Не боюся осуду• 24 марта в 19:37

Хочу купить Кенвуд. Для выпечки и не только

Подскажите пожалуйста какую модель выбрать?
автор Не боюся осуду • 25 марта в 10:11
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ой, в мене дуже цікава система)) в мене одна верхня тумба кухонна стоїть на столешні (там лічильник, так треба було зробити), і в цій тумбі комбайн. Коли треба користуватися - просто перекладаю з тумби на столешню і все. До розетки включаю подовжувачем. Його і не видно, і наче є під рукою завжди. На столешні, як на мене, сильно габаритно виглядає, але і місця у мене зовсім немає, кухня маленька. Якщо ховати далеко - Ви ним менше користуватися будете, бо буде лінь щоразу діставати, він дуже важкий. Тому якщо немає щось схожого на мій варіант - краще тримати на столешні, хоча б постійно буде в роботі
Дуже вдячна. В мене велика кухня, вдома 15 м, в Польщі не знаю навіть може й 20 є...