Міряю від одиниці• 22 марта в 19:01

Айфон 15 чи 16, який краще підлітку (подарунок на ДН)?

Хочу подарувати доньці на День народження(15 років) айфон, не знаю який краще обрати 15 чи 16. Наче 16 більш нова модель, але кольори, на мою думку, занадто яскраві. Дівчата, шо порадите, чи є якісь суттєві переваги у 16? Різниця у ціні невелика. Для доньки це буде сюрприз, тому сама обираю колір і модель.
Танцепесенная• 22 марта в 19:03
Телефон і підліток ніяк не впливає на вибір. Найкраще запитати саму людину, який вона хоче.
Морковку дай• 22 марта в 19:04
А може взяти якийсь нейтральний колір, а обирати по функціях/памʼяті?
Мало хто носить телефони без чохлів, то можна не заморочуватись кольором )
палка-копалка• 22 марта в 19:04
)))))) навіщо підлітку такі коштовні подарунки? мені 48 і в мене 12-й айфон))))
Бешене сарі• 22 марта в 19:04
Який хоче ваш підліток, але якщо не боїтеся що в ремонті цей телефон буде часто бо вони дуже не бережливі в цьому плані
Стильна штучка• 22 марта в 19:05
Краще 16
Морковку дай• 22 марта в 19:05
Ответ дляпалка-копалка
Якщо Автор може собі дозволити подарувати дитині такий подарунок.. то чого ні? Чи всі повинні бути як Ви?
Успокойся_Успокойся• 22 марта в 19:05
Ответ дляпалка-копалка
Бо у батьків є гроші і бажання балувати!
автор Міряю від одиниці • 22 марта в 19:06
Ответ дляБешене сарі
Вона обережно ставиться до речей, ніяких проблем до цього з телефонами не було.
автор Міряю від одиниці • 22 марта в 19:08
Ответ дляпалка-копалка
Є фінансова можливість і бажання порадувати доньку.
автор Міряю від одиниці • 22 марта в 19:10
Ответ дляМорковку дай
Думала над варіантом білого кольору, думаю якраз нейтральний колір. Так, чохли вона часто міняє, але часто напівпрозорі, тому і є сумніви щодо рожевого-зеленого кольору, як у 16, бо там насичені кольори
Ответ дляСтильна штучка
Краще 16
Дякую
Джавеліна• 22 марта в 19:11
Ответ дляМіряю від одиниці
У мене є фінансові можливості, але айфон навіть собі не візьму
Морковку дай• 22 марта в 19:11
Ответ дляДжавеліна
А Вас хтось вмовляє його брати? У Автора інше питання було
автор Міряю від одиниці • 22 марта в 19:11
Ответ дляДжавеліна
Це ваше право. А у мене інша думка)
Джавеліна• 22 марта в 19:13
Ответ дляМіряю від одиниці
Це ваше право. А у мене інша думка)
Вам не шкода 80 кусків?
Конфиденциальность• 22 марта в 19:13
Ответ дляпалка-копалка
Мне 46, айфона в глаза не видела.
Морковку дай• 22 марта в 19:14
Ответ дляМіряю від одиниці
З напівпрозорими краще таки білий. Що б під всі кольори та малюнки підійшов )
По функціях не підкажу.. :( то треба лізти дивитись/порівнювати/читати..
Але думаю тут дівчата порадять )
Танцепесенная• 22 марта в 19:14
Ответ дляДжавеліна
Ну люди зараз вважаються крутими, коли мають Айфон. Можуть жити в задрипаній хаті, але Айфон має бути. Тим більше дитина. Тільки з Айфоном вона стане класною.
Стильна штучка• 22 марта в 19:14
Ответ дляМіряю від одиниці
Беріть білий, дівчатам подобається
Краще 16
Моїй 16 років, вона обирала такий
Морковку дай• 22 марта в 19:16
Ответ дляТанцепесенная
Є люди, для яких айфон це такий самий телефон як самсунг, чи ксіомі, чи оппо, чи ще якийсь. Їм просто подобається якась конкретна модель/виробник
До чого тут крутість чи задрипаність?
Танцепесенная• 22 марта в 19:17
Ответ дляМорковку дай
До чого тут крутість чи задрипаність?
Всім поголовно подобається один виробник. Дуже смішно
автор Міряю від одиниці • 22 марта в 19:19
Ответ дляСтильна штучка
Беріть білий, дівчатам подобається
Краще 16
Моїй 16 років, вона обирала такий
Дякую за пораду)
автор Міряю від одиниці • 22 марта в 19:20
Ответ дляМорковку дай
Але думаю тут дівчата порадять )
Дякую!
Партизанка• 22 марта в 19:21
Краще поїхати і купити ту модель і колір, яку хоче донька. Це буде найкращий варіант

Ви ж теж би хотіли обрати собі авто і за моделлю, і за кольором. Так само і донці це важливо
Морковку дай• 22 марта в 19:22
Ответ дляТанцепесенная
В сенсі «всім поголовно»? От прям вся вулиця в айфонах чи що?
Зручно людям з телефоном, влаштовує «начинка» та налаштування, є кошти - пішли купили що захотіли.
Ви так само про людей з самсунгами флагманами розказуєте? Чи про флагмани інших виробників? Чи там все ок і тільки айфони Вам муляють?
Танцепесенная• 22 марта в 19:30
Ответ дляМорковку дай
Айфони не мають тільки люди, які мають недостатньо грошей, також люди, які не мають широкого кола спілкування, не ведуть активно соцмережі. Переважно це люди середнього віку і старшого. Но молодь має мати, щоб бути класним. Всі вони говорять, що тільки Айфон найкраще фотографує, це перший аргумент. Вимагають у батьків. Всі їхні однолітки мають, тому їм дискомфортно, відчувають себе біднішими.
Ті самсунги флагмани ніхто не оцінить, крім вас.
Маєш Айфон, без слів ясно, людина забезпечена, класна, в тренді. Ні, до тебе вже придивляються...
Морковку дай• 22 марта в 19:41
Ответ дляТанцепесенная
Та капець прям, всі…
У сина в класі у кого що, у когось нові телефони, у когось старі і покоцані. Хтось взагалі до школи з кнопковим ходить (вдома має сенсорній). І ніхто нічого не розказує про дискомфорт, «класність» і все інше. Мій взагалі виє вже рік мені що хоче повернути свій самсунг (підлітки, якщо що.. майже 8 клас вже).
У молоді теж бачила всілякі різні телефони (а не як Ви пишете «тільки айфон»)
Весела моль• 22 марта в 20:27
Ответ дляпалка-копалка
Если есть деньги почему бы и нет у меня 13 про)
Весела моль• 22 марта в 20:30
Только не берите прозрачные чехлы, он мне поцарапал рамку в телефоне (