Фоточки нема• 24 марта в 19:32

Карти таро

Як ви думаєте про яку професію кажуть ці карти? Лицар жезлів, блазень, сила- якщо це тріплет
Дякую
Протру пилюку• 24 марта в 19:36
Таро это бред.
автор Фоточки нема • 24 марта в 19:37
Питання не про це було брєд чи не брєд
Ашотакоя• 24 марта в 19:45
Есть же общая тема для таро.
автор Фоточки нема • 24 марта в 19:51
Ответ дляАшотакоя
Есть же общая тема для таро.
Де?
Seehund• 24 марта в 19:55
Вам в патрульные -100% и жезлы, и сила, и ...
Я инженер, меряю от 1• 24 марта в 19:55
Ответ дляФоточки нема
Де?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3467100
автор Фоточки нема • 24 марта в 19:59
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую.
Lacrimo• 24 марта в 20:04
Я б не тягла триплет на таке чітке питання. Бо вони вже кучу нюансів показали. Сила зараз може бути в зсу. Жезли взагалі куча всього може бути. Тут єдиною підказкою може бути дурак. Дурак, той , що ризикує, той, що багато тріпається. Сила ще може показувати на роботу з тваринами, силова структура . Кінологи в тому числі. Інструктор, тренер в тренажерці. По жезлах штурмовик, арта. В любому випадку людина ризикова і займається тим, що може нанести здоровʼю шкоду.
автор Фоточки нема • 24 марта в 20:06
Ответ дляLacrimo
Я ще забула додати, що в сфері медицини питання було((
Lacrimo• 24 марта в 20:08
Ответ дляФоточки нема
Ветеринар, пластика. По силі там багато напрямків підходить. Також медиціна в зсу.
автор Фоточки нема • 24 марта в 20:12
Ответ дляLacrimo
А чому не з дітьми? Блазень же про дітей
Ло Шарик• 24 марта в 21:23
Ответ дляФоточки нема
Шут это человек не от мира сего, странный, блаженный, юродивый, ’на своей волне’. Если в пррфессии вполне вероятно защитник по зову сердца, ветеринар или работник скорой, военный медик или просто человек, помогающий людям, животным, в ущерб себе и своему здоровью.