Працівниця року• 23 марта 2025

Коли збуваються мрії?

От у вас бувало таке, щоб ви чогось ну дуже хотіли (при чому, щоб це йшло не від логіки, а від нестримного бажання мати це, навіть якщо це нездійсненне), і мрія збувалася?
Почну з себе. Я мріяла жити в домі. Коли ми з чоловіком одружилися, я купила альбом для фото, на обкладинці якого був зображений дім. На той час у нас не було грошей навіть на власну квартиру. Але через 5 років ми купили будинок, причому він виявився дуже схожий на той, що був на фотоальбомі.
Голубая фишка• 23 марта 2025
Рада за вас но не от всего сердца
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляГолубая фишка
Рада за вас но не от всего сердца
Чому?)))
Забагаловка• 23 марта 2025
Мрії збуваються завжди. Але так як Всесвіт вважає за потрібне
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Розкажіть, будь ласка, свою історію.
Марафетчица• 23 марта 2025
Если мечты не сбываются, нужно мечтать о чем-то попроще.
автор Працівниця року • 23 марта 2025
У мене просто знову з´явилася нереальна на сьогодні мрія. Хочу надихаючих історій!
Забагаловка• 23 марта 2025
В дитинстві коло мого дит садочку побудували новий будинок. Мені дуже подобалася дит майданчик новий і я мріяла жити в тому будинку, щоб гратися на майданчику. Пройшли роки, років 30+, я вдруге вийшла заміж, у чоловіка квартира в будинку, вікна якої виходять на той дитячий майданчик і той будинок.
Свекруховна• 23 марта 2025
Было. Я с детства себе представляла, своих детей маленькими, такими пухляшами со светлыми кудряшками. Так и вышло, ни смотря на то, что я и муж темноволосые и с прямыми волосами, дети у нас были светловолосым и кудрявыми лет до трёх, а потом темнели, и кудри раскручивались.
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Розкажіть, будь ласка, свою історію.
Історій багато, але не завжди вони з веселим результатом
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
І ви, напевно, ходите на той майданчик з дитиною?
Бегущаяпо• 23 марта 2025
Да, у меня было такое чудо в жизни. Сейчас, со всеми этими событиями, я чувствую что не в силах опять «намечтать» что-то….
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Та ні, син вже був віком не для гри на мйданчику , ходила туди , щоб сісти на лавці і потеревенити по телефону. Переїхала через війну, бо чоловіка направили працювати в інше місто( неодноразово казав, що хоче жити коло моря, от тепер живемо на Півдні)
Калинові вуста• 23 марта 2025
Много сбывалось мечт, но только благодаря мужу. Он знал о чем я мечтаю и все делал для исполнения
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Теж непогано)))
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляБегущаяпо
Все одно це все скінчиться. Тому що все на світі має свій початок і кінець. І ви матимете ресурс мріяти і втілювати це в життя.
Заліковий троль• 23 марта 2025
Было, получала, а потом это отнималось.
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Теж непогано)))
Все в житті складається добре, головне це ’добре’ відчувати.
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Было, получала, а потом это отнималось.
Тобто, ви пов´язуєте те, що ви отримали, і те, що потім відняли, як своєрідну плату за щось?
Заліковий троль• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Нет, ни с чем не связываю.
ТаЕщеОптимистка• 23 марта 2025
Да, было. И быстрое исполнение мелкого, и глобальное через время, но в неожиданном варианте.
Последние из глобального: Я плохо переносила жару, жила в Одессе, и очень хотела провести год при температуре 15-20 градусов. Такой как наша осень ,сентябрь- октябрь. И вот, спустя эннное количество лет, из- за войны, потери работы и гибели мужа, Я уехала. Уехала от себя, и попала в Ирландию, где температура такая ,как когда то мечтала. Такая проза жизни.
ТаЕщеОптимистка• 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
💯
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Але переїзд і адаптація мені далося досить важко, я ніколи не жила далі свого міста, більше 25 років працювала в одному колективі і т д. То це я ще по своєму бажанню переїхала, а як люди які вимушено змінили своє місце проживання... Як на менесце тяжко... І душевні рани на десятиліття....
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Так, згодна з вами. Я все своє життя прожила у рідному місті і ніколи не планувала кудись переїжджати. Але за останні роки було три переїзди, намічається четвертий, тому розумію вас.
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
І не знаю чи надовго я з чоловіком в новому для нас місті. Так мені добре, я як рибка у воді, через те, що ще не маю сталого хоббі, друзів в новому місті, їзжу часто до дому ... Чоловік виїхав раніше на роботу, то вже адаптувався, а мене тягнуть до себе рідні стіни . А так да, його мрія жити в місті коло моря здійснилася.
Бегущаяпо• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Да, я головой все это понимаю. Но, некоторые события имеют ко мне непосредственное отношение… поэтому пока так.
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Тобто ви почуваєтеся вільно і комфортно у новому місті через те, що не маєте обтяжуючих стосунків? Я правильно зрозуміла?
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Я можу подивитися по вашій натальній карті - чого чекати вам від нового міста.
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Дякую.
соляр Ви вмієте робити/?
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Моїй знайомій по соляру випав переїзд (соляр робили на її д.нарождення в2021 літом ), тоді вона тікала від окупантів,в перші дні виїздали, залишатися в Баоаклеї не могла(брат в зсу, чоловік вже давно працював в іншому місті по ремонту військової техніки...)
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Навіть не знаю, я дуже любила нашу Таврію, степ, Південь. Я завжди відчувала , що моя душа в степах України, а не десь в Центрі чи на Півночі чи Заході. Обтяжливих стосунків ..навіть не думала над цим, цікаво проаналізувати в собі