Просто заради цікавості, як вам вдалось купити першу квартиру/власний будинок, і де ви працювали. Бо в нас постійно на роботі лише врізають зарплати, пробувала питати по інших знайомих, хто де працює, там так само або ще гірше. Ще трохи і з такими цінами буде ставати лиш на комуналку та їжу. Хочу зрозуміти в якому напрямку рухатись далі, де шукати можливості. Бо не хочу весь час з батьками сидіти. Живу в маленькому місті
kotelok1512• 24 марта в 17:30
Спочатку купили комуналку. Назбирали і вклались в новобудову, потім поїхали і заробили за кордоном на більшу квартиру. Вклались в котлован,зараз заходимо на ремонт. Але не знаю чи коштів вистачить на ремонт