БлинчикБезСметанки• 24 марта в 07:21

Порахувала 20 останніх тем і з них тільки дві на українській мові.

Давно не була , зайшла і здивувалася.
Навіть ракети нічому не вчать.
Тільки не треба мені про російську в окопах.
Ленивица-красавица• 24 марта в 08:55
Ответ дляГуби з філером
Дуже вам співчуваю, але чи не допускаєте ви, що це все що пережив ваш чоловік буде зря? Що в рашки постійно буде привід причепитися до мови і знову лізти нападати, рятуючи російськомовних?
А кого рятував Гітлер, нагадайте будь ласка?
Манкоголік• 24 марта в 08:55
Ответ дляСколько_мне_лет?
Погавкати - пишется слитно, если что.
Как ваша украиномовная рука решилась написать слово, в основе которого фамилия Хрущева?!!! Это особенно прискорбно!
РоЛздуми - это вы про ролы, ролс-ройс или ролтон, я так и не поняла.
А вот про диван вам вам - все максимально ясно, спасибо! Я дважды не повторяю, я дважды не повторяю.
Я влюбилась в ваш стиль написания. Вы никакой блог не ведёте? с удовольствием читала бы.
МЧСница• 24 марта в 08:55
Ответ дляСколько_мне_лет?
Погавкати - пишется слитно, если что.
Можете не повторювати скільки завгодно, а можете повторювати, це ваше становище не змінить, воно для вас кармічне
Мені непотрібні дозволи, я пишу що хочу і про кого хочу, а от вам, ваша обізнаність і талант до копірайторства , як бачите, користі не приніс) міняйте думки, може ще хоч дітям вашим пощастить😉
АфродитаПетровна• 24 марта в 08:55
Ответ дляМанкоголік
Фигня. Обычная манипуляция. Я тоже часто манипулирую.
Чому ж маніпуляція. Вітхоф сказав таке? Казав. Х.ло аргументували війну рятування рос мовних? Факт. Чому ж маніпуляція.
Will_Be...• 24 марта в 08:56
Ответ дляГуби з філером
Але ми не можемо йти бо кінця, бо в нас ресурсів мало....(
Ресурсов гораздо больше, чем Вы думаете.
МЧСница• 24 марта в 08:56
Ответ дляМанкоголік
Задала его 5 раз и ни одного ответа по теме так и не получила
То може ви не вмієте сприймати прочитане бо настроєні на в голові складену відповідь? Так буває з недолугими
Неваляшкина• 24 марта в 08:57
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я цей сайт не створювала.
А вы хоть что-то в своей жизни создали? Кроме срача на советчице?
Сколько_мне_лет?• 24 марта в 08:57
Ответ дляМЧСница
Я бежала за вами три квартала, чтобы сказать как вы мне безразличны
ПоЗиТиВнАя• 24 марта в 08:58
Ответ дляБлинчикБезСметанки
От якраз вчу бо все життя була російськомовною , але ракети вчать.
Так вот зачем летят ракеты! Мы думали, что они летят чтобы убивать, а нет - учить.
#образовательные ракеты
Манкоголік• 24 марта в 08:58
Ответ дляГуби з філером
В остальных войнах они тоже спасали русскоговорящих или там были другие причины?
Ленивица-красавица• 24 марта в 08:59
Ответ дляЧумачечая_
А в моєму випадку ціною голодоморів, таборів, знищення
І українську я не вчила з початком війни, бо і так її знала, незважаючи на тотально російськомовне оточення
Сталін взагалі - то грузин був.
Але ж ви ж любите хінкалі, правда ? І хачапурі.
Губи з філером• 24 марта в 08:59
Ответ дляWill_Be...
Ну от Ви думаєте що в нас ресурсів більше ніж достатньо, але ж це все одно нічого не змінить по ситуації, бо як ’дяді’ вирішать таким і буде хід війни...
МЧСница• 24 марта в 08:59
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Мой сын и сейчас там и он русскоязычный
И воюет с апреля 22. А должен бы быть он украиноязычным.
