Сиреневая цапля• Изменено 21 марта 2025

Чоловіку запропонували роботу в іншому місті

Дівчата, я в розпачі. У чоловіка керівна посада і він має страхи що через десь три роки його компанію продадуть. Йому запропонували зараз роботу на 30% більша зп, але 2,5 години машиною від дому. Тому чоловік хоче, щоб ми переїжали. А в мене дитина підліток в хорошій школі та стабільна робота, дуже хороший будинок, але він в кредиті, який я одна не потяну. Я пропоную, щоб він приїздив на вихідні, але в нього є ще дошлюбна дитина теж в іншому місті і він їздить туди кожні другі вихідні - живе у готелі. Тому зі мною вім може бачитись тільки 2 вихідних в місяць і він звичайно так жити не хоче. Я взагалі не хочу переїжати, бо таких умов як тут не буде на новому місті - нам дуже повезло з будинком, бо він в центрі міста до роботи 10 хв, до найкращої школи у місті 10 хв дитині йти. Це кінець? Як донести чоловікові, що я хочу залишитися тут? Ми вже переїжали через його роботу 3 рази. Я більше не хочу і не можу зараз - дитині ще 5 років школи.
Менее Более• 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
В його випадку не одна, то друга.
Так все одно буде. Але у свій час мій чоловік теж так думав. Але лишився сам і зоч при грошах і житлі, тамне біжать з ним жити. Нікому ти на старості не треба. А чоловіку автора вже за 65. Старий пердун навіть багатий, щоб його обслуговували- то не джек пот
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Вы сама можете платить вашу ипотеку, если что
Дорого, це майже вся моя зп
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
А я можу. Мені 37 і 2 дітей. Мої діти переїздять і адаптуються, бо ми не маємо вибору
Якщо мені відвернеться такий чоловік, як ваш(добре заробляє, будує кар´єру) я не роздумуючи стану його коханкою і зроблю все, щоб ми були разом
Ну ок, зрозуміло, що якщо немає чого втрачати - лиш би шия. В мене інша ситуація
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, не від нього і йому звичайно все одно, що моїй дитині - то важка травма. Він підліток і важко заводить друзів. До того ж ми вже 3 рази переїжали. В цьому місті живемо останні 4 роки.
Чоловік обирає себе!
Йому пофіг на чужу для нього дитину (вашу)
Він переїде і ви або з ним, або його втратите. Не сумнівайтеся, він собі нову жінку знайде на новому місці швидко
Диверсификация• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Вона на нас обох - мені до пенсії ще далеко
Но 2/3 дохода на муже, он не молод 57. По сути это он платит ипотеку, а вдруг что не так. Я бы побоялась на такое замахиваться, на 20 лет вперёд прогнозировать свои доходы. Здоровья вам обоим и правильного взвешенного решения
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Ні 56) поки що
Инфотуфелька• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, і питання в тому, що мені подобається місто в якому ми живемо, я знайшла друзів, мені тут дуже комфортно
В мене є куми, які все життя живуть на 2 міста, 2 країни - і нічого ! Але дружина не працює, обирає сама - хоче може жити з ним, переїздити, може повертатися в рідне місто.
Робота у чоловіка змінюєтесь що 5 років, вони завжди легко переїжджають і навіть не заморочуються.
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Дитина не його - тому не аргумент. Типа тричі переїжав - звикне знову я хочу назавжди осісти тут. Мені задовбалося постійно починати на новомі місті
То відпустіть його!
Так і скажіть ’я не буду переїдати’, він посумує за вами місяць -два і буде у нього нова жінка і нове життя без вас і вашої дитини
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
А діти що? Ходять в різні школи чи в одну?
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
В шлюбі 10 років
І йому абсолютно насра...ь на вашу дитину!
І вцілому від готовий, що ви не переїдете і потихеньку він вас втратить
Диверсификация• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Дорого, це майже вся моя зп
А есть возможность найти получше работу тут где вы есть. Мужу есть варианты тут.
Почему то вы выбрали этот город, влезли в ипотеку. Значит работа должна быть, пусть он подумает уже не мальчик часто переезжать
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
Мабудь так. Тому сенс за ним їхати
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я не проти - але він не хоче...
Так
Бо він уже обрав СЕБЕ! Свою кар´єру, свій дохід, свій комфорт
Ваша дитина і ваш комфорт не є його пріоритетом
Инфотуфелька• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ходили в одну, потім в іншу - в сучасному житті це взагалі не проблема !
Диверсификация• 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
Чоловік обирає себе!
В 57 лет с подросток в анамнезе
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Так роботу можна знайти. Мені кращу - не певна. Йому на менші гроші так. Але він не хоче менші гроші
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Чоловіку автора 57
Правда, іпотеку ще 20 років платити(((
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Моя дитина змінила вже 4 школи
Дама-мадама• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так я все розумію, але не готова їхати зараз і боюсь, що занепащу життя своїй дитині.
Він з вами не буде разом, якщо ви не переїдете з ним
Ви і так цей будинок втратите, або доведеться тягнути самій
Диверсификация• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Поговорите с ним о стабильности, не факт что те 30 перекроют все неудобства от переезда, аренду и тд. Распишите цифрами, возможно он согласится
Диверсификация• 21 марта 2025
Автор проживёт сама, работа есть и аренду осилит. Не хочет переезжать пусть стоит еа своём. Главное она самостоятельная и независима, уже молодец
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
Так розумію, але де гарантія взагалі що він буде зі мною як переїду. Може поміняє на молоду через пару років, бо солідна посада і зп... зато мене зірве і дитину. Он жінка писала, що знайшов коханку, хоча їздила за ним всюди
Инфотуфелька• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Моя дитина змінила вже 4 школи
Я бачу проблему в іпотеці і нерідній для нього дитині (
Хоча, якщо чоловік кохає жінку, то і її дітей любить.
57 років це майже кінець карʼєри, йому треба допрацювати і отримати максимум для виходу на пенсію, і вам з ним треба вирішити де ви будете жити і чи треба тягнути і зберігати цей будинок.

Я б його відпустила поки що самого, дитина нехай до вчиться цей рік, потім літо - а потім життя покаже.
Знову Я• 21 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ось такі фото я роблю, гуляючи біля дому з собакою. В мене не буде більше такої можливості - переїзд в велике індустріальне місто
Так вы в любом случае попрощаетась с этим полем с ромашками. И с мечтой о саде. Сама дом вы не потянете. Что так что так придется менять жизнь. Но с ним есть возможность нового дома с новым садом. А здесь- квартира.
И еще , везде есть красивые пригороды с домами, садами и хорошими школами. Если это для вас так важно.
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька

Я не поїду за ним, якщо відпущу - це кінець шлюбу
viter33• 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
Вам в 37, крім 2 дітей треба ще й 57-річного перед-пенсіонера, за яким за пару років треба буде доглядати ?
І який не має за душею нічого, крім іпотеки, яку треба виплачувати ще 20 років ?
Сорі, має - обов’язок виплачувати аліменти на 11-річну дитину
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляМенее Более
57! Ще можна присосатися пявкою
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляviter33
Чоловіку автора 57
Правда, іпотеку ще 20 років платити(((
Дивне рішення взяти іпотеку, дивний банк, що видав, бо 10 років до пенсії, а далі хто платитиме
Накладні мюслі• 21 марта 2025
Ответ дляДама-мадама
Десь так
автор Сиреневая цапля • 21 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Голова банку - сусід і ми дружимо