Не боюся осуду• 24 марта в 19:37

Хочу купить Кенвуд. Для выпечки и не только

Подскажите пожалуйста какую модель выбрать?
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:39
Хотела бы нарезку кубиками.
Кто пользуется для заморозки, есть ли смысл? У меня из трёх секций морозилки пользуемся тол ко одной, все съедаем в полете)) А так думаю создавать запасы...
Первая ласточка инфляции• 24 марта в 19:41
кенвуд це що?? комбайн?
Оля_с_киркою• 24 марта в 19:41
Тільки 1500 Вт, не меньше
забиякина• 24 марта в 19:43
Ответ дляПервая ласточка инфляции
кенвуд це що?? комбайн?
В мене міксер планетарний, не зрозуміла автора взагалі, що вона має на увазі.
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:45
Ответ дляПервая ласточка инфляции
кенвуд це що?? комбайн?
Миксер планетарный и допы мясорубка, для коктейлей чаша, нарезка...
Кто чем пользуется и что вообще не идет
Поторописька• 24 марта в 19:45
В мене Бош з мясорубкою і для кубиків і тістоміс. Мій мастхев, не уявляю без нього на кухні
Дон Пэдро• 24 марта в 19:45
Ответ дляПервая ласточка инфляции
кенвуд це що?? комбайн?
Или кухонную машину может.
У меня старый комбайн бош с кубиками, но огромная зараза, стоит в кладовке, пользуюсь блендером.
Первая ласточка инфляции• 24 марта в 19:46
Ответ дляНе боюся осуду
Кто чем пользуется и что вообще не идет
у мене мясорубка кенвуд з нарезкою кубиками. фігня. не реже воно ідеальні кубики
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:46
Ответ дляПоторописька
І я вже хочу купити, чого тягнути)) Готую багато.
nata.ant• 24 марта в 19:46
В мене ось такий схожий,дуже задоволена
Дон Пэдро• 24 марта в 19:46
Ответ дляНе боюся осуду
Кто чем пользуется и что вообще не идет
Лучше купить отдельные агрегаты, эти с насадками менее мощные и насадки ломаются.
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:46
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Спасибо!!
Дон Пэдро• 24 марта в 19:48
Ответ дляnata.ant
В мене ось такий схожий,дуже задоволена
Во, у меня такого типа бош. Поиграла пару месяцев, лень доставать каждый раз, да и на троих он не нужен, блендером быстрее и терка Тернера.
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:48
Ответ дляДон Пэдро
Такое смотрю
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:49
Ответ дляДон Пэдро
Мне все нужно, трое детей, муж ест за двоих. Я работаю
Дон Пэдро• 24 марта в 19:49
Ответ дляНе боюся осуду
Такое смотрю
У меня такой миксер, тоже бош. Им пользуюсь и как тестомесом. А все насадки к нему сломались, мясорубка слабая, купила на 2000 отдельную.
Пишу каліграфічно• 24 марта в 19:49
Ответ дляДон Пэдро
Він невеликий,займає мало місця,я практично кожний день використовую
СирОжино пирОжино• 24 марта в 19:50
Ответ дляНе боюся осуду
Такое смотрю
О, наши европейки в Польше уже на Кенвуд накопили
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:52
Ответ дляДон Пэдро
У меня есть мулинекстна 2 тис, тогда не буду переплачувати, спасибо
автор Не боюся осуду • 24 марта в 19:52
Ответ дляСирОжино пирОжино
И не только, а что вас мучает?
Замрійлива• 24 марта в 19:54
Ответ дляНе боюся осуду
Такое смотрю
У меня такого плана Кенвуд
Использую для замеса теста ,фарш так «отбиваю « для котлет ,ну и хорошо взбивает белки или сливки
Хотела еще дополнительно купить насадку для раскачки теста ,но так руки и не дошли
Пьяная вишня• 24 марта в 19:57
Якщо є інста, можу дати кондитера, вона амбасадор Кенвуд, розкаже вам. Бувають гарні знижки на свята різні від виробника
Поторописька• 24 марта в 20:06
Ответ дляНе боюся осуду
Купуйте, не пошкодуєте. Я обирала, щоб не дуже великий був. Повністю влаштовує. Користуюсь, через день. Теж, готую, пеку і це, найкращій помічник. Салати кубиками
автор Не боюся осуду • 24 марта в 20:25
Ответ дляПоторописька
Який у вас?
автор Не боюся осуду • 24 марта в 20:25
Ответ дляПьяная вишня
Є
Пьяная вишня• 24 марта в 20:44
Ответ дляНе боюся осуду
Є
https://www.instagram.com/le_krendel?igsh=
Поторописька• 24 марта в 21:30
Ответ дляНе боюся осуду
Який у вас?
Ку ка ку ка ку• 24 марта в 21:46
Ответ дляНе боюся осуду
Такое смотрю
Автор, Кенвуд - це просто супер вау помічник. Я в захваті! Купила перед початком повномасштабної війни... Відразу кажу - малу чашу не беріть, немає смисла. В мене майже на 8 л - ідеально. Ті що маленькі - то ні про що, вони низькі і мало вміщують. Майте на увазі, як буде, наприклад, крем взбиватися, чи тісто - воно ж по всій чаші розмазує, в мене висока і то до краю буває доходить, а якщо мала - то все думаю вилазитиме.. Особливо якщо сім´я велика, великі порції. Більше - не менше, точно не пошкодуєте. Користуюсь тістомісом (тісто ідеальне просто! Ніколи так руками не вимішаю, навіть на паски супер), тертка - не погано, але не всі куски натирає, лишаються великі залишки, те саме про деруни - багато відходів, хоча натирає нормально. Блендер супер, гарно дрібнить, чаша велика. М´ясорубки немає в мене, є окрема , тому як в Кенвуді не знаю... короче для мене - це одне з найкращих девайсів на кухні. Я мега задоволена! Все з металу, може довго працювати, на відміну від пластикових комбайнів. Порівнювала в магазині Бош і Кенвуд - то Бошу далеко до нього, навіть близько по якості зборки не стоїть, і по якості комплектуючих.
автор Не боюся осуду • 25 марта в 08:30
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дякую, буду брать) У вас стаціонарно стоїть на столєшні?
Ку ка ку ка ку• 25 марта в 08:51
Ответ дляНе боюся осуду
Ой, в мене дуже цікава система)) в мене одна верхня тумба кухонна стоїть на столешні (там лічильник, так треба було зробити), і в цій тумбі комбайн. Коли треба користуватися - просто перекладаю з тумби на столешню і все. До розетки включаю подовжувачем. Його і не видно, і наче є під рукою завжди. На столешні, як на мене, сильно габаритно виглядає, але і місця у мене зовсім немає, кухня маленька. Якщо ховати далеко - Ви ним менше користуватися будете, бо буде лінь щоразу діставати, він дуже важкий. Тому якщо немає щось схожого на мій варіант - краще тримати на столешні, хоча б постійно буде в роботі