АяВсёЗнаю• 23 марта в 19:10
Собака которая пробовала мясо на стороне никогда не будет ценить дом где кормили
Хлебом - как понять эту пословицу??
Несемо світло разом• 23 марта в 19:12
Ответ дляФіфачка
Нема такого прислівя
Це якийсь статус з вкотакте
Це шось мабуть з однокласників. Стиль відчувається.
Мальчун-задирун• 23 марта в 19:12
Сами придумали? Вас бы кормили одним хлебом, вы бы сильно ценили?
Прилипало• 23 марта в 19:14
Ответ дляМальчун-задирун
Але ж з голоду вмерти не дали))) треба цінувати))
Покорительная• 23 марта в 19:15
Якщо чоловіку раз пососуть на стороні, навіть випадково, то він ніколи не буде вірний дружині
Мальчун-задирун• 23 марта в 19:16
Ответ дляПокорительная
А як можна випадково пососати? 😆 Йшов, спіткнувся, а там жіночка з відкритим ротом?
Покорительная• 23 марта в 19:17
Ответ дляМальчун-задирун
Ага
Манка Я• 23 марта в 19:18
Ответ дляПокорительная
А як з жінкою? Скочила в гречку, то вже всьо? Чи є шанс що один єдиний раз і більше не буде?
Манка Я• 23 марта в 19:19
Ответ дляЩира українка
Я думала время тупых статусов уже прошло....
Це тіпа статус: мене зрадили?
Покорительная• 23 марта в 19:19
Ответ дляМанка Я
Буде
Воздух в банке• 23 марта в 19:20
Значит не издевайтесь над животными, кормите их соответственно их предпочтениям.
АяВсёЗнаю
• 23 марта в 19:25
Ответ дляНесемо світло разом
Инстаграм рилс
Дайте подуться• 23 марта в 19:28
Це щось із близько життєвої мудрості, типу- чоловік повинен виходити із дому з пустими яйц@ми і на повний шлунок.
АяВсёЗнаю
• 23 марта в 19:28
Ответ дляМальчун-задирун
Ну знаете ли ,в жизни разное бывает
Дайте подуться• 23 марта в 19:30
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну знаете ли ,в жизни разное бывает
Прикольно! Тобто йшов мужик по вулиці, спіткнувся впав і відразу на голу бабу. Типу вона так ноги свої розкинула що ніяк мимо не міг пройти і не спіткнутися. Доля не інакше.
І як почав її жарити ну все ж одно на бабі вже, чого соромитися?!
АяВсёЗнаю
• 23 марта в 19:30
Ответ дляШпондєр
Что-то на волчьем-вконтактном?
Можно ещё таких картинок заумных???
Шпондєр• 23 марта в 19:39
Ответ дляАяВсёЗнаю
Можно ещё таких картинок заумных???
Та в гугле вбейте ’волк мем’ и перейдите на вкладку изображений - там полно, еще смешнее есть)
Оябунчик• 23 марта в 19:52
Это вообще странная пословица. Собака привязывается к человеку, а не к корму.
ХвостПистолетом• 23 марта в 23:22
Ответ дляПокорительная
А випадково- це як?
Ось їде мужик у метро. А тут така давка, що оп - і випадковість.
Чи може там на вулиці жіночка іде, назустріч чоловік, а тут ожеледиця. Ну, вона падає і знову випадковість...ну, аби чимось хоч зачепитися та не впасти остаточно
Ну нічого більше не йде в голову... може чогось не знаю