Говорю відверто• 24 марта 2025

Что значит для вас лёгкая работа?

Люди пишут если будет лёгкая и за 10 тысяч я пойду.
Как понимаете лёгкую работу?
Сунуся в чужі справи• 24 марта 2025
Прийти в офис, попить кофе, неспеша сделать работу, пообедать, посплетничать, посидеть в инете, поделать немного работы и уйти домой.
ГейСюда• 24 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
В офісі тепло, і каву оплачує роботодавець
автор Говорю відверто • 24 марта 2025
Кассир в супермаркете это лёгкая работа сидеть на месте и пробивать товар?

Продавец а магазине - отпуск товара это лёгкая работа?
Дворник это лёгкая работа?
Почтальон?
Оператор на телефон?
Или лёгкая это когда сидеть в телефоне целый день и зайдут пара человек?
ТебеОноНадось• 24 марта 2025
Для меня была лёгкой работа в архиве по подшивке документов. Наушники в уши и вперёд, спокойно, четко и без всяких форс- мажоров, дедлайнов и пр
автор Говорю відверто • 24 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Какую именно работу сделать?
Набрать текст на компьютере?
ХаДиДиШь• 24 марта 2025
Если это работа часа три в неделю.
Сунуся в чужі справи• 24 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Какую именно работу сделать?
Набрать текст на компьютере?
ну типа того, может отчет какой-то, может по базе что-то провести, почту проверить
разная
ТебеОноНадось• 24 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто

Дворник это лёгкая работа?
Почтальон?
Оператор на телефон?
Кассир- это п...ец, а не работа, одного пиканья достаточно,чтоб сойти с ума+ люди, часто очень странные.
тяжкаялюдина• 24 марта 2025
В мене легка. Я працюю 5-6 год на тиждень
автор Говорю відверто • 24 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
разная
А что не бывает сложных отчётов от которых голова кругом?
Мальчижка• 24 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
вы бестолковая секретарша? или не пойму, в чем у вас вопрос. вы с такими наездами отвечаете людям на то, что именно они считают легкой работой
палка-копалка• 24 марта 2025
Працювала в університеті в кабінеті профорієнтації. До мене приходили учні старших класів, я проводила комп´ютерне тестування які хто має здібності і нахили, щоб полегшити вибір професії в майбутньому. Робота була для мене дуже легка, я почала там працювати на 5 курсі університету і працювала 4 роки. Мені подобалося
Потім якось два роки працювала менеджером з продажу металопластикових конструкцій, вікон, дверей. Теж робота була легка. Прийняти замовлення, зробити макет і розрахунок ціни, передати замінникам і на виробництво. Порадити людині який профіль, скільки камер склопакет має і.д. Теж нормальна робота. Лише майстри були мінусом. Вони не завжди вчасно їхати на встановлення і я мусила якось то розрулити з клієнтами. А клієнти були різні.
І ще була адміном інтернет магазину. Теж приймала замовлення, передавала на склад, ттн, наповнення інтернет магазину.
Ця сама легкі були роботи
МамОмужа• 24 марта 2025
Ну в мене зараз неважка я рахую.8 моніторів,більше 500 датчиків,купа камер.Сиджу в кріслі,можна навіть не дивитися в монітор-світловий червоний сигнал дасть знати,якщо щось піде не так.Якщо щось іде не так-є помічники,яким я кажу куди йти і що зробити.
Теоретично можу навіть в інтернеті позависати,хоча не люблю цього.Хіба що на пару секунд щось глянути.

За 10 я б звичайно не працювала,але тільки через те,що в мене витрати близько 35-50000 на місяць.
Влітку спробувала прожити на звичайну максимальну пенсію.Не вийшло.Залізла на 27000.Тому треба щось думати.Пенсії не вистачить.Хоча я і раніше це знала.
автор Говорю відверто • 24 марта 2025
Ответ дляМальчижка
Хочу понять что для людей лёгкая работа а что тяжёлая.
Розвідка Маші• 24 марта 2025
Для мене легка та робота, яка мені подобається
Госпожа Белладонна• 24 марта 2025
С максимально ясным функционалом
Лінива, не каюсь• 24 марта 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
класика!
МамОмужа• 24 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Тяжка це для мене три випадки.
1.Тяжка фізично.
2.Легка,але монотонна,коли треба робити якусь одну просту дію тисячу разів.Наприклад студенткою клеїла і запаковувала конверти(норма 1000).Або сиділа на конвеєрній лінії,по якій їхала готова продукція,і я повинна була забирати некондицію.
3.Робота,в якій ти нічого не тямиш Тобто щось відбувається,а ти баран бараном.Тобто не на своєму місці.
Щастя-здоровля• 24 марта 2025
для мене три види тяжкої роботи - коли це фізична праця яку ти просто не витягнеш; коли це будь-яка праця в психологічно складних умовах (пресинг, незлагоджений колектив, підлість, плітки, неадекватне керівництво, перекладання відповідальності і т.д.) і найтяжче мабуть це коли на тобі велика відповідальність за інших (хірург, пожежник, військовий, керівник на небезпечному виробництві і т.д.). Все інше ділиться за шкалою від комфортно до терпимо.
Завжди з рушником• 24 марта 2025
Легкая- для меня . Это не дежурить сутками, по выходным и пришёл в 8- 9 - ушёл в 15-16. Спишь дома каждый день. Но ,увы.. Поэтому ищу замену нынешней.
Ноу коммент• 24 марта 2025
Лёгкая это работать часа 2-3 в день и получать тыс 10-12 грн. И я так работаю сейчас,фрилансер.