Докладальниця• 23 марта в 03:45

Болит зуб. Можно ли нимесил или другое сильное обезболивающее

Если вечером я выпила алкоголь? Везде читаю что нельзя, но что тогда делать? Выпила не много. Есть в аптечке нимесил, Кетанов..
Щебетушка• 23 марта в 03:48
Скільки випили,якого алкоголю і коли?
Щебетушка• 23 марта в 03:51
Якщо це був бокал вина наприклад і вже пройшло годин 6 то приміть німесіл
Хоча я приймала і через 2-3 години
автор Докладальниця • 23 марта в 03:59
Ответ дляЩебетушка
Хоча я приймала і через 2-3 години
Бокал виски с колой, но виски не много, около 50 гр. Около 22:00
Щебетушка• 23 марта в 04:00
Ответ дляДокладальниця
Приміть німесіл звичайно,він і протизапальний і знеболюючий і вранці їдьте до лікаря
автор Докладальниця • 23 марта в 04:02
Ответ дляЩебетушка
Дякую 🙏🏻
Все будет, но потом• 23 марта в 07:59
Ответ дляДокладальниця
Дякую 🙏🏻
а нема можливості до лікаря? Бо найкраще обезболення - це бодай ’відкрити’ зуб
Мафиозная• 23 марта в 11:01
Кетанов
Мафиозная• 23 марта в 11:03
Ответ дляВсе будет, но потом
В неділю? До чергового костоправа? Якщо в місті. А на селі?