Наташа_32• 23 марта в 13:11

Як Ви ставитесь до інформації на Цензор.Нет??

Довгий час читала інформацію на інтернет-виданні Цензор.Нет.
Але помітила дуже суттєві не точності в її поданні та висвітленні в порівнянні з офіційними закордонними ЗМІ щодо ситувації в Україні.
Як Ви до цього ставитесь, і зокрема до Цензор. Нет?
Lenusikkuz• 23 марта в 13:43
Ответ дляНаташа_32
А я смотрю, все на этого Бутусова прям так с острасткой... Значит дыма без огня не бывает... У него на ресурсе все дураки, всё пропало, нас захватывают и т. д.
А реальність в нас хіба інша? Чи ви бачите десь позитивну динаміку?
автор Наташа_32 • 23 марта в 13:44
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви спробуйте відбілити парашенка))
Зачем? Он же шоколадный заяц, ласковый мерзавец, сладкий (горький) на все 100
автор Наташа_32 • 23 марта в 13:45
Ответ дляLenusikkuz
Одна динамика - жопа во всём! Скоро и землю за долги отберут!
Mrs.Ochmonek• 23 марта в 13:46
Ответ дляНаташа_32
Пипец! А почему за такие вещи не взяли за задницу СБУ? Или сказали не трогать?? Он же сдал по сути!
Думаю, давно вже пора.
автор Наташа_32 • 23 марта в 13:46
Ответ дляMrs.Ochmonek
Думаю, давно вже пора.
И ЗСУ его же об этом не раз предупреждали. А ему по фиг.
Mira29-c3c3• 23 марта в 13:54
Ответ дляwind-d470
Удалено администрацией...
🤣👍
Argesha• 23 марта в 16:34
Прекрасно, і до Бутусова теж, як до всіх, хто говорить людям хоч гірку, але правду, і не замилює очі побєдобєсною маячнею.
Так що антиреклама не пройде, як і загравання в совок і 33й рік із цькуванням усіх незгодних.
автор Наташа_32 • 23 марта в 16:56
Ответ дляArgesha
Тоді як щодо законопроекту щодо дозволу розганяти мітенгарів із застосуванням вогнепальної зброї та дронів?!
Цивілізація, демократія.
А це мабуть її важілі?!
автор Наташа_32 • 23 марта в 17:00
Ответ дляArgesha
Бутусов? Та що Бутусов! Його тримають на прикормі. Він відпрацьовує те, що йому скажуть.