Як міряти?• Изменено 25 марта в 00:41
Продублюю. Цікаво просто
Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Як міряти?
• 25 марта в 03:19
Ответ дляМerida
В ваших фантазиях. Сами же пишите, что вы тут неправду понаписывали
Хай це буде загадкою , не все людям треба казати, чи не так)
Як міряти?
• 25 марта в 03:23
Ответ дляМerida
Та вы уже прочитанная и очень понятная книга для каждой, кто был в вашей теме
.Значить я добра актриса, раз ви повелись.Можу ще нафантазувати, ой я повеселилась .Давно так не відривалась
Як міряти?
• 25 марта в 03:27
Ответ дляМerida
Позно пить боржоми. Уже выкрутиться не получается.
Мені не цікава ваша думка.Ви дуже далеко від істини.
Як міряти?
• 25 марта в 03:30
Ответ дляМerida
Забыли дописать ещё 4- 5 предложений . Вы иссякли
У вас нав´язлива думка кожен пост.А я посміялась з вас і хватить.
Як міряти?
• 25 марта в 03:33
Ответ дляМerida
Аминь. Вы уде второй час никак не уйдёте спать
Так я вам не интересна.
Ну тема моя, я можу сидіти.А от вас ніхто не просить ,тому -на вихід)
Патриоточка• 25 марта в 05:55
Ответ дляЯк міряти?
Жінок багато ,і в чоловіків є більший вибір, хоча якість може програвати
Ну, не скажите, у одного куча женщин, другой женщину только в порно и видел.))
Патриоточка• 25 марта в 05:58
Ответ дляЯк міряти?
А я вас шокую.Сексу до весілля не було .Це правда. Ми обоє були чисті Обоє!знаю шо дивно, рідкість але це так
Ну с женщиной то понятно, а как мужика проверить?))
Марафетчица• 25 марта в 06:46
Ответ дляЯк міряти?
Ну от читаю паралельно в темі про відносини.То ви всі задаєте питання авторці, чи дарує подарки, чи задарює, чи вкладається у відносини.Тут постає питання ,якщо цього нема то мужик жмот, чи щось не так із жінкою?
Немає там кохання. Просто чоловіку зручно з жінкою. І так, він жмот. Що навіть імітувати почуття через подарунки не хоче
Пупс• 25 марта в 07:11
Ответ дляАгент Пинкертона
Пауки научились приносить паучихи пустые коконы без мух)))) Пока она разворачивает сотый слой паутины, паук уже справляется и смыливает.
Але ви вперто ігноруєте той факт, що не всі залишаються живими. Павучихи частенько після спарювання з´їдають павука. Ще можна богомола згадати
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:41
Ответ дляКолупалочка
В здорових стосунках ніхто нікому нічого не винен, але коли є почуття, то хочеться робити щось приємне для людини, дарувати подарунки, готувати смаколики, разом подорожувати і т.д.
Да, поэтому женщины, которые вкладывают в отношения только секс, чаще всего остаются не у дел
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:41
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це абсолютно нормальна практика в природі. Так чоловік/самець показує, що може прогодувати сім´ю/потомство, що він вміє заробити/вполювати здобич.
Так мы ж не животные
, или ЭТО ДРУГОЕ?
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:44
Ответ дляАгент Пинкертона
А какая разница? Захотят же самую классную из тех, что есть. Будет с кем конкурировать.
Руколицых ставят те, кого никто не хочет.
Могут хотеть кого угодно, а возьмут того, кто доступен. И мужчины, и женщины!
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:45
Ответ дляБалаболка
Він жмот. Самою природою закладено, що самці завойовують самку, самка вибере того, хто захистить, хто переміг, хто сильніший, хто більший кусок м´яса принесе. І жінка так. Ми чоловікам більше потрібні, ніж вони нам. Ми не тільки самі проживемо, ще і з дітьми і батькам допоможемо. Чоловіки не так відповідальні.
Только самец самку просто оплодотворяет и идёт искать следующую, а не кормить всю жизнь её и потомство!
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:47
Ответ дляЯк міряти?
В 21 веке? Вы мусульмане?
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:49
Ответ дляКомиссия50%
Все це дуже чудово і звичайно усі жінки хочуть на забезпечення, але зараз такий час що якщо раніше з чоловіка був тільки ’мамонт’, то зараз до цього потрібні косметологи, шопінг регулярный, відпочинок декілька разів на рік, машини, подарунки, ресторани, тому так, не кожний чоловік потягне жіночі забаганки
А она ему что? Не каждая женщина ценна исключительно потому, что женщина!
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:51
Ответ дляЯк міряти?
Зрозуміла відразу за кілька днів Людина поступками себе проявила.Там в нього порядна сім´я і виховання.Інтелігенція.
Какими поступками он успел отличиться за 2 месяца?
Ніколи не збрешу• 25 марта в 07:51
Ответ дляЯк міряти?
Бачу що тут є неадеквати яким смішно, коли є нормальні сім´ї, і можна виходити заміж без бурного минулого.
А тема ваша про что?
Ніколи не збрешу• 25 марта в 08:00
Ответ дляПатриоточка
У женщин так же: одна второй раз замужем и имеет поклонников, другая за 45 лет имела пару половых партнёров в 20 и 25 лет и кукует одна
Ніколи не збрешу• 25 марта в 08:01
Ответ дляПатриоточка
Только верить
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта в 08:06
Ответ дляНіколи не збрешу
Так мы ж не животные
, или ЭТО ДРУГОЕ?
А хто? Ссавці.
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта в 08:09
Ответ дляНіколи не збрешу
Чого ж? Вовки, лебеді, слони... навіть горобці вигодовують потомство до ’льотного’ віку. І потім з тією ж самкою наступні яйця висиджують і все по новій
Ловлю капці• 25 марта в 08:18
Ответ дляЯк міряти?
Та ми зустрічались лиш два місяці і поженились
То ви збираєтеся розлучатися чи для чого вам тема, в якій вам доведуть і ви в це повірите, що ваш чоловік жлоб?)
Ніколи не збрешу• 25 марта в 08:33
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Животных сотни тысяч видов, однолюбов 3-4 из них. И людей среди них нет
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта в 08:37
Ответ дляНіколи не збрешу
Та не 3-4. І багато людей теж однолюби.