Кокосиха• 21 марта 2025
Порадьте книгу або фільм які змінили ваше життя (на краще)
Книга або фільм, завдяки яким ваше життя змінилося в кращу сторону.
ТАЗератти• 21 марта 2025
Советую просто смотреть ютуб, уроки всевозможные, психология. Ютуб ищмеил мою жизнь к лучшему ))
ЯсноВидящая• 21 марта 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Фільм Секрет вплинув на моє життя.
Каким образом?)
Кокосиха
• 21 марта 2025
Ответ дляТАЗератти
Порадьте будь ласка топ каналів)
Кокосиха
• 21 марта 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Книга Дейл Карнегі Як завоювати друзів і впливати на людей.
Дякую)
Кокосиха
• 21 марта 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Фільм Секрет вплинув на моє життя.
Працює?
Кокосиха
• 21 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Книги Зеланда, Кехо и Диспензы
Це реально працює?
Кокосиха
• 21 марта 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Покинь, якщо кохаєш
Яким чином вплинув?
Я подивилася. Досить непоганий фільм. Краще на субстанцію..
Пуки-куки• 21 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Це реально працює?
Работает все, во что вы верите. Я верю в силу мысли и визуализации для меня работают
Аноним с кешбеком• 21 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Каким образом?)
Я почала дивитись на деякі речі по іншому.
Це була перша крапля, потім я дізналась основ кармічного менеджменту і це стало моєю базою по життю.
Все в наших головах, що посієш те й пожнеш.
Аноним с кешбеком• 21 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Працює?
Я не знаю, як би було без цього фільму.
Але я його дивилась дуже багато разів. Щось хотіла там побачити, щось там мене цікавило
Кокосиха
• 21 марта 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Я не знаю, як би було без цього фільму.
Я також дивилася.
Треьа передивитися
ЯсноВидящая• 21 марта 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Спасибо за ответ)
Аноним с кешбеком• 21 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Я також дивилася.
Треьа передивитися
Знаєте, я живилась ще в 2006-7 роках.
Нещодавно вирішила передивитись. По-перше дуже дивно дивитись щось рос мовою, не вживаю рос контент і це прямо заважає. Виглядає якась трошки примітивно, для сучасного сприйняття. Дещо чула, як вперше.
Подивилась і більше не хочеться. Зараз більше 10 законів кармічного менеджменту мене приваблюють
СКИБИДЫШь• 21 марта 2025
Ответ дляПростоваля
Виндоус для чайников под редакцией Фигурнова.
И фотошоп библия пользователя))
Грибной_Дождик• 21 марта 2025
Блин, мне видимо пахать и пахать, большинство этих книг и других вызывают какой-то смех.
Простоваля• 21 марта 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
И фотошоп библия пользователя))
Та фотошоп, то такое, но в 1998 году я стала единственным спецом по Виндоус в банке, когда поставили новое ПО. Я универ закончила в 1997 и учились мы на раздолбанных компах и бобинных носителях информации. Пришла в банк, а там был Norton commander) Когда закупили новые компы с ПО Windows, начальник отдела программирования сказал, что я самая молодая и должна разобраться. Так и сидела с книгой на коленях и разбиралась. Потом ещё коллегам объясняла.
СКИБИДЫШь• 21 марта 2025
Ответ дляПростоваля
Вау, ви крута!
Все і одразу• 21 марта 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
І що зявились друзі? Мені здається якщо воно від душі не йде, то себе не пересилиш
Все і одразу• 21 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Порадьте будь ласка топ каналів)
Психологі, найкращій то Євгенія стрілецька. На її російськомовному каналі можна знайти мабуть всі теми, що можуть цікавити
Тролю як можу• 21 марта 2025
Ответ дляВсе і одразу
Я очень люблю объяснение про червяков в ней. Банальная вещь но реально люди часто это не понимают.
Доль Чекомбана• 22 марта 2025
Ответ дляВсе і одразу
Так з´явилися. Навчилася спілкування з людьми і розуміння що я не так робила що не могла зрозуміти людей.
Грибной_Дождик• 22 марта 2025
Ответ дляaljonyshka
Унесенные ветром- моя главная книга)
О, топчик. Моя любимая фраза :’ я подумаю об этом завтра’.)