Пусин Кукин• 24 марта в 02:50
Какая стоимость принять ванную в Германии?
2 часа подросток лил воду в ванной ( хочу подсчитать приблизительно , на сколько попаду по деньгам .. не уследила (
вода нагревается на газовом котле
Просто красавица• 24 марта в 15:10
Ответ дляЧумацький Шлях
Где вы такое берете?
На начало 2025 средняя цена на газ для новых клиентов — около 10-11 центов, за 1 квт.
Для нагрева 1 м. куб. воды на 1ºС необходимо 1 кВт/ч энергии).
Если вода была 10с, чтоб нагреть до 40, надо 30квт
То есть максимум 3 евро!!
А не 20
То есть максимум 3 евро!!
А не 20
Я живу тут)) у вас дешевый поставщик, у меня 26 центов, но новостройка. Я так поняла человек в госнитице и не имеет договора, там такое рисуют обычно.
Киця-бриця• 24 марта в 15:14
Ответ дляЗоркая Зорро
Та то Вы у нас в городе не видели. Местами ямы такие, что объехать нельзя и колесо все проваливается. Машина у меня не низкая.
Да верю...нигде нет дорог, всем плевать....и если такое в Киеве, то что там про города помельче говорить...я приезжаю редко в город, где выросла, то там асфальт лет 20 не меняли...даже ямочный не делают...жуть
сказочное_Бали• 24 марта в 16:18
Ответ дляНеваляшкина
А в моем с середины 90-х. Бойлеры и газовые колонки теперь
Как это возможно ? Какой город ?
Сердючка• 24 марта в 16:23
Ответ дляМенее Более
Ну то ви не знаєте їхнього життя ДО війни , якби нас не зомбували то ніхто туди б не хотів
я никогда не хотела , молдва уже двигалась в ж...сейчас мы за ней
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 16:24
Ответ дляtala-li
он жутко химозный
точно, причому чим вище ціни, тим все ’хімознєє’)))) така собі в певної категорії самотеребонька-утішалка, від безвиході
Ответ дляНезламна Україна
А стоимость панелей отбили уже?
а мене насмішила ’бесплатна’ вода зі скважини))))
Сердючка• 24 марта в 16:26
Ответ дляСтервочка
Це ви щось переплутали, ви хотіли написати на кацапії в багатьох містах каналізацій і води в будинках нема і ніколи не було, а в дєрєвнях не лише води нема, а ще й асфальту і газу ніколи не бачили
не надо далеко ходить , Киев, воды горячей с водопровода нет с 2001 года , и асфальт во дворах , весь в ямах.
’малоимущая ’ часть старой Оболони
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 16:28
Ответ дляГуби з філером
До мене знайомі приїжджають і вибачаються, що часто купаються, я не могла збагнути чому, тепер зрозуміла. Ми знімаємо в Австрії. Платимо за газ і воду, але нормальні суми в порівнянні з тими страхами, що описують. Вода доречі тут безкоштовна, лише за нагрів платити.
Але я знаю австрійців, які взимку в 16 градусів сидять і економлять на електриці
мамин дядько ще при совку сидів і грів хату баняком гарячої води на кухні, притому жили двоє, бездітні. І коли пачку вафель їм моя молодша сестра принесла - обзирали що то таке. Зате коли померли і ми розчищали ту халупу, то гроші були понатикані всюди, от тільки вже пропали, бо були совкові. А він ціле життя проходив в залізничному кітелі і чоботях, дармових, що на роботі давали...
До того веду, що гімноїди (так мій тато назива тих, що жаліють самі собі) є всюди і в усі часи
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 16:31
Ответ дляНепогодка
Какой бред. У моих соседей-немцев хорошие дорогие машины.
+1, от завжди дивувало, на кого отакі казочки розраховані.Ну ладно раніше, залізна завіса, потім не дуже хтось собі міг дозволити поїхати... але зараз, коли мільйони роз’їхались по всьому світу, роками машини гонять з Німеччини, в епоху інтернету розказувати такі байки....
культУра• 24 марта в 16:32
Ответ дляЗалізна пані
в Полтаві
То на абонплату підвищення, а не на куб
Стервочка• 24 марта в 16:32
Ответ дляНеваляшкина
Працюйте, бабоньки, працюйте, рублики на рахунок капнуть
От як вийшла Україна з ссср, так води гарячої ні в кого й нема?
