Ali-7828• 24 марта в 17:24

Як ви купили першу квартиру/дім

Просто заради цікавості, як вам вдалось купити першу квартиру/власний будинок, і де ви працювали. Бо в нас постійно на роботі лише врізають зарплати, пробувала питати по інших знайомих, хто де працює, там так само або ще гірше. Ще трохи і з такими цінами буде ставати лиш на комуналку та їжу. Хочу зрозуміти в якому напрямку рухатись далі, де шукати можливості. Бо не хочу весь час з батьками сидіти. Живу в маленькому місті
Len00K• 24 марта в 17:29
у вас анонімний бан ?
kotelok1512• 24 марта в 17:30
Спочатку купили комуналку. Назбирали і вклались в новобудову, потім поїхали і заробили за кордоном на більшу квартиру. Вклались в котлован,зараз заходимо на ремонт. Але не знаю чи коштів вистачить на ремонт
Acia_19• 24 марта в 17:35
Это вопрос от налоговой?
Тогда нам всё подарили )
Свята• 24 марта в 17:43
Видимо потому, что вы в маленьком городке. Но есть и плюс, у вас намного дешевле квартиры. Пробуйте искать удаленную работу
Gleva• 24 марта в 17:44
Я купляла в 2006 році в кредит, працювала на держ службі із зарплатнею в 1 тис дол, 250 дол платила за кредит, потім батьки продали земельну ділянку і покрили пів квартири. Кредит в 22 тис дол виплатила за 3 роки
Гитта Ягг• 24 марта в 18:00
Собирали долго и уныло, потом мужу предложили работу в компании которая ему не нравилась, но с большой зарплатой и дособирали большую часть нужной суммы буквально за пару лет.
А да, со второй квартирой ровно то же самое.
pavalex• 25 марта в 12:50
квартиру купила в ипотеку, считала сколько за аренду платить и сколько за кредит, за 10лет выплатили, потом продала на 30 тыс дороже, чем купила