Снідаю авокадо• 22 марта 2025

Постінор побочки екстрена контрацепція

Доброго дня! Десь через 4/5 днів після місячних прийняла постінор, через 5 днів після цього знов кровить..в когось таке було?
ПростоБелка• 22 марта 2025
Вот вам и побочка. Он такой сильный. Я этот препарат принимала у меня кровотечение было
Эт вернячОк• 22 марта 2025
А навіщо приймати постійного після місячних?
автор Снідаю авокадо • 22 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Порвався презерватив,так як я маю 2 дітей і я розумію що я можу завагітніти в любий період циклу,а дітей на разі більш не хочу,заради страховки я пью цей препарат
Фокус-Покус• 22 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Автор так і має бути, постінор провокує
Мerida• 22 марта 2025
Вы ж инструкцию перед приёмом читали. Там это описано
Куратор дебошей• 22 марта 2025
Це нормально, все вказано в інструкції
Бачу_майбутнє• 22 марта 2025
Автор, не турбуйтеся , за пару циклів все прийде до норми.
Це значно краще ніж аборт або непотрібна дитина.
Смажена полуничка• 22 марта 2025
Це припустима реакція. Ви прийняли доволі високу дозу гормонів, тому є порушення циклу. Більше так не робить, краще відвідуйте лікаря для підбору планової надійної контрацепції - КОК, ЧПОК або ВМС, пластир, кільце
Смажена полуничка• 22 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Запитайте лікаря про ВМС. Зараз є сучасні Джайдес та Мірена, це зовсім інша справа ніж старі мідні або зі сріблом
Бензопирен• 22 марта 2025
Никаких побочек не было. Принимала его раз 5 в жизни