Манка Я• 30 марта 2025

Чи була у вас книга, після якої хотілося змінити щось у своєму житті?

Швендяю містами• 30 марта 2025
Марія кондо, викинь мотлох зі свого життя. Класно розхаращилася.
Болтушка Му• 30 марта 2025
Абетка
tarveldy• 30 марта 2025
Отак щоб змінити то ні, а от книга яка допомогла розібратися що і як в цьому світі робиться, то це Лабіринт (Бушков)
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
А муж как реагировал? Я бы рада, да скандалы из-за попыток избавиться от старых вещей
Бесконечность-не предел• 30 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
О чем книга?
Хитрушка-чекушка• 30 марта 2025
Нет
Білка в колесі• 30 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
У меня муж тоже остро реагирует, когда я выбрасываю старые вещи. Свои .
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляБілка в колесі
Свои -то я могу, втихомолку, не офишируя, но общее или его...доводит до белого каления, такое чувство, что дышать трудно из-за этого мотлоха, и поделать ничего нельзя
Швендяю містами• 30 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
В книзі описаний негативний досвід авторки, коли вона викилала мотлох інших членів своєї сім´ї і проаналізовано, чому так неможна робити :)

Для мотлоху чоловіка виділені окремі місця, куди я не заглядаю. А за спільний простір відповідальна я. Він у мене досить скромна невибаглива людина. З підлітками складніше.
Швендяю містами• 30 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
О чем книга?
Про стосунки зі своїми речами в домі.
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами

тогда мне не поможет особо, потому что основная часть мотлотлоха - его. Причем любит покупать всякие прибамбасы для кухни, например, которые в итоге валяются без дела, и фраза ’пусть будет, оно тебе мешает?’ сводит меня с ума
Сижуревувшоке• 30 марта 2025
Если следовать книге , то выбрасываете, ререставляете, меняете местами только свои вещи . Всё остальные согласовывать.
Швендяю містами• 30 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
У мене мама така. 10 консервних ножів, 8 картоплем´ялок. Щоб щось взяти в шухляді, треба купу всього вийняти, пусте витрачання часу.
Мені сподобався у Кондо принцип організації простору: щоб щось взяти, не пртрібно чіпати інші предмети поруч.
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
Вы живёте с мамой?
Швендяю містами• 30 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Вы живёте с мамой?
Ні, але жахаюся, коли приходжу в гості :))) не можу нічого приготувати, бо лише перекладаю каструльки, кришки, лотки і пошуках необхідного.
Бесконечность-не предел• 30 марта 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Вы живёте с мамой?
С мамой жить нельзя?
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
С мамой жить нельзя?
?
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
У моей тоже такое, и меня это не волнует, но волнует то, что у меня дома. А дома такой же муж. Где корни этого, как найти подход к нему, для меня это проблема
Леді Душка• 30 марта 2025
Ответ дляШвендяю містами
Починала читати десь в 2023. Мене так вона вибісила)) Зовсім для українці у війні не підходять її аргументи.
Бо наші/наших родичів тривоги справдились - і те що відкладалось на ’чорний день’ пригодилось, бо він настав.
Швендяю містами• 30 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
Що саме згодилося?

До речі, факт того, що обов´язково наступить той момент, коли ця річ згодилася б, в книзі не заперечується. Але пропонується порівняти витрати від зберігання цієї речі до того моменту і користь в моменті. Мова не про засоби безпеки, звісно, але взагалі.