Сколько_мне_лет?• 24 марта в 09:00
Ответ дляМанкоголік
Масяня Я• 24 марта в 09:00
Ответ дляПоЗиТиВнАя
#образовательные ракеты
Шкода, що за роки війни ви так нічого і не зрозуміли
Манкоголік• 24 марта в 09:00
Ответ дляМЧСница
А чому ви в Україні с дєтства говорите російською?
Чому з вами ніхто нічого нєдєлал?
Он в усяких там Америках та расєях вимагають спочатку вивчити мову, а потім лише стати громадянином і то, з бєгом з преградами, у вигляді виду на жительсиво тощо
А ви зразу народились в Україні і така індульгенція?
То може вистачить мізків зрозуміти чому?
Удалено администрацией...
Губи з філером• 24 марта в 09:00
Ответ дляЛенивица-красавица
Я ж не дурна, я все чудово розумію, що основна причина війни далеко не захист російсько мовних, але ж про це ніхто не скаже в голос
МЧСница• 24 марта в 09:01
Ответ дляЧумачечая_
Бо з українським паспортом у Європі зручніше
Дніще, «исторически сложилось» 🤦‍♀️просто немає слів
А чому так « історичнски сложилось» тим недолугим « нєвдомєк»
Дайте вподобайок• 24 марта в 09:01
Ответ дляWill_Be...
Уважаю ’посты ветеранов’, потому, что писать посты тем. кто реально воюет - некогда. Пусть, хоть ветераны пишут. Им, в принципе, плевать на каком языке или мове кричат про ’птичек’, или КАБы.
Та в том то и дело что это такой же ветеран как я балерина.
МЧСница• 24 марта в 09:01
Ответ дляМрію про пончик
Круто
Удалено администрацией...
Я_не_аноним_100%• 24 марта в 09:01
Ответ дляБаба на горошині
Через запрет русского языка украиноговорящих больше не станет. Наоборот, их будет меньше. Украинский язык нужно развивать, вкладывать в его развитие. А у нас только пока запрещают русский
Я как-то в одной теме писала, что хорошую специализированную литературу по медицине, покупала только рос издательств. Потому что украинских просто не было. Тараса Григорьевича в вычурной обложке издать - пожалуйста, а современную специализированную литературы, хорошие переводы - нет. Так меня ’патриотки’ обхамили, сказали, что мои дети дурачки, раз не могут читать первоисточники на английском. Или немецком. Или французском.
Will_Be...• 24 марта в 09:02
Ответ дляГуби з філером
А Вы точно украинка?) Когда это мы спрашивали у ’дядь’ что нам делать?
МЧСница• 24 марта в 09:02
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Масяня Я• 24 марта в 09:02
Ответ дляМанкоголік
Удалено администрацией...
Чумачечая_• 24 марта в 09:03
Ответ дляЛенивица-красавица
Сталін взагалі - то грузин був.
До чого тут це, взагалі? Національність колаборанта, який стає на бік окупанта, а тим більше, стає головним представником її влади, вже немає ніякого значення. Політика Сталіна - це політика росії
Will_Be...• 24 марта в 09:03
Ответ дляМЧСница
Мой сын и сейчас там и он русскоязычный
Пусть и мой, и Ваш - не правильные, домой идут. Тут вон, сколько патриотичных украинок - легко заменят собой и своими мужьями.
Манкоголік• 24 марта в 09:04
Ответ дляАфродитаПетровна
Простите, не знаю кто такой витхов и что он говорил.
Если завтра путин объявит русскими всех , у кого волосы длинее одного сантиметра, мы все должны будем обрить головы, чтобы они нас не ’спасали’?
Will_Be...• 24 марта в 09:04
Ответ дляДайте вподобайок
Так, я что-то такое и подумала)
МЧСница• 24 марта в 09:04
Ответ дляСколько_мне_лет?
Можете й далі бігти, ваш вибір))😁
Элька-Карамелька• 24 марта в 09:04
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не через
Автор, скажіть, російська мова заборонена? Мають право люди розмовляти на рідній мові, якщо вона російська? Просто скажіть так чи ні.