Як міряти?• Изменено 25 марта в 00:41
Продублюю. Цікаво просто
Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Як міряти?
• 25 марта в 02:22
Ответ дляМerida
Чтоб стать мужем - нужно быть достойным , чтоб им стать.
Любовник не є потенційним чоловіком, як і вона для нього.Тому який сенс вкладатися в жінку?хіба якщо тільки як оплата за надання сексуальних послуг.
Молчавочка• 25 марта в 02:22
Ответ дляДрібка щастя
Жінка і жіночий ресурс на шлюбному ринку вартують дорого. Чоловіку треба виділитися серед конкурентів, щоб отримати доступ до конкретної жінки.
Скорее наоборот)
Ответ дляЯк міряти?
мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.
Вы забыли, что вы писали? Своих половинок! В момент встречаний!!!!
Як міряти?
• 25 марта в 02:27
Ответ дляМerida
Відкрийте нижче .там повний текст.про коханок далі.Хочу почути роздуми на рахунок того, чому мужчини повинні задарювати своїх половинок, тобто ми жінки, себе продаємо?і чоловіки нас якби оцінюють вартістю внесків в нас?уточнюю, подарунки на момент зустрічань-побачень.Чи коли жінка- коханка.
Як міряти?
• 25 марта в 02:29
Я хотіла почути думку бо вчора і сьогодні тут це обговорюють.Ну ви ж самі це читали.
Ответ дляЯк міряти?
И? Что поменялось? Чи это или. Вы не написали тему про любовниц. Вы написали про цхаживания за половинками на момент встречаний
Як міряти?
• 25 марта в 02:32
Ответ дляМerida
Ви душніла,правда. Акцентую конкретно на любовницях)
Як міряти?
• 25 марта в 02:33
Ответ дляМerida
И вы убедились, что 99% женщин важно вкладывает ли мужчина в отношениях или нет. Таких как вы - вы одна
Ви опитали всіх жінок планети?
Як міряти?
• 25 марта в 02:35
Хватить дурної розмови.Я справді хотіла почути нормальні відповіді,а не дурість і підколки Наголошую, не маю уяви як там коханкам бо не була нею і не планую.Чисто стало цікаво
Як міряти?
• 25 марта в 02:41
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
О,и снова дописали. Ещё что-то допишете?
Куда мне до вас? Меня просто любят, ценят, добиваются, показывают, что достойны быть со мной. Вкладываться не только провожанием домой. Как некоторым этого просто хватило. Я женщина, которая достойна лучшего мужчину, а не ’ интеллигента , который до дома проводил’. Мне не 15 лет.
Як міряти?
• 25 марта в 02:47
Ответ дляМerida
Ах ну да, вам треба подробиць про те коли проводжав то щоразу я приносила додому квіти І кожне побачення було цікавим.і про перспективи в житті.Що ще? Вгомоніться вже.ваш достойний радий що позбувся.
Ответ дляЯк міряти?
Ооой, так цветы были? Вы что , продались за цветы? А теперь поняла. писали ’тобто ми жінки, себе продаємо?’ Про себя? Жалеете, что только цветы достались?
Як міряти?
• 25 марта в 02:50
Ответ дляМerida
Я починала тему про коханок.Якщо для вас квіти це крутий подарунок то мені вас жаль.
Як міряти?
• 25 марта в 02:54
Ответ дляМerida
Да вам всех жаль. Кроме себя. Вы самая умная. Я уже это писала. За первого встречного через 2 месяца могла выйти только мудрая женщина. Ей целый букет подарили
Ага і не тільки
. Нащо ті деталі, і так заздрості вистачає , а тут ще й ви.Вам і не снилось, які можуть бути чоловіки.
Як міряти?
• 25 марта в 02:58
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
Вы неуоавновешены с этими дописываниями сообщений. Третий ращ дописываете сообщения. Не знсете что уде придумаиь?Мысли мечутся, не можете сразу изложить? А нет, четвёртый раз поменяли. . О пятый. Уже все, или ещё что-то допишете?
Вы сейчас можете писать что угодно. Но ваша тема и ответы в ней готовят об одном - ничего вам не дали. От этого вы и злая такая. Жалко себя и обидно. Что других кружили перед свадьбой, а вы букетиком отделались .
Кстати, не зарекайтесь, а то ваш девственник пойдёт в поиски нормальных женщин. Как я от своего ушла. Когда поняла, что не хочу больше быть с ним. И будете вы как тряпка не нужная. Без золота и машин из подарков. И в очередь даже никто не станет.
Спокойной ночи.
Семенівни сусідка• 25 марта в 03:06
Ответ дляЯк міряти?
, Ні))
Тот, кто не дарит подарки и не заботится о своей женщине, - не мужчина
Як міряти?
• 25 марта в 03:08
Ответ дляМerida
Спокойной ночи.
Та мені ваш приклад життєвий показує що кількість не означає якість.І ви наївно думаєте,що те все,що написано мною вище, точно правда) от тепер і живіть з цим.
Ответ дляЯк міряти?
А , у вас просто фантазии на тему? Шизофрении нет? Да, очень похоже на старую деву. Которой испоганили жизнь те, кто живут и радуются жизни. А ей приходится за жизнью пар в окно только наблюдать.
Як міряти?
• 25 марта в 03:11
Ответ дляМerida
Які ще варіанти?
не смішіть людей.
Як міряти?
• 25 марта в 03:15
Ответ дляМerida
Куда уж мне до вас. Почитать тему - вас не поддержал никто. Значит я права. Все глупые, одна вы умная и знаете как жить. Гордитесь. Вы не толпа.
Так, я рада, що я не така як ви.Мій чоловік щасливий.