люблю его, и мы семья. У вас же другая ситуация, бывает.
Четвертий раз?
Це не один тимчасовий переїзд. Це переїзд раз в кожні декілька років
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Як ви з ним живете🤔
До чого тут це? Всі помиляються. Але як і писала - недільний батько - це не хороший батько для дитини
Гладиолус• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
багато трилерів почитається з того, що хтось насамоті на велосипеді їде через поле...
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Четвертий раз?
Ви розумієте, я просто в розпачі. Я тут сад думала робити - жду коли порахують і тут таке. Я хочу осісти, я більше не можу і тут місце моєї мрії
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляГладиолус
Це велосипедна доріжка - там ідуть сотні велосипедів
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
10 хвилин на велосипеді можуть бути більш небезпечні ніж година на транспорті)
Ну і… в якому це місті дитина до школи годину буде їхати? В ваших можливостях вибрати дім та школу в новому місті
Гладиолус• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
усе, здаюся))

вдалого рішення
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
а он причем ? человек не может своих планов иметь?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Ви взагалі хоть коли переїжали? Так розказую - спочатку вибираєте школу - біля найкращої школи найдорожча оренда, потім дивитесь де робота. Зараз все це співпало бо ми живемо біля школи і роботи, в центрі стотисячного міста, де є все, при тому власний будинок в дорогому районі - в кінці вулиці річка ліс і поле. Таку локацію взагалі як виграти в лотерею, розумієте?
Балаболка• 21 марта 2025
Для вас важливіше сад, для чоловіка його карʼєра🤷‍♀️
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Так
Помогалочка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Вы уверены, что не смотрите на переезд в чрезмерно черном свете? Эти плюс 30% не дадут вам возможность жить не слишком далеко от хорошей школы? Работа у вас там будет другая. И если здесь у вас гибкий график, то почему вы уверены, что в большом городе (где работы по идее больше), не будет тоже гибкий график?

Вам несомненно надо искать с мужем компромиссы. Но чтоб найти хорошее решение, неплохо бы попытаться вам обоим посмотреть на ситуацию с другой стороны. А не видеть только свои плюсы и минусы.
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Мої інтереси - мати стабільний дім, щоб дитина з відзнакою закінчила школу і вступила до вишу. Щоб я їздила на роботу 10 хв, а в центр міста ходила 15 хв пішки з собачкою, ви не розумієте той рівень комфорту в якому я живу зараз
Скільки ще по часу виплачувати іпотеку ?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляviter33
20 років
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляПомогалочка

Ось такі фото я роблю, гуляючи біля дому з собакою. В мене не буде більше такої можливості - переїзд в велике індустріальне місто
Не прохожу мимо• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
мы выбирали просто хорошую школу ,
Помогалочка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Прекрасное место, это понятно.
Но у вас с мужем, очевидно, разные взгляды на жизнь. Возможно, стратегически он прав (а может и нет). В любом случае, пока вы чисто эмоционально давите на ’там ужасно, тут прекрасно’, вы не договоритесь.
НашлаПерепискуМужа• 21 марта 2025
Я б переїжджала з чоловіком скільки завгодно разів, якщо переїздом займається він. Дім, школа, робота - будь-ласка, я готова. А так, що він тільки командує, а ти гребися-провалися з усім побутом, то не їхала б.
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
В мене дитина не в інтернешнл скул - я точно не зможу міняти країни. А міста міняти я задовбалася
Чоловіку краще міняти, вам краще сидіти тут
Або ви переїдете з ним, або це буде кінець ваших стосунків
Обирайте, що вам важливіше не втратити- цю школу і комфорт вашої дитини або цього чоловіка
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я не можу за ним поїхати - я втрачаю роботу з гнучким графіком, а моя дитина супер школу.
Так. Втрачаєте свій комфорт або втрачаєте чоловіка
От і весь вибір
Диверсификация• 21 марта 2025
Я думаю он решил менять работу тк ипотека, нужно платить и думать о будущем.
Но как её ему дали, чтоб он её платил до 77 лет. Я не понимаю
Диверсификация• 21 марта 2025
Вы сама можете платить вашу ипотеку, если что
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Вона на нас обох - мені до пенсії ще далеко
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я не можу їхати, дитині це один повний мінус і я боюсь новиз компанії, наркотиків. Зараз дуже хороша школа, хороші однокласники - ми дружемо з батьками
А я можу. Мені 37 і 2 дітей. Мої діти переїздять і адаптуються, бо ми не маємо вибору
Якщо мені відвернеться такий чоловік, як ваш(добре заробляє, будує кар´єру) я не роздумуючи стану його коханкою і зроблю все, щоб ми були разом