Evga32• 24 марта в 23:24

Це вона на що натякає?

Renesmeе 16• 24 марта в 23:26
Ніхто нічого не знає, блогер підігріває інтерес до своєї особи
Uebersetzerin• 24 марта в 23:27
На те, що війна ще довго буде
алергирина• 24 марта в 23:27
Брєдні для лохів
_Annyshka____• 24 марта в 23:28
Так це вже не секрет що наші пішли в тому напрямку, але поки всього в глиб на декілька кілометрів. Просто в наших новинах про це поки мовчать, що правильно.
Prervana• 24 марта в 23:29
Она намекает на то, что ее сториз посмотрят тыщ 50 хомяков и она чуток пожрёт с рекламы
автор Evga32 • 24 марта в 23:29
Ответ для_Annyshka____
Ну я так і подумала, але не можу повірити в цей брєдоман. Тобто курщини було мало!?!
Тетя Фрося• 24 марта в 23:29
Писали что в Белгородской области закрепились в двух сёлах.
Seehund• 24 марта в 23:29
Была тут уже юристка, которая набрала подписчиков на таких таинственных заявлениях.
автор Evga32 • 24 марта в 23:30
Ответ дляSeehund
це та сама
Seehund• 24 марта в 23:31
Ответ дляEvga32
це та сама
Дураков - не учат, их бьют.)
Prervana• 24 марта в 23:33
Ответ дляEvga32
Конечно мало. Вон у моей соседки двое сыновей служат, с одним связи с Курского направления уже 7 дней нет, а с его телефона **анаты звонят. Но у нее есть еще один ведь. Не ровен час второго Белгород брать отправят.
Веточка сакуры67• 24 марта в 23:33
Очередной раз зашли в бел обл.
ElinaH• 24 марта в 23:34
Ответ для_Annyshka____
Почему молчат-то?) Все есть в новостях и на картах.
автор Evga32 • 24 марта в 23:35
Ответ дляPrervana
Там стільки хлопців наших полягло. І для чого(((
Жули-ули• 24 марта в 23:36
Та була ж інфа по тому напрямку
Perfect look• 24 марта в 23:48
Так она новости процитировала, очередная инфоцыганка строит из себя Вангу.
Помню как тут Диану облизывали, а она такую дичь несла, уже и не слышно про нее )
ShellyBelly• 24 марта в 23:48
Оту юристку слухати-себе не поважати. Це та, що якийсь час назад розказувала, що 100000000% що війна закінчиться такого і такого числа. Відлік вела, зуб давала, у неї була супер-пупер інформація перевірена, що вона там тільки не молола, а потім жіденько обосралась. А потім люди десь розкупили її, що вона собі тупо аудиторію набивала( знайшли її коментарі на сторінках тих, хто цим займається)
bibico• 24 марта в 23:58
Ответ дляElinaH
Это граница курской и Сумской областей на карте
ElinaH• 25 марта в 00:02
Ответ дляbibico
Нет. Это Белгородская, вот слева. А справа побольше - курская.
Wendy Rhoades• 25 марта в 00:03
Ответ дляEvga32
це та сама
от безстрашна баба))
Remensa• 25 марта в 00:04
Натякає, шо в неї мало переглядів
Remensa• 25 марта в 00:06
Ответ дляShellyBelly
20 листопада😆 А потім, ашотакоє, я на своїй сторінці, шо хочу те й кажу.
Решка7777• 25 марта в 00:06
Ответ дляEvga32
я тоже.. у подруги сын медик в курнике..без вести с сентября(
irrakez.детские-товары.com• 25 марта в 00:09
Наши вышли из Курской области, значит освободились рашистские войска, которые могли перекинуть на Купянское, Покровское или еще какое направление, у ВСУ была задача перехватить их, так получилось Белгородское направление
Труп нареченої• 25 марта в 00:10
Контрнаступ потужний, який загубить купу життів(
Решка7777• 25 марта в 00:11
Ответ дляТруп нареченої
и куча потужних промов (
lekon-lekon• 25 марта в 00:13
Ответ дляPrervana
А на інших напрямах фронтів такого не відбувається, тільки на Курщині і Білгородщині?
Як на мене краще воювати на кацапській землі, хай вони стирають свої села, а не захоплюючи наші.
lekon-lekon• 25 марта в 00:15
Ответ дляEvga32
А на інших фронтах менше полягло? Гинуть військові на всіх фронтах, навіщо тема про доцільність операцій на території кацапії?
Prervana• 25 марта в 00:15
Ответ дляlekon-lekon
Ну пока курщину не брали, радиолокационщик служивший под Борисполем - в штурмовика не превращался ни разу. А тут оп и командировочка подъехала.
Адвокат Пономаренко• 25 марта в 00:17
Ответ дляSeehund
Це вона і є.