Н@Диете• Изменено 24 марта 2025

Подруга на мене образилась

Ми раніше з нею працювали в одному кабінеті, відповідно здружились та почали разом на каву/обід виходити. Зараз я працюю в тій самій фірмі, але на іншому поверсі, тому по можливості ми теж разом виходимо на обід, але графік у нас переважно вже не співпадає. Тому коли її немає я можу вийти з іншим колегою, з яким разом працюємо. Подруга на мене образилась, що одного разу я вийшла з ним коли вона була на роботі (я просто запрацювалась та забула, що вона в цей день теж є). Вона перестала зі мною розмовляти та всім іншим колегам почала розповідати, що я така погана, не запросила її на каву (це я вже почула зі слів іншої співробітниці), рідко до неї заходу (це тому, що в мене дуже багато роботи). Для мене це якось дивно, а для Вас?
Медсестричка• 24 марта 2025
рівень дитячого садку
у вас там всі на ’фірмі’ такі ж інфантильні?
Божий одуванчик• 24 марта 2025
Дурочка какая-то. Не общалась бы с ней
автор Н@Диете • 24 марта 2025
Ответ дляМедсестричка
рівень дитячого садку
Не всі, лише вона
язззззь!!!• 24 марта 2025
Вам не дивно вважати подругою людину,з якою вас об´єднує лише обід?
Медсестричка• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Не всі, лише вона
автор, ну чесно, таке вигадали
Бандитка Сью• 24 марта 2025
Скиньте їй пісеньку
автор Н@Диете • 24 марта 2025
Ответ дляязззззь!!!
Ну ми теж поза роботою спілкувались, могли вийти погуляти чи в кіно
Эт вернячОк• 24 марта 2025
Це все варто теми?
автор Н@Диете • 24 марта 2025
Ответ дляМедсестричка
автор, ну чесно, таке вигадали
Я вигадала?
Я в дамках• 24 марта 2025
Дружіть поза роботою
Медсестричка• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Я вигадала?
таке хтознашо
це не про стосунки дорослих людей
язззззь!!!• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Вас нічого не об´єднує, вже навіть обід. Це просто колега- приятелька і не більше. І так, дружба- це геть про інше. І коли дорослі люди не знають як правильно назвати свої відносини,і виникають такі дивні ситуації
Медсестричка• 24 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Це все варто теми?
треба ж активність створювати на Порадниці
автор Н@Диете • 24 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Це все варто теми?
Для мене варто. Ранком зустріла на коридорі співробітницю і вона мені розповіла, що ця подруга каже, що я її не запросила на каву, рідко до неї заходу, і вона більше зі мною не розмовляє
Несемо світло разом• 24 марта 2025
Ця ситуація показала її справжнє обличчя, вона вас безпідставно ревнувала. Якась дитяча позиція, не звертайте на неї увагу, думаю, розумні люди все зрозуміють і ніхто на вас нічого думати не буде
Эт вернячОк• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Ну і що далі? Яких порад чекаєте?
автор Н@Диете • 24 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Ну і що далі? Яких порад чекаєте?
Я не чекаю порад, просто тема, щоб виговоритись
Реанимация• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Я вигадала?
Конечно, коллегиальный тролль с очередной историей
автор Н@Диете • 24 марта 2025
Ответ дляРеанимация
Ну я не троль це точно, якщо Вам щось не подобається, то проходьте повз
Реанимация• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Конечно точно, со своей бесконечной фигнёй про коллег. Нормальные люди не жалуются,что их на кофе не позвали.
Не худа ні разу• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
Не всі, лише вона
ваша подруга вирісла, але не подорослішала
Там все розмивчато• 24 марта 2025
Ответ дляН@Диете
рекомендую придерживаться правила, все что говорят за моей спиной - слушает моя жопа. парами и за ручку ходят в садике.
МеняАЖтрусит• 24 марта 2025
Я бы не стала с ней больше после этого общаться. За любой провтык перед всеми обосрет, даже не обсудив с вами. Разве это подруга?
Милота• 24 марта 2025
Певно вона самотня а тут ще й ви її оминули
задумчивая мордочка• 24 марта 2025
Дивні проблеми, як на мене)
Обідати/каву пити можна тільки вдвох?
Коли працювала в офісі, надавала перевагу обідати з чоловічою частиною колективу, але якщо не співпадали з ними по часу, спокійно ходили з іншими колегами. І ніяких образ