Як міряти?• Изменено 25 марта в 00:41
Продублюю. Цікаво просто
Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Не обижаюсь• 25 марта в 08:47
Ответ дляЯк міряти?
.Значить я добра актриса, раз ви повелись.Можу ще нафантазувати, ой я повеселилась .Давно так не відривалась
Та яка актриса. Нудна домогосподарка, яка цікавиться щодо коханок. Ну то життя може задовольнити вашу нездорову цікавість. Тільки з іншого боку. Ви у нього перша і єдина? То рано чи пізно йому може надоїсти той же борщ за 20 років. І буде вам по повній задоволена ваша цікавість.
Заставляличка• 25 марта в 08:55
Мужик, припини писати від імені жінок.
Грошей від цього у тебе не додасться, все одно будеш сам-сам.
Не обижаюсь• 25 марта в 08:55
Ответ дляЯк міряти?
Так, я рада, що я не така як ви.Мій чоловік щасливий.
Та ему просто сравнить не с чем. С мамкиных рук попался в ваши цепкие ручонки. Были б вы счастливы- спали б ночью в обнимку после бурного секса. А вы темы глупые клепаете. Совсем скучно, да?
Моль Моллівна• 25 марта в 08:59
Ответ дляЯк міряти?
За поступками.Чесний, точний,надійний розумний.Мало?Життя показало, що вибір правльний .Ну і люблячий тато.
Ви за два місяці зрозуміли, що він люблячий тато? Ви екстрансенс?
Агент Пинкертона• 25 марта в 10:05
Ответ дляНіколи не збрешу
Могут хотеть кого угодно, а возьмут того, кто доступен. И мужчины, и женщины!
Вы бы выбрали того, кто не нравится? Ну вы вообще меркантильная. Так любви не будет.
Як міряти?
• 25 марта в 11:48
Ответ дляНе обижаюсь
А ви не допускаєте, що в мене ніч пізніше наступає?є інший часовий пояс.от то ще язва ви.
Не обижаюсь• 25 марта в 14:01
Ответ дляЯк міряти?
А по темі маєте що сказати?
Якщо ні, тримайте міцно свого мужчинку . Ви ж не дарма цікавитесь такими темами. Щось у вашому просторі подає знаки.
Щаслива впевнена в стосунках жінка такі теми не заводить. І цікавості до них не має
Як міряти?
• 25 марта в 14:37
Ответ дляНе обижаюсь
А по темі маєте що сказати?
А просто так, з цікавості, не завжди все піддається логічному поясненні.
ДаЗдраПерма• 25 марта в 15:15
Ответ дляЯк міряти?
Відкрийте нижче .там повний текст.про коханок далі.Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Нет, лучше сразу выйти замуж за непонятно кого и потом гадать, будет дарить подарки или не будет. Будет обеспечивать женщину и ребенка в декрете или не будет.
Вы реально очень мнительная, видно что у вас все сообщения откорректированные, то есть они вас не устраивали, сначала пишете сообщение, а потом думаете. Забейте на сообщение, не так написали, оставьте уже. Возможно о замужестве вам тоже обидно, сначала вышли замуж, а теперь думаете, как бы это исправить.
Это я вам в той теме писала о шкурах животных и добыче, к слову.
Як міряти?
• 25 марта в 16:13
Ответ дляДаЗдраПерма
Ваші догадки абсолютно не мають нічого навіть приблизно, як є насправді.І добре що так.
ДаЗдраПерма• 25 марта в 16:51
Ответ дляЯк міряти?
Странно тогда, что вас вообще этот вопрос заинтересовал. А что именно дарил вам муж ценного? Может просто мало дарил, если вы спрашиваете об этом
Не обижаюсь• 25 марта в 17:36
Ответ дляЯк міряти?
Деякими речами краще не цікавитись. Вас ваше життя влаштовує ? Ну і ок.
Не порівнюйте себе з іншими. Щастя любить тишу.
Як міряти?
• 25 марта в 18:37
Ответ дляНе обижаюсь
От ви мене справді відчули і зрозуміли.Дякую)