Невгамовна шахиня• 22 марта 2025
Які каблучки ви носите щодня?
Окрім обручки, покажіть будь ласка))
тяжкаялюдина• 22 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
Різні, в мене їх більше 50
Покажіть шкатулку, цікаво
А я кумедна• 22 марта 2025
Все щр маю. Щодня міняю. Бо маю різні камні. То смарагд. То сапфір. То перлини. То топаз. Прикраси люблю.. біжутерію тілтки щось вишукане під літній одяг. Маю зовсім мало- 2 комплекти. А так ювелірка
Гл. Амурная• 22 марта 2025
Різні. Під сережки, в мене комплекти. З фіанітом, блакитним топазом, перлиною.
Обнимашкина• 22 марта 2025
Обручалка с желто-белого золото и тоненькое колечко золотое с брюликами мелкими и танзанитом небольшим. Не покажу,потому что всегда тут сглазят. Вечно что-то потом происходит с вещью,которую показывала
Лама_мама• 22 марта 2025
Ношу обручку і те яким робили пропозицію маю розмір 14,5 не знайти на мене каблучки( і чомусь мені не дуже в них зручно
Княгиня пітьми• 22 марта 2025
Ношу обручку, що дарував чоловік на заручини - біле золото та 5 діамантиків.
На іншій руці солітери, тобто, один діамант. Теж в білому золоті. Його на заручини дарував інший чоловік. Вона мені подобається, тому ношу. Дуже люблю ювелірку)
Планую cartier
Невгамовна шахиня
• 22 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
Вот это не снимаю.
Я зараз теж дивлюсь на цю модель. Дуже мені подобається, але чи зручно в повсякденному житті?
Ищу Аленя• 22 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вообще не мешает. Ношу или на указательном, или на большом. На второй руке меняю кольца или могу вообще не надевать, а это всегда на мне.
Снегурочко• 22 марта 2025
Ответ дляИщу Аленя
Вот это не снимаю.
Мені цікаво чого регочуть, чи я чогось не розумію ?
Крапипопка• 22 марта 2025
Ответ дляСнегурочко
Думають що фальшивка бо оригінал 6-7 тис
Ищу Аленя• 22 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
В два раза дешевле))
Крапипопка• 22 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Це так бренд Картье впливає? Що там гарного? Звичайна.
Це ваша думка, в мене вона інша. Сорян)
тяжкаялюдина• 22 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
Ні, я брешу)) звісно гарна
Мені ні, груба, якийсь готичний стиль.👎
А вот недавно• 24 марта 2025
Вдома ніякі не ношу. Коли виходжу, то обручку одягаю, у мене американка звичайна в білому золоті, можу ще одну каблучку-доріжку срібну з камінцями не дорогоцінними вдягнути на іншу руку.