Тетяна-9196• 24 марта 2025

Матушка Аліпія. Розкажіть свою історію

Хто звертався , їздив, розкажіть які були після цього зміни, як здійснилося ваше бажання за яке просили . Дякую
Karin-51c3• 24 марта 2025
Ответ дляТетяна-9196
Оце справді чудо сталося і ваша віра …!
Ви також чекаєте чуда для себе і потрібно підтвердження що вони були?
А у вас є історія про Аліпію?
ЄвгеніяЕвгения• 24 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Ні.В квітні. 2914
В березні.
ЄвгеніяЕвгения• 24 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Я теж не папятаю. Лише згадала отця Антонія, де він казав, що прийде час ,коли храми будуть відкриті, а віруючим не буде куди ходити. Не розуміла((
І про що це?
ReintTycha• 24 марта 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
В березні.
Туплю. Вибачте
ReintTycha• 24 марта 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
І про що це?
Розкол віри.
Я святкую Різдво 7 січня, Благовіщення- 7 квітня.
І мене за це ненавидять. Самі ж українці.
Якось так.
Свій борг війні я віддала- коли шо
автор Тетяна-9196 • 24 марта 2025
Ответ дляKarin-51c3
А у вас є історія про Аліпію?
Хочу поїхати… Мене такі історії надихають вірити
Life-game• 24 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Мама колись принесла книгу , священник дав
Спогади очевидців. Така сіра палітурка. Назви не можу пригадати

Я про це вже тут писала.
Там є слова, що війна почнеться на Петра і Павла, 12 липня тобто. ’ Це буде не війна, а казнь народів за їх гріхи...там буде валялися голова там нога..
Нікому не буде схоронити...Хрещатик провадилься...буде голод....не їдьте з України’
А почему не ехать?
ReintTycha• 24 марта 2025
Ответ дляLife-game
А почему не ехать?
Я сама хочу це знати
ЄвгеніяЕвгения• 24 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Розкол віри.
Якось так.
Свій борг війні я віддала- коли шо
Ви в курсі, чому так, чому не перейшли вчасно да нове літоісчисління? Яка була причина? І як це відноситься до віри і бога?
Karin-51c3• 24 марта 2025
Ответ дляТетяна-9196
Для віри потрібне підтвердження хіба?
kseniya123• 24 марта 2025
Ось знайшла її пророцтво. Але мені нічого не зрозуміло,що це означає?. Якісь алегорії.
ReintTycha• 24 марта 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Я- залишаюся в тій вірі, в якій народилася.
Все.
Інших шаную і поважаю
автор Тетяна-9196 • 24 марта 2025
Ответ дляKarin-51c3
Для віри потрібне підтвердження хіба?
Я написала про натхнення … вважаю це різні поняття
Karin-51c3• 24 марта 2025
Ответ дляТетяна-9196
Ви написали надихають вірити
Life-game• 24 марта 2025
Ответ дляtala-li
будут стоять сухие выжженые поля
Украину обойдет
химия, заразная пыль, токсичность ? как с ковидом -только это другое(
Как может обойти Украину? Даже сейчас везде химия и ’сахаровская’ пыль
Разве что некоторые места, или мы будем готовы, или ’пройдём свой урок’ войной и у нас будет немного легче сам город
автор Тетяна-9196 • 24 марта 2025
Ответ дляKarin-51c3
Ви написали надихають вірити
Ми говоримо на різних мовах…
Karin-51c3• 24 марта 2025
Ответ дляТетяна-9196
Ми говоримо на різних мовах…
Та да, ви в кінці кожного речення три крапки ставите
tala-li• 24 марта 2025
Ответ дляLife-game
может испытания оружия пройдут неудачно...мало ли что случится
Seehund• 24 марта 2025
Ответ дляTeonaa
До чого тут казнить
Провалиться - це може як річка підземна розмиє грунти під ним. І прівєт
Там, где это не война, а казнь народов. Я что одна умею воспринимать объем информации в четверть страницы.
Макака Джо• 24 марта 2025
Ответ дляPerfect look
В смысле ? Крещатик провалится, будет голод, но из Украины не ехать ? Это как ?
Ну щоб все це побачити
Vicky-A• 24 марта 2025
Не знаю чи допомогла мені Аліпія, чи так співпало. Я просила про повернення чоловіка. Збулося через місяць чи два. Я тоді не зациклювалася на датах і була вже просто у відчаї. Їздила потім дякувала.
автор Тетяна-9196 • 24 марта 2025
Ответ дляVicky-A
Дякую за відповідь
Атланта• 25 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Не знаю. Я лише написала те, що казала Аліпія.
Мене бентежить оті її слова ’ війна почнеться на Петра і Павла, 12 липня’.
А сейчас тогда что? Еще не война?🤔
Атланта• 25 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Там же подземные туннели. Может и провалится. Но это так, в порядке бреда.
Vicky-A• 25 марта 2025
Ответ дляТетяна-9196
Їдьте. Мені там спокійно. Але сльози чомусь льються постійно. Люблю те місце.
автор Тетяна-9196 • 25 марта 2025
Ответ дляVicky-A
Ой знаю таке…. Було колись, що сльози лилися самі собою
Life-game• 25 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
Ну щоб все це побачити
Точно)
Life-game• 25 марта 2025
Ответ дляАтланта
Почему бреда, землетрясения, которые не характерны для Киева, но вероятны и может запросто
veric83• 25 марта 2025
Задолго до COVID были большие проблемы в семье с мужем. Свекровь повезла к Матушке Алипии. Я не знала, что и как делать, когда туда приехала, но сердце подсказало, как молиться и как правильно просить. Когда просила слезы текли ручьем. Три раза там была. Помогло так, что не ожидала, в хорошем понимании. Поверила.
Светланка_Ланка• 25 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Чула, що неоднозначна така фігура.
Трішки божевільною вважали сучасники її.
А ще вона любила колу, тому приносять люди колу в храм і кладуть записки.
Не знаю, дивно мені це все.
Колись сам храм подобався, особливо вечірні служби. Там не запалюють світло, а великі люстри підсвічники на стелі, їх і запалюють. Це дуже атмосферно.
Доречі, цей храм лишивська московського патріархату?
так