Борода• 21 марта в 13:26

Порекомендуйтне пожалуйста тональную основу с эффектом сияния.

Дано: сухая кожа, возраст - 40+.
Заранее спасибо!
Аноним ФЕЯ• 21 марта в 13:28
Ось цей тінт класний, але ціна...

https://makeup.com.ua/ua/product/789446/?gad_sourc...
Веселуха Муха• 21 марта в 13:28
Sensai glowing base
Vitalik2025• 21 марта в 13:29
Гиалуроновая тональная сыворотка Alliance Perfect Nude, L´Oréal Paris
Саджу все зарання• 21 марта в 13:38
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ось цей тінт класний, але ціна...

да нет там никакого сияния
Не цілуюсь з бодуна• 21 марта в 13:42
Також люблю з сяянням. Мені 39. Шкіра в принципі безпроблемна. Не люблю ефекту маски.
З останнього десь пів боку користуюсь Armani. Замовила YSL але ще не прийшла.
Дуже подобається sheseido, але вже майже закінчилась.
Аноним ФЕЯ• 21 марта в 13:43
Ответ дляСаджу все зарання
да нет там никакого сияния
Ну може у ваш флакон сяяння не доклали, бо у більшості сяяння таки є, у декого навіть надмірне. Досить почитати відгуки.
Хіба, може ви хотіли ефекту хайлайтеру. Тоді так, це не хайлайтер.
Саджу все зарання• 21 марта в 13:46
Ответ дляАноним ФЕЯ
а по вашему сияние это как от обычного крема эффект ? когда лицо просто блестит?
по запросу автора шисейдо ( правда говорят уже сняли) и синсей
но не флюид этот точно
Аноним ФЕЯ• 21 марта в 13:52
Ответ дляСаджу все зарання
но не флюид этот точно
Я так зрозуміла, що автор хоче ефект не матової, а вологої шкіри, легке покриття. Щоб тон створював ефект здорової шкіри з природним сяянням.
Все це дає тінт Шанель? З ним в цьому плані все ок. Все так, крім ціни.
Але автор бюджет на вказала, тому може їй ціна не важлива.
Stepa_nida• 21 марта в 14:57
Тінт з першого поста - має натуральний фініш, а не сяючий.
Якщо потрібне виражене сяйво - це Chanel les beiges healthy glow.
Більше до вологого - це Kevyn Aucoin Etherealist foundation.
Нічна ненажера• 21 марта в 15:53
Dior Forever Hydra Nude
Чтооооооооооо?• 21 марта в 16:09
Ответ дляВеселуха Муха
Sensai glowing base
Это база, да классная
Я не совсем поняла, что автор хочет. Тональный или базу под макияж
Веселуха Муха• 21 марта в 16:15
Ответ дляЧтооооооооооо?
Это база, да классная
Я пользуюсь только ею, без тонального, у меня кожа ровная без недостатков
Крим мій• 29 марта в 18:15
Ответ дляВеселуха Муха
Скажите, Вы пользуетесь базой каждый день?
Не забивает ли она поры?
Чем она Вам нравится?
Спасибо.
Веселуха Муха• 29 марта в 19:16
Ответ дляКрим мій
Не забивает ли она поры?
Чем она Вам нравится?
Спасибо.
Почти каждый. Поры не забивает, она жидкая почти как вода. Нравится эффект влажной кожи и легкое покрытие.
Україна наше все• 21 апреля в 14:10
+