Вероятненько• 24 марта в 10:52

НМТ студенти коледжу (2курс)

Чи може хтось зорієнтувати по датах, ну хоча б по місяцю) в який період здають НМТ студенти коледжів?є якийсь порядок дій?Етапність? Хто в минулому році здавав. Це був травень чи червень?
Дякую
Ламборджини• 24 марта в 10:55
Минулого року були переважно в червні, як і всі випускники того року, але цього року уцояо сказав, що все буде рандомно
Ламборджини• 24 марта в 10:58
А порядок дій такий самий, як у всіх, на сайті уцояо все написано, вже йде реєстрація. Сподіваюся, ви свій коледж попередили, що будете здавати, щоб він вам свідоцтво замовляв раніше. Бо коледжі не паряться з цим ділом і замовляють тоді, коли вже пізно для нмт
Тундиринда• 24 марта в 10:58
https://testportal.gov.ua/nmt-2024-kalendar-proved...
автор Вероятненько • 24 марта в 11:00
Ответ дляЛамборджини
Так, син вже зареєструвався
Ламборджини• 24 марта в 11:02
Ответ дляВероятненько
Так, син вже зареєструвався
Ну тоді все ок. Якщо впевнений в 4му предметі і не буде змінювати, чекайте травня, с кабінеті з´явиться дата і місце здачі
Тундиринда• 24 марта в 11:02
Ответ дляЛамборджини
яке свідоцтво?? НМТ не зобов*язує йти з коледжа, можна продовжувати навчатися. Якщо, звісно, йти з коледжа (з чи без НМТ) то треба повідомити щоб зробили св-во.
Потрібно попередити керівництво для отримання довідки для реєстрації
Ламборджини• 24 марта в 11:02
Ответ дляТундиринда
Свідоцтво про повну середню освіту
автор Вероятненько • 24 марта в 11:04
Ответ дляТундиринда
Цю інформацію я бачила, дякую)