Як міряти?• Изменено 25 марта 2025
Продублюю. Цікаво просто
Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Як міряти?
• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
В ваших фантазиях. Сами же пишите, что вы тут неправду понаписывали
Хай це буде загадкою , не все людям треба казати, чи не так)
Як міряти?
• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
Та вы уже прочитанная и очень понятная книга для каждой, кто был в вашей теме
.Значить я добра актриса, раз ви повелись.Можу ще нафантазувати, ой я повеселилась .Давно так не відривалась
Як міряти?
• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
Позно пить боржоми. Уже выкрутиться не получается.
Мені не цікава ваша думка.Ви дуже далеко від істини.
Як міряти?
• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
Забыли дописать ещё 4- 5 предложений . Вы иссякли
У вас нав´язлива думка кожен пост.А я посміялась з вас і хватить.
Як міряти?
• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
Аминь. Вы уде второй час никак не уйдёте спать
Так я вам не интересна.
Ну тема моя, я можу сидіти.А от вас ніхто не просить ,тому -на вихід)
Патриоточка• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Жінок багато ,і в чоловіків є більший вибір, хоча якість може програвати
Ну, не скажите, у одного куча женщин, другой женщину только в порно и видел.))
Патриоточка• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
А я вас шокую.Сексу до весілля не було .Це правда. Ми обоє були чисті Обоє!знаю шо дивно, рідкість але це так
Ну с женщиной то понятно, а как мужика проверить?))
Марафетчица• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Ну от читаю паралельно в темі про відносини.То ви всі задаєте питання авторці, чи дарує подарки, чи задарює, чи вкладається у відносини.Тут постає питання ,якщо цього нема то мужик жмот, чи щось не так із жінкою?
Немає там кохання. Просто чоловіку зручно з жінкою. І так, він жмот. Що навіть імітувати почуття через подарунки не хоче
Пупс• 25 марта 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Пауки научились приносить паучихи пустые коконы без мух)))) Пока она разворачивает сотый слой паутины, паук уже справляется и смыливает.
Але ви вперто ігноруєте той факт, що не всі залишаються живими. Павучихи частенько після спарювання з´їдають павука. Ще можна богомола згадати
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляКолупалочка
В здорових стосунках ніхто нікому нічого не винен, але коли є почуття, то хочеться робити щось приємне для людини, дарувати подарунки, готувати смаколики, разом подорожувати і т.д.
Да, поэтому женщины, которые вкладывают в отношения только секс, чаще всего остаются не у дел
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це абсолютно нормальна практика в природі. Так чоловік/самець показує, що може прогодувати сім´ю/потомство, що він вміє заробити/вполювати здобич.
Так мы ж не животные
, или ЭТО ДРУГОЕ?
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
А какая разница? Захотят же самую классную из тех, что есть. Будет с кем конкурировать.
Руколицых ставят те, кого никто не хочет.
Могут хотеть кого угодно, а возьмут того, кто доступен. И мужчины, и женщины!
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляБалаболка
Він жмот. Самою природою закладено, що самці завойовують самку, самка вибере того, хто захистить, хто переміг, хто сильніший, хто більший кусок м´яса принесе. І жінка так. Ми чоловікам більше потрібні, ніж вони нам. Ми не тільки самі проживемо, ще і з дітьми і батькам допоможемо. Чоловіки не так відповідальні.
Только самец самку просто оплодотворяет и идёт искать следующую, а не кормить всю жизнь её и потомство!
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
В 21 веке? Вы мусульмане?
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляКомиссия50%
Все це дуже чудово і звичайно усі жінки хочуть на забезпечення, але зараз такий час що якщо раніше з чоловіка був тільки ’мамонт’, то зараз до цього потрібні косметологи, шопінг регулярный, відпочинок декілька разів на рік, машини, подарунки, ресторани, тому так, не кожний чоловік потягне жіночі забаганки
А она ему что? Не каждая женщина ценна исключительно потому, что женщина!
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Зрозуміла відразу за кілька днів Людина поступками себе проявила.Там в нього порядна сім´я і виховання.Інтелігенція.
Какими поступками он успел отличиться за 2 месяца?
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Бачу що тут є неадеквати яким смішно, коли є нормальні сім´ї, і можна виходити заміж без бурного минулого.
А тема ваша про что?
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляПатриоточка
У женщин так же: одна второй раз замужем и имеет поклонников, другая за 45 лет имела пару половых партнёров в 20 и 25 лет и кукует одна
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляПатриоточка
Только верить
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Так мы ж не животные
, или ЭТО ДРУГОЕ?
А хто? Ссавці.
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Чого ж? Вовки, лебеді, слони... навіть горобці вигодовують потомство до ’льотного’ віку. І потім з тією ж самкою наступні яйця висиджують і все по новій
Ловлю капці• 25 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Та ми зустрічались лиш два місяці і поженились
То ви збираєтеся розлучатися чи для чого вам тема, в якій вам доведуть і ви в це повірите, що ваш чоловік жлоб?)
Ніколи не збрешу• 25 марта 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Животных сотни тысяч видов, однолюбов 3-4 из них. И людей среди них нет
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Та не 3-4. І багато людей теж однолюби.