Невгамовна шахиня• 22 марта в 17:46

Які каблучки ви носите щодня?

Окрім обручки, покажіть будь ласка))
АнтиТроль• 22 марта в 17:48
Никаких колец не ношу. Неудобно
Крапипопка• 22 марта в 17:50
Різні, в мене їх більше 50
Плету корзинки• 22 марта в 17:51
Не ношу, бо немає жодної
тяжкаялюдина• 22 марта в 17:51
Ответ дляКрапипопка
Різні, в мене їх більше 50
Покажіть шкатулку, цікаво
А я кумедна• 22 марта в 17:52
Все щр маю. Щодня міняю. Бо маю різні камні. То смарагд. То сапфір. То перлини. То топаз. Прикраси люблю.. біжутерію тілтки щось вишукане під літній одяг. Маю зовсім мало- 2 комплекти. А так ювелірка
Крапипопка• 22 марта в 17:53
Ответ длятяжкаялюдина
Покажіть шкатулку, цікаво
Я її не ношу з собою))
Ищу Аленя• 22 марта в 17:53
Вот это не снимаю.
Гл. Амурная• 22 марта в 17:54
Різні. Під сережки, в мене комплекти. З фіанітом, блакитним топазом, перлиною.
Крапипопка• 22 марта в 17:54
Ответ дляИщу Аленя
Вот это не снимаю.
Це Картьє? Така гарна
Обнимашкина• 22 марта в 17:54
Обручалка с желто-белого золото и тоненькое колечко золотое с брюликами мелкими и танзанитом небольшим. Не покажу,потому что всегда тут сглазят. Вечно что-то потом происходит с вещью,которую показывала
Ищу Аленя• 22 марта в 17:55
Ответ дляКрапипопка
Це Картьє? Така гарна
Да. Спасибо
Наташа_32• 22 марта в 17:55
А може Вам ще написати адресу, та дати ключі від квартири де лежать ці каблучки та гроші???
Лама_мама• 22 марта в 17:57
Ношу обручку і те яким робили пропозицію маю розмір 14,5 не знайти на мене каблучки( і чомусь мені не дуже в них зручно
Княгиня пітьми• 22 марта в 17:57
Ношу обручку, що дарував чоловік на заручини - біле золото та 5 діамантиків.
На іншій руці солітери, тобто, один діамант. Теж в білому золоті. Його на заручини дарував інший чоловік. Вона мені подобається, тому ношу. Дуже люблю ювелірку)
Планую cartier
автор Невгамовна шахиня • 22 марта в 17:59
Ответ дляИщу Аленя
Вот это не снимаю.
Я зараз теж дивлюсь на цю модель. Дуже мені подобається, але чи зручно в повсякденному житті?
Ищу Аленя• 22 марта в 18:01
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вообще не мешает. Ношу или на указательном, или на большом. На второй руке меняю кольца или могу вообще не надевать, а это всегда на мне.
Снегурочко• 22 марта в 18:06
Ответ дляИщу Аленя
Вот это не снимаю.
Мені цікаво чого регочуть, чи я чогось не розумію ?
Крапипопка• 22 марта в 18:12
Ответ дляСнегурочко
Думають що фальшивка бо оригінал 6-7 тис
Ищу Аленя• 22 марта в 18:18
Ответ дляКрапипопка
В два раза дешевле))
Крапипопка• 22 марта в 18:26
Ответ дляИщу Аленя
В два раза дешевле))
Круто
ТайТаке• 22 марта в 18:37
Ответ дляКрапипопка
Це Картьє? Така гарна
Правда гарна? Хм...
Крапипопка• 22 марта в 18:38
Ответ дляТайТаке
Правда гарна? Хм...
Ні, я брешу)) звісно гарна
ТайТаке• 22 марта в 18:39
Ответ дляКрапипопка
Ні, я брешу)) звісно гарна
Це так бренд Картье впливає? Що там гарного? Звичайна.
Крапипопка• 22 марта в 18:39
Ответ дляТайТаке
Це ваша думка, в мене вона інша. Сорян)
тяжкаялюдина• 22 марта в 18:41
Ответ дляКрапипопка
Ні, я брешу)) звісно гарна
Мені ні, груба, якийсь готичний стиль.👎
А вот недавно• 24 марта в 17:04
Вдома ніякі не ношу. Коли виходжу, то обручку одягаю, у мене американка звичайна в білому золоті, можу ще одну каблучку-доріжку срібну з камінцями не дорогоцінними вдягнути на іншу руку.