Нічна ненажера• 23 марта в 20:34
Хто задоволений сережками з Тему або Алі?
Дівчатка, щось так мені хочеться весняних обновок, на срібло - золото шкода грошей, а якісну біжутерію знайти важко. Поділіться, будь ласка, своїми знахідками! Всім плюсик в карму і промінчики добра )
Помогалочка• 23 марта в 20:36
Подружка на роботі замовляє прикраси на Тему. Ну, можу сказати, що є такі, що не відрізниш від справжнього золота, а буває повна фігня. Мабуть, як пощастить.
Единорог_помог• 23 марта в 20:37
Я замовила на алі після того, як не змогла нічого з білого золота вибрати новенького)) Чекаю
Своего не предлагать• 23 марта в 20:39
Абсолютно такої ж якості, як в Єві і Просторі - біжутерія, не гірше, не краще.
Love_Love_Love_• 23 марта в 20:41
Замовте собі на 10 баксів всього що душа забажає, на крайняк одгнете двв рази і викинете, воно нічим не відрізняється від тих прикрас що в магазинах
Ума Палата• 23 марта в 20:44
Я тільки на алі і замовляю, сережки, браслети, зараз скину свої покупки.
Пацан к успеху шел• 23 марта в 20:45
Грамотний хвіст• 23 марта в 20:45
Ответ дляУма Палата
А вони облазять/чорніють?
Люблю ВалЄру• 23 марта в 20:50
Купляла дочці підлітку два кільця під срібло. Так от одне носити не можливо(хоча дуже красиве) - чорніє шкіра на пальці де кільце, хоча саме воно не потемніло((. А друге супер пупер, само не темніє, шкіра чиста. Як справжнє срібло на вигляд.
Люблю ВалЄру• 23 марта в 20:51
Ответ дляУма Палата
Скидайте, подивимся і якщо можна ссилки))
Глас_Народа• 23 марта в 21:07
Реанимация• 23 марта в 21:15
Пацан к успеху шел• 23 марта в 21:16
Ответ дляРеанимация
Я зараз в сережках за 32 грн.Три місяці хоч би що їм,не знімаю майже.Виглядають дуже елегантно.
А можна посилання на ці сережки? Гарні.
Стильна штучка• 23 марта в 21:16
Ума Палата• 23 марта в 21:19
Ответ дляГрамотний хвіст
А вони облазять/чорніють?
Ні, браслет через деякий час почав жовтіти, через пару років і після моря, але можна почистити. Сережки для щоденної носки беру де написано 925 проба, бо в мене алергія, від них немає.
Ума Палата• 23 марта в 21:33
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Якщо хочете дам посилання на дівчину у телеграмі, яка все купує на алі, там багато цікавих речей і біжутерія зокрема. Тут хтось ділився, я підписалась.
дфтфсрлфлф• 23 марта в 22:17
Ответ дляУма Палата
Так! Будь ласка!)
Elena-eedc• 23 марта в 22:29
Ответ дляПацан к успеху шел
Оці ношу, дуже подобаються, невеличкі і зручні на кожен день.
Я себе тоже из спортивного интереса на Тему заказала маленькие серьги под матовое серебро - очень довольна видом и конструкцией, но мочки ’устали’ (пять лет не носила, неохота было; спать в них не рискнула).
Пацан к успеху шел• 23 марта в 22:30
Ответ дляElena-eedc
На цих проба наштампована, але я не впевнена, бо вони не почорніли, у мене срібло зазвичай швидко чорніє.
Elena-eedc• 23 марта в 22:31
Ответ дляРеанимация
О! Я такие же купила. На вас намного лучше смотрятся - у меня дырочки низко. Очень красиво.
Elena-eedc• 23 марта в 22:38
Ответ дляПацан к успеху шел
так можно проерить йодои или уксусом (с изнанки). Ну или магнитиком - серебро не магнитится.
Реанимация• 24 марта в 02:57
Ответ дляПацан к успеху шел
А можна посилання на ці сережки? Гарні.
Так в пошук тему вставте фотку,вона звідти.Їх безліч,подивіться відгуки
Сладкий лимончик• 24 марта в 09:36
Брала на Тему кілька пар сережок - але просто біжутерію, не під золото/срібло. Якраз мені підійшло під концертні костюми, бо виглядають вирвиглазно і їх зі сцени нормально видно. На свою ціну непогані. Якби ці прикраси були з драгметалів, можна було б розкритись. Тому лишилась задоволеною.