Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025

Чоловіку запропонували роботу в іншому місті

Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
ВыФсеВрете• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Він теж так думає, але гарний татусь не робить дітей кому попало і виховує їх сам.
Слизька відповідь, тоді гарна мама не народжує від кого попало щоб батьківських прав позбуватися.
Автор, ви сама свої інтереси потянете? Наприклад аренду а містечка із якого не хочете переїзжати? Якщо ваш чоловіків звик так міняти місто і роботу, то звичайно він не розуміє в чому проблема і скоріше всього у вам буде вибір або з чоловіком в іншому місці ( до речі там будинок можна купити у спокійному пригороді) чи самі без переїзду.
Помогалочка• 21 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
У меня другие примеры , наслаждаются свободой
А исходные данные у тех, кто наслаждается - тоже депрессия? Если нет, то вообще мимо ваши примеры. Если вы уехали ’к лучшей жизни’, то это совершенно другой сценарий. У автора ’лучшая жизнь’ сейчас, а впереди - не известно что.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
😂😂😂то як хочете щоб він думав про вашу дитину, якщо вважаєте його поганим батьком для його дитини?
Де написано що я хочу? Я написала відразу, що комфорт моєї дитини не аргумент
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Це тоді 600 км в один день... він забирає лише на канікули
300 км по дорогам ЄС це не відстань 🤷‍♀️
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Ну звичайно - 3 години в одну сторону
Крошка Енот• 21 марта 2025
Я езжу за мужем. У меня никогда не было огромный карьеры (я и на одном месте больше 3-х лет не работала, выгораю). Сама я ребенок военных, поменяла 4 школы без страданий. Очень рада, что родители в ж…у не дули, сейчас живут на пенсии вдвоем. Смотрю как у подружек мамы-одиночки постоянно лезут в семь, сейчас стали капризными невыносимыми старухами, у которых нет своей жизни.
Короче семья на расстоянии -это для меня не семья. Мужик не хочет делать как вам удобно, а вы не хотите как удобно ему. Разбегайтесь, вам не по пути.
Знову Я• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так, бо їх зїсть аліменти і оренда, а 2 роки нової адаптації і стресу того не вартують
Насколько 30% существенны для бюджета? И какая разница в стоимости недвижимости в старом и новом городе? А вообще, у вас и у него жизненные планы совпадают? Вам нужен комфорт, ему все еще нужна карьера. Похоже, что немного нет. Есть какие-то общие мечты? Ну не знаю, домик в Испании на старости? Или круиз?
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляПомогалочка
То її думка) автора. Бо вона не хоче. А фактично життя в великому місті може тільце бути підходящим для підлітка.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Це моя теж біль - я погана мати своїй дитині, бо обрала не того батька
Помогалочка• 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Ей в любом случае виднее, чем мне или вам. И логичнее опираться на её видение ситуации, чем ваше)
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Чим? Доступом до наркотиків? Чи школою з дітьми з гетто?
Хвігура мічти• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Скільки Вам років?
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ну звичайно - 3 години в одну сторону
Не знаю як у вашого чоловіка розвʼязане питання опіки. В мого чоловіка прописано в вирішенні суду що він забирає дитину, а мати потім забирає. Прописані дні та свята коли дитина з ким.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляХвігура мічти
Скільки Вам років?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Він має проводити вихідні з дитиною, а не ´забирати´.звичайно йому зручніше жити в готелі
Крапипопка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Мій внесок третина від його зп
От він грубо і прикинув, що нова посада це перекриває і ви можете спокійно шукати щось на новому місці, але спробуйте порахувати з ним все інше
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляПомогалочка
Так, але тему вона створила щоб почути нашу думку)
Барабасиха• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, і питання в тому, що мені подобається місто в якому ми живемо, я знайшла друзів, мені тут дуже комфортно
Странные отношения. Друзья важнее мужа? Так и скажите, что с мужем уже как соседи, тогда и тема будет понятнее.

Я бы за мужем поехала, куда угодно, потому что люблю его, и мы семья. У вас же другая ситуация, бывает.
Помогалочка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
В случае переезда - это у вас стресс. У него-то наоборот, стресс если не переедет. У вас очень разная ’цена’ переезда.

Если переедете, это дом продавать будете? Или все равно будете выплачивать, сдавать в надежде, что со временем вернётесь?
Хвігура мічти• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ви ж молода жінка. Ви справді думаєте, що те, про що Ви пишете, не відбувається у маленьких містах? А з приводу того, що у великому місті більші шанси-це факт. У дитини життя лише починається.
Гладиолус• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, не вважаю. Чоловіки, що кинули своїх дітей - апріорі погані батьки.
ну, то вже Ваш вибір - зв´язатися з чоловіком який покинув свою 1норічну дитину...
Помогалочка• 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Угу. Относительно именно её ситуации, а не чьих-то детей, у которых нет проблем с переездами в отличие от её ребёнка.
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я зараз в такому самому становищі як і ви. Тільки дітей в мене двоє. Дітям повідомили що від вересня вони йдуть до нової школи тому що ми переїжджаємо. Подобається їм то чи ні - мають право. Але рішення приймають в нас в родині дорослі.
Наркотики? Гетто? В новому місті ви б планували віддати дитину до гетто? Чи шукали б доброї школи?
Житло: у всіх великих містах в Європі є райони з добрими рекреаційними ділянками. Виберіть то що вам сподобається.
Тільки для цього треба вирішити: потрібна вам родина, чоловік? Чи вам ваше небажання змін та страхи важливіші?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляГладиолус
Він не покинув, там матуся дивна і їй вигідно сидіти на аліментах та мати багато статевих партнерів
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
В нас було прописано все: хто забирає, відвозить та ін
Знову Я• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Почему у вас крайности? Даже в дорогом городе можно всегда найти хорошую школу. То, что менять окружение тяжело, понимаю вас прекрасно. Выбор для вас тяжелый. Вопрос, насколько вы любите мужа и любите ли вообще. Потому что навскидку финансово вам выгоднее ехать с ним чем жить на 25% семейного дохода с арендой. Дом при продаже поделится? Или ипотека только на нем?
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Так є хороші школи, але в місті дитину треба возити. А в мене робота повний день. А ще в нас собака, яку треба гуляти тричі на день
Балаболка• 21 марта 2025
Ответ дляПомогалочка
Кожний пише свою думку виходячи з власного досвіду🤷‍♀️
Гладиолус• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
тю, Ви мене заплутали, адже нижче написали что не вважаєте його гарним, бо гарний не ...і далі по тексту(
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляЗнову Я
В мене не країнощі, я розумію реалії, бо вже не раз переїжала і це дуже важко.