Тетяна-9196• 24 марта в 21:42

Матушка Аліпія. Розкажіть свою історію

Хто звертався , їздив, розкажіть які були після цього зміни, як здійснилося ваше бажання за яке просили . Дякую
Tania07• 24 марта в 22:27
Ответ дляRukkol@
Вчилась в Нубіп, восени була якась дата, коли всі масово їхали в монастир до матушки. Була велика кількість автомобілів різної цінової категорії, автобуси з людьми.
Цікаво, чи зараз так масово їдуть?
Теж вчилася там. Часто ходили в Голосіївську пустинь. Там завжди дорогі машини.
ОленаЯ• 24 марта в 22:28
Ответ дляTania07
І я там навчалася
tala-li• 24 марта в 22:29
будут стоять сухие выжженые поля
Украину обойдет
химия, заразная пыль, токсичность ? как с ковидом -только это другое(
ReintTycha• 24 марта в 22:30
Ответ дляTania07
Третя світова мабуть
Ой, ні.
Хай Бог милує
lyly67• 24 марта в 22:30
Ответ дляReintTycha
Тут щось інше. Не про урожай.
Що за голод вона мала на увазі?
Що то буде кругом.
Ніде не дадуть хліба, а тут буде.
Я сама в ступорі
Я таке теж читала , але не про Україну а саме Київ . Що б з нього не їхали , бо тут завжди буде хліб ( думаю це про їжу взагалі ). І ще вона казала , що всі тікатимуть в Київ . Про Хрещатик теж читала і було страшно , але до сих пір думаю , що може вона мала на увазі ту біду коли впали колони на главпоштампі . Ще згадала , вона казала ’ вот вы соритесь с родственниками из за квартир , а будет время когда большинство домов будет пустыми и некому в них будет жить ’
nata.ant• 24 марта в 22:31
Ответ дляtala-li
будут стоять сухие выжженые поля
Украину обойдет
Як ви ,це собі уявляєте? У вас Україна під куполом?
ReintTycha• 24 марта в 22:33
Ответ дляlyly67
Можливо. Я теж так подумала
tala-li• 24 марта в 22:35
Ответ дляnata.ant
роза ветров поможет)
передаю, что слышала, ничего не утверждаю, не спорю)
голод подобный Китайскому в 50-х годах
ReintTycha• 24 марта в 22:38
Ответ дляlyly67
Ой, там теж було за квартири.
Що будуть стояти пустими.
Teonaa• 24 марта в 22:42
Ответ дляReintTycha
Мама колись принесла книгу , священник дав
Спогади очевидців. Така сіра палітурка. Назви не можу пригадати

Я про це вже тут писала.
Там є слова, що війна почнеться на Петра і Павла, 12 липня тобто. ’ Це буде не війна, а казнь народів за їх гріхи...там буде валялися голова там нога..
Нікому не буде схоронити...Хрещатик провадилься...буде голод....не їдьте з України’
А чому, якщо будуть вплятися ноги і голови, плюс провалиться Хрещатик, - не їхати?
Teonaa• 24 марта в 22:43
Ответ дляReintTycha

Я про це вже тут писала.
А яка війна 12 липня?
ReintTycha• 24 марта в 22:44
Ответ дляTeonaa
Мабуть, десь буде гірше((
Відповідді не маю
автор Тетяна-9196 • 24 марта в 22:44
Ответ дляOllka
Дитина в майже три рочки потрапила в онко.
На початку лікування стало погано - лежав, не всавав, дивився в одну точку і так днями. Ставало гірше, що робити вже не знали. Лікар сама порадила поїхати, бо надія на чудо.
Поїхали з чоловіком, маму дозволили лишити з дитиною. 1 січня було, похмуро, дощ. Що робити і говорити не знали. Спитали там монахів на місці. Сказали своїми словами просити.
Згадували Отче наш, самі щось придумували, записку написали, і коли біля хреста лишали - сонечко вийшло.
Не знаю чи співпадіння, але коли приїхали, біля палати бігали лікарі, медсестри, а дитина стрибала на ліжку біля ридаючої бабусі.
Сину зараз 20.

