Чебураха з перцем• 24 марта в 10:23

Мультипіч і мультиварка. Вони абсолютно різні?

Мультипіч це зовсім інше?
Є мультиварка. Користуюся рідко.
Захотіла мультипіч, чоловік проти. Типу, ти ж в мультиварці не готуєш, то і в мультипічі не будеш. Але якщо там смажиться картопля, м´ясо..
І чи вистачить її на сім´ю з 4 людей.
Чи доведеться по декілька разів готувати?
Розкажіть будь ласка в кого є досвід.
Чи варто купувати?
Всім тихого дня 💙💛
Результат:
вже голосів: 54
48 (88.89%) Абсолютно різні речі
6 (11.11%) Інший варіант
0 (0%) Майже однакові функції
Млинці зі смайликом• 24 марта в 11:32
Ответ дляБегущаяпо
Булоб що шукати, для того є інструкція...воно готує гарячим повітрям, тому не дивно що пересушує
Тим не менш у більшості інших виходить там дуже смачно і взагалі не сухе. Я якраз люблю соковите і взагалі не їм пересушене і готую в мультипечі щодня, обожнюю її, швидко, легко і смачно.
Инста_Богиня• 24 марта в 11:52
Автор, подумайте, что вы чаще всего готовите, тогда будет проще определиться с устройствами

У меня мультиварка часто в обиходе:
Каши
Паровые овощи
Паровые котлеты
Тушение (рагу, капуста, мясо в соусе)
Плов
Макароны по-флотски / спагетти болоньезе

Мультипечь есть смысл брать с грилем и air fryer. Чтоб не просто ковши и не просто решетки как в духовке, а глубокий противень (со съёмной решёткой для гриля). Тогда практически всё, для чего используется духовка, будете готовить в этой печи: мясо, рыба, овощи, стейки. Можно выпечку делать (круассаны, рогалики и тп), но много их не поместится. Коржи на торт тоже вряд ли. Разве что заливные, а не которые катаются пластами. У меня также есть функция для пиццы, но из-за малого размера решетки я бы пиццу там не пекла.

В чём плюс? Греется буквально несколько минут и готовит в два раза быстрее, чем духовка. Экономия электричества и времени.
автор Чебураха з перцем • 24 марта в 12:49
Ответ дляИнста_Богиня

У меня мультиварка часто в обиходе:
Каши
Паровые овощи
Паровые котлеты
Тушение (рагу, капуста, мясо в соусе)
Плов

Дуже вдячна за відповідь 💐
Так і подумала, що в першу чергу вона замала для моєї сім´ї. Я завжди печу багато. Часто ставлю цілу качку,гуся запікатися. А такими порціями як ківш в ній, це дуже мало. Мабуть дійсно мені вона не підходить.
автор Чебураха з перцем • 24 марта в 12:50
Дівчата, всім дякую за відгуки та поради. Всім гарного та тихого тижня 💙💛