Щепотка_совести• 20 февраля в 00:55
Жіноче здоров‘я
Мені 29 р, останнім часом трішки не регулярні критичні, 2 місяці все за графіком, місяць затримка в неділю, потім знову все нормально
Ці критичні-думала що вже почалось, так як мазнулось, але крім пару капель нічого більше не було.. на сьогоднішняй день у мене 15 день затримки, сьогодні тіло так болить, кожна клітинка прям( не можу доторкнутись, знизився тиск , погано почуваю себе((
Тести робила-усі негативні
Статевий партнер один, пологи були 3 роки тому,
Знаю що потрібно до лікаря, але не знаю краще вже до якого? Гінеколог справиться тут?
Тести робила-усі негативні
Щепотка_совести
• 20 февраля в 01:00
Ответ дляБоневтікла
Коли останній раз відвідували гінеколога
У жовтні