Як міряти?• Изменено 25 марта в 00:41
Продублюю. Цікаво просто
Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Дрібка щастя• 25 марта в 01:31
Ответ дляЯк міряти?
Та вони так голосно сваряться що чути все, і видно їхній побут.
То чому Ви вважаєте, що дружини там нормальні, якщо вони сваряться?
Як міряти?
• 25 марта в 01:31
Ответ дляМerida
ясно
Якщо у вас інша сім´я, і для вас інші цінності, то ваша справа Шо смішного?
Як міряти?
• 25 марта в 01:33
Ответ дляМerida
Судя из ответов автора - она вышла замуж за первого встречного.
!
Як міряти?
• 25 марта в 01:34
Ответ дляДрібка щастя
Ну бо вже не сила терпіти .Деколи стаєм до розмови.Живем в приватному секторі.
Як міряти?
• 25 марта в 01:36
Ответ дляМerida
Как раз очень в тему. Вы так и не ответили, на основе чего вы выбрали себе партнёра. Семья интеллигентая. Это ни о чем.
Женщины делают выводы по поступкам. Вы же сделали на внешнем виде.
За поступками.Чесний, точний,надійний розумний.Мало?Життя показало, що вибір правльний .Ну і люблячий тато.
Дрібка щастя• 25 марта в 01:37
Ответ дляЯк міряти?
Нормальні не терплять, а розходяться. А тут сваряться і чомусь далі лишаються в тому ж лайні
Як міряти?
• 25 марта в 01:39
Ответ дляДрібка щастя
Там різні ситуації В одної є діти, а життя дороге, треба утримувати
Як міряти?
• 25 марта в 01:43
Ответ дляМerida
Любящий отец он стал потом. За 60 дней в чем появилась надёжность?
Какие поступки? Если он в вас ни копейки не вложил? Домой проважвл?
Так ,проводжав, .
Як міряти?
• 25 марта в 01:44
Ответ дляМerida
Так значит первый встречный, кто проводил - уже в мужья?
Це хамство з вашого боку. нема бажання відписувати .не все в житті вимірюється ліжком,
Ответ дляЯк міряти?
И не надо. И так все стало ясно.
Кстати, я ни разу про постель не написала. А про то, что женщина выбирает в мужья надёжного по поступкам содержать семью, к примеру. А вы - кто домой проводил.
Як міряти?
• 25 марта в 01:48
Ответ дляМerida
И не надо. И так все стало ясно.
Мені ясно ,що у вас все легковажно по житті.А вам треба всі деталі мого життя?напевно ж не на німо ми зустрічалися.ви таки не розбираєтесь в людях.а проявляєте токсичність. Не про це тема.
Ответ дляЯк міряти?
Почему у меня легкомысленно? Это как раз у вас так. Через 2 месяца свадьбу сыграть. Я выбирала долго своих двух мужей. Поступками. И финансами, и целями и ориентирами. Вы ж спросили за подарки. Вам ответили - это демонстрация и готовность мужчины к созданию семьи с этой женщиной. Языком ворочать - никому такие не интересны.
Як міряти?
• 25 марта в 01:54
Ответ дляМerida
Знаєте, були знайомства до чоловіка, і довший час спілкувались.І все не те ярозуміла шо життя з ним не побудую.А тут побачила надійний тил.так що час не завжди показник правильності вибору
Як міряти?
• 25 марта в 01:59
Ответ дляМerida
Ви двох?а шо ж ви так довго вибирали і аж двох?Не такий вже і гарний був ваш перший вибір по ходу?може краще було спинитися на одному?
Ответ дляЯк міряти?
Надёжный тыл модно увидеть только по аоступкам. О которых вы умалчивает.
2 месяца - это 60 дней. Это слишком малый срок. И должны быть очень веские причины для этого.
Як міряти?
• 25 марта в 02:00
Ответ дляМerida
Нема ніякого подвоха .просто зустрілись. Покохали.і все решту)мене дивує знову, що те що життєте і просте люди приймають за дивне. Ми не є якісь круті,щоби шукати вигоду. Живем своє людське життя.
Ответ дляЯк міряти?
Да. Как только стало не устраивать , я ушла. Даже с ребёнком ушла
Не в средневековье живу. Развод - это нормально. Люди живут пока есть любовь, общие цели, стремления и тд. А не положить жизнь на алтарь, а то как это, второй раз замуж? А что же обо мне подумают?
П.с. вы каждое свое сообщение подправляете и дописываете. Так сложно отвечать. Подумайте, потом один раз напишите, а не правьте по триста раз . Спасибо
Не в средневековье живу. Развод - это нормально. Люди живут пока есть любовь, общие цели, стремления и тд. А не положить жизнь на алтарь, а то как это, второй раз замуж? А что же обо мне подумают? П.с. вы каждое свое сообщение подправляете и дописываете. Так сложно отвечать. Подумайте, потом один раз напишите, а не правьте по триста раз . Спасибо
Як міряти?
• 25 марта в 02:04
Моя думка не міняється через те,що відкоригую грамотно текст. Все добраніч.
ДаЗдраПерма• 25 марта в 02:08
Ответ дляВільний митець
Но не все успевают, поэтому есть пауки Черная вдова. И еще богомолы.
Вспомнила анекдот:
Самка богомола ооочень удивилась увидев своего бывшего
Як міряти?
• 25 марта в 02:12
Ответ дляМerida
Вы не ошибки исправляли, а дописывали предложение. Через минуту ещё одно предложение добавлялось. От этого меняется суиь ответа.
Головне щоб ви зрозуміли,що якщо не так як у вас ,то не значить, що не правильно і погано.Просто інше бачення ,і нас це влаштовує
Ответ дляЯк міряти?
Собственно, ваша тема об этом кричит. Раз вам не дарили подарков- они меркантильные. Главное поймите - если не так как у вас, это не значит, что не правильно и плохо.
Як міряти?
• 25 марта в 02:16
Ответ дляМerida
Я не про себе! Мені чоловік дарував і дарує.Я про коханок.Чому обовязково мають вкластися у відносини .от про це