Ума Палата• Изменено 23 марта в 00:13

Аудіодоріжки для самостійної прогулянки. Варто чи ні?

Маю інколи трошки вільного часу і бажання творити та створювати цікавинки. Виникла ідея створити аудіодоріжки для самостійних прогулянок. Тобто це буде маршрут з певною стартовою точкою, де ви надягаєте навушники і гуляєте під аудіодоріжку у певному напрямку, яким вас буде вести диктор паралельно розповідаючи цікаві історії про місця якими ви проходите. Викину у вільний доступ, можливо навіть вкладуся трошки в рекламу на промоушн. Цікаво на скільки це може мати попит. Ну і у підпис планую розмістити картку для вдячності за бажанням (ну а раптом, але це не головна мета).
Проголосуйте, будь ласка, на скільки така річ могла б користуватися попитом.
Проф мікрофон та шумопоглинач маю, голос норм :) Дякую.
Результат:
вже голосів: 21
11 (52.38%) Круто
5 (23.81%) Має місце бути, але не моє
3 (14.29%) Не зацікавило б
1 (4.76%) Можу "подякувати" якщо цікаво
1 (4.76%) Інше
котопёс• 23 марта в 00:59
Я гуляю під ютуб мюзік, де в мене створено кілька плей листів

Але ваша ідея має місце бути