Коханозадовільна• 24 марта 2025
Суми.
Як ви ? 😭
Ответ дляYuliya-23
от нехай мене закидають такпками, та не розумію я навчання офлайн в прифронтових регіонах, якшо це не навчання повністю в бомбосховищі. Зачасту це просто біганина з підвалу і обратно.бо тревоги дуже часто
Може
Особливо молодша школа, хто дитинку дома відведе в сховище, і яке, якщо батьки на роботі.
Дисней_Кребо• 24 марта 2025
Ответ дляЧемна панночка
Меня больше удивило, неужели в Сумах не дистанционка, как в Харькове с начала войны.
Канікули індивідуально. В нашій школі , наприклад, з наступного тижня.
А от щодо дітей в школі \в садочках
я не буду тут цього писати. Це дуже неоднозначна тема.
Куди дівати дитину коли батьки на роботі? Бо батьки ж не можуть не працювати, бо жити на щось треба.
Навіть якщо дитина була дома на дистанційному навчанні - ви бачили ті вибиті вікна в багатоповерхівках? Я, як мати, не можу своїй дитині органіувати дома\під будинком\в укритті навчання. Це вічна замкнута проблема.
А от щодо дітей в школі \в садочках
Дитинку мама виносить .голівка в крові.от я не розумію-якого милого там сидіти зараз?гвоздями прибили чи до батарей привязали та ще з дітьми?хіба не мона виїхати сто -200км хоча б .тимчасово.змінити картинку.сто раз тут писала-2 дітей у нас.мало родилась у війну .старший 1 клас.то діти понятія не мають що таке війна чи шахед.щасливе дитинство .сплять спокійно .живуть спокійно.ну навіщо жити під кордоном зараз
Снегопадка• 24 марта 2025
Ответ дляYuliya-23
це ще більший бардак при такому навчанні (
Згодна з вами. Але якщо я особисто відмовляюст від змішаної форми, то моя дитина ті 2 дні навчається самостійно. Онлайн ніхто в ті дні уроки не проводить.
Ответ дляnennsi
А роботу кинути?
Ответ дляLudaSHS
У нас зробили ремонт в 23 році. Тому мами за відвідування школи, але це Київ
в нас в наступному році хочуть прибрати дистанційку повністю, і зробити типу 2 дні в школі , з дні дома, бо в сховище всі не влазять. Я шось не в захваті. З нашою квлькістю тривог, то просто поїхать до школи і посидіть в підвалі.
коли кацап стояв на житомир трасі-це від мене десь 200-250км і то я схватила дітей і вивезла в прикородонне містечко-за кордон ми не хотіли .оренди не було то зняла частину будинку без зручностей і нічого не вмерли і за копійки.я не чекала заким орки зайдуть а все могло бути.поседіли три тижні.кацапа виперли з Київщини і приїхали ми додому.
Репетиторша• 24 марта 2025
Ответ дляYuliya-23
а тому шо аби відділу освіти аби поставить галочку, шо от діти вийшли до шкіл, і типу які ми молодці
А якби вдома перед компʼютерами сиділи? Там балконні двері повилітали. Що б з тими дітьми було? Більша частина постраждалих якраз вдома була.
Дисней_Кребо• 24 марта 2025
Ответ дляnennsi
Це ваша особиста думка. Ну от ви її висказали. Обізвали сумчан тупими , прив’язуючими до батарей. Що б що???
Ви вважаєте за 200км безпечніше?
Ви вважаєте що люди сидять у місті за 30км від русні бо тупі?
Ви вважаєте за 200км безпечніше?
Попихтю та й годі• 24 марта 2025
Ответ дляnennsi
Ну а детей чем кормить? Некоторые уже три года должны в селе под кордоном жить, а работать там где?
Ответ дляДисней_Кребо
Ви вважаєте за 200км безпечніше?
ой не перекручуйте і не доліплюйте свої фантазії.да написала.да я такої думки бо теж в 22 р вивозила дітей ще і родичів дітей
Снегопадка• 24 марта 2025
Ответ дляnennsi
якби робила кинула.у мене власна справа.тоді було не до цього особо
Молодець, вигуляли біле пальто. В домі без зручностей 3 тижні можна пересидіти, а 3 роки аж ніяк. Чи ви думаєте людей чекають в безпечних регіонах з дешевою орендою і пропозиціями роботи?
Ответ дляСнегопадка
моя мама і батьки все життя без джакузі жили і не повмирали.у зрілому віці все було.і да .приватний сектор у них.
Ответ дляnennsi
у нас війна по інету.оце читаємо.що робиться.не знаю що завтра буде але тимчасово з дітьми потрібно десь переседіти.зміна картинки ..нові емоції.екскурсії.
Ви якась відірвана від реальності. Особливо смішно про зміну картинки. Батьки мають кинути роботу і поїхати за 200 км, зняти будинок, знайти нову роботу (?)... Бо у всіх же є купа коштів на аренду, а за 200 км від Сум мільйон робот на будь-який смак, ага
Снегопадка• 24 марта 2025
Ответ дляnennsi
Я навіть сперечатися з вами не буду. Вважайте, що ви праві, а інші інфантильні придурки.
Значит надо• 24 марта 2025
Ответ дляEvga32
Это манька с новым профилем. У нее «войны нет».
когдадеЦкие• 24 марта 2025
Ответ дляСнегопадка
То Маня, не парьтеся їй щось доказати
Дисней_Кребо• 24 марта 2025
Ответ дляnennsi
почнем з самого актуального- кошти. вам не спадало на думку, що людям просто ні за шо їхати десь по Україні?
оце основна і головна причина чому люди сидять по своїх хатах до останнього.
орендувати житло, де зарзу треба 2-3 міс платити, шукати нову роботу, новий заклад для дитини ( садок\школу), з собою не завжди можеш забрати всі потрібні речі, то ж на новому місці все треба купити. Про допомогу ВПО я мовчу, то взагалі анріал. Бо якщо та мама з дитиною на двох отримує 18 тис. грн з\п, то ВПО вже не дають.
ЯяяКакаджамбо• 24 марта 2025
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Навіщо ви це пишете?????? Навіщо?
Дисней_Кребо• 24 марта 2025
Ще додам. Коли це молода родина - є хоч мізерні шанси прижитися на новому місці, знайти гарну роботу, щось вирішити з житлом.
А коли це людина пенсіного віку? Жити до кінця життя по притулкам, общагам ? Тому і сидять по своїм хатам, навіть прикордоння не активно виїзжає. Не тому, що людині не шкода свого життя - тому що в неї немає майбутнього поза своєю рідною хатою.
Снегопадка• 24 марта 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Навіщо ви це пишете?????? Навіщо?
Не хвилюйтесь, наша місцева влада цю інформацію в новинах відкрито подає. Ще й пишаються цим змішаним навчанням г..ни
Ответ дляДисней_Кребо
старі з чоловіком можуть і побути вдома.а мама з дитиною тимчасово за містом чи областю навіть.