Вся Україна не миється 30 років вже
Менее Более• 24 марта в 16:34
Ответ дляНепогодка
Да, лучше жить как в Украине, где люди не могут себе позволить покупать сладкий перец, потому что дорого.
Я до 2014 жила прекрасно !! Могла дозволити собі ВСЕ ! А от нероби , неуки пішли на майдан
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 16:38
Ответ дляБлиск думки
Ага, ціну на панелі не забудьте написати) Це економія для дуже не бідних. Ну, у всякому разі, не дуже бідних точно
та.... сущий пустяк, всього 800-1000 Є за кВт ті панелі))) знаю, бо в мене вони ще з 2010, на 15 кВт. Ну а скважина то і взагалі задармо, 500-2000 за м.пог, залежно від діаметру, грунтів, глибини і типу скважини))) Це тільки буріння, не рахуючи обладнання
Менее Более• 24 марта в 16:39
Ответ дляЖена брата Админа
И кто же проводил зомбирование?
Всі канали за європейські кошти … вони і зараз не дають цій війні закінчитись
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 16:40
Ответ дляКиця-бриця
як це нема? А автостради в Чорнобильській зоні від кордонів з рашеюі блядоруссю прямісінько до Києва перед війною? Ото наговорюєте, порохоботничаєте
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 16:42
Ответ дляМенее Более
мда... судячи із зазомбованості, зрозуміло, які канали ви дивитесь...
Менее Более• 24 марта в 16:48
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ой , перестаньте !! Вже всі адекватні люди знають хто оплачував майдани
А поки такі як ви не порозумнішають , то війни в Україні будуть безкінечні
Стервочка• 24 марта в 16:50
Кокошниці влаштували шабаш, а всім пофіг на ваші танці з бубнами, не йде тема?
Блиск думки• 24 марта в 17:51
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну так я, якби, вкурсі. Тому не раджу людям фігню. Хоча зараз є можливість скидати в мережу, то вже трохи веселіше. Але до окупності їм ще пахати і пахати. То швидше чоловік собі цяцьку купив, ну і який не який резерв в сучасних умовах
Незламна Україна• 24 марта в 18:13
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
И это тоже))
Жена брата Админа• 24 марта в 18:45
Ответ дляМенее Более
Короче, одни враги вокруг…
Удальонка• 24 марта в 18:54
Ответ дляРозумна Губка
Во многих украинских городах горячей воды из водопровода нет уже лет 30. Хорошо бойлеры появились.
В каких многих?
Розумна Губка• 24 марта в 18:57
Ответ дляУдальонка
В каких многих?
Не туда написала ответ. Во многих это во многих. Вам конкретный список?
Удальонка• 24 марта в 18:59
Ответ дляВам телефонограмма
На початку війни я виїхала на місяць до подруги в Німеччину , маленьке містечко в годині їзди від Берліну. Тимчасовий захист не оформляла, на виплати не претендувала , все оплачувала за власний кошт. Подрузі платила свою частку комунальних . Але вона все одно просила мене не мити часто голову ( мию через день) або носити шапку чи кепку що б сусіди не бачили мене постійно з помитою головою бо тут так не прийнято і будуть ходити розмови. Машину мою ми ховали за будинком у кущах накривши брезентом , а їздили на її малій малолітражці . Знову ж таки через сусідів, щоб не бісити їх моєю недешевою автівкою. Мене вистачило на місяць .
Шо за клоуны на форуме. 🤪
Катастрофа• 24 марта в 19:03
Ответ дляНе обижаюсь
В NRW 1.84€ m³
Интересно как вы посчитаете сколько он воды вылил?
Ага, а водовідвенення? Кажуть що втричі дорожче
Удальонка• 24 марта в 19:03
Ответ дляРозумна Губка
В начале 200х ездила по Украине в командировках. Не встретилось городов без горячей воды.
Розумна Губка• 24 марта в 19:06
Ответ дляУдальонка
Потому что есть бойлеры. Мои родители живут в Одесской области. Цетральне водопостачання горячей воды там было в начале 90-х в последний раз. На развалинах совка его в последний раз видели. До конца 90-х, когда появились бойлеры мы грели воду в чайнике на плите для посуды или в выварке кипятильником для ванны. И кстати даже холодная вода там до сих пор много где по часам. Утром 4 часа и вечером 4.