Часто потім їздили. Так само їздили, коли мама (та бабуся) теж попала в онко. Але її немає вже. Померла на Великдень.
Оце справді чудо сталося і ваша віра …!
lyly67• 24 марта в 22:44
Ответ дляReintTycha
Ой, там теж було за квартири.
Що будуть стояти пустими.
Ще згадала , що люди будуть хворіти страшно і їх тіла будуть вкриті язвами . От тільки не пам´ятаю точно чи це вона казала чи монах Авель .
Teonaa• 24 марта в 22:44
Ответ дляReintTycha
Не знаю. Я лише написала те, що казала Аліпія.
Мене бентежить оті її слова ’ війна почнеться на Петра і Павла, 12 липня’.
Чому саме це бентежить? Наша війна почалася ясно достеменно коли (а ато коли? Не на павла?)
Тобто провалиться хрещатик, валяються кінцівки - і при цьому заклик не їхати - вас не смутив?)
ReintTycha• 24 марта в 22:46
Ответ дляTeonaa
А яка війна 12 липня?
Не знаю.
Надіюся, ніяка
Teonaa• 24 марта в 22:46
Ответ дляSeehund
Казнить будут, сказали же. Очередной бред московского патриархата.
До чого тут казнить
Провалиться - це може як річка підземна розмиє грунти під ним. І прівєт
lyly67• 24 марта в 22:46
Ответ дляTeonaa
Ну ноги і голови з руками мабудь мала на увазі після взривів .Хіба зараз цього нема ? І це вона начеб то казала не про Київ конкретно , а взагалі .
nata.ant• 24 марта в 22:49
Ответ дляtala-li
роза ветров поможет)
голод подобный Китайскому в 50-х годах
Цікаво однако,по вашому вітри будуть оминати Україну,так само й опади? Це за гранню фантастики,якщо таке буде ,то на території України теж будуть і хімікати і все інше, особливо якщо сусідні країни будуть заражені
Teonaa• 24 марта в 22:50
Ответ дляtala-li
про голод уже и другие говорят
не будет урожая 3 года
.
Коли його не буде
Вже в 22 чи 23 таке казали казали..
Teonaa• 24 марта в 22:52
Ответ дляReintTycha
Тут щось інше. Не про урожай.
Що за голод вона мала на увазі?
Що то буде кругом.
Ніде не дадуть хліба, а тут буде.
Я сама в ступорі
Ще голод - не не обов‘зково про їжу
Ці провидці ж часто пишуть якомога більш загадково
tala-li• 24 марта в 22:54
Ответ дляnata.ant
добре, будь по Вашому
не омине
Teonaa• 24 марта в 22:55
Ответ дляPerfect look
Я про написанное выше, там же одно противоречит другому .
Если для вас не бред, то объясните смысл ?)
Воно не факт що протирічить. Вона ж , порадниця, написала своїми словами. Просто через кому перелічила що там в книзі. Не «буде голод - не їдьте», а «буде голод; будуть кінцівки валятися; не їдьте з Укр.)
ReintTycha• 24 марта в 22:55
Ответ дляTeonaa
Ні.В квітні. 2914
Teonaa• 24 марта в 22:58
Ответ дляReintTycha
Ні.В квітні. 2914
Та!
Ванга тоже обіцяла що «два літа» або «два роки» триватиме. І шо
«Не более двух лет»
ReintTycha• 24 марта в 22:58
Ответ дляlyly67
Я теж не папятаю. Лише згадала отця Антонія, де він казав, що прийде час ,коли храми будуть відкриті, а віруючим не буде куди ходити. Не розуміла((
tala-li• 24 марта в 22:58
я собі теж не уявляла: як це чекати коли хліб підвезуть у магазин, брати у магазині те що є, пусті полиці, черги в супермаркет на вулиці....
Київ - перші тижні після 24
ReintTycha• 24 марта в 22:59
Ответ дляTeonaa
Та!
«Не более двух лет»
Як казала моя прабпбка- таким пророкам, як ванга, ₴імна в зуби
lyly67• 24 марта в 23:04
Ответ дляtala-li
Київ - перші тижні після 24
Теж це ніколи не забуду і як через тиждень купили в Ашані перший хліб вистоявши величезну чергу . Його давали по одному в руки , це були типу батонів їх власного випікання . Який же він був смачний .
ReintTycha• 24 марта в 23:04
Ответ дляnata.ant
А Чорнобиль. Якби всі ті кислотні хмари впали на нас((( Аліпія їх розгонила
Я хоч і скептик