ОноВамнадо• 25 марта 2025

Підліткові прищі- порадьте лікаря Лівий берег Києва

Щоб виписав догляд
Розповів
Короче самому не виходить, лице не чисте , ці прищі постійно вилазять
МастерЮля• 25 марта 2025
якщо є прищі на спині і грудях- за 7 днів повністю пройшли від мила акне аут. Теж дуже хороша штука.
БезПаспортаНеПродаю• 25 марта 2025
Ответ дляМастерЮля
ви знаєте, ми 3 роки мучились.обходили купу лікарів. таблетки,купа дорогих засобів. Просто випадково прочитала відгуки і купила набір акне аут.- пінка,лосьон. Все.вже,рік у нас ідеальна шкіра. нема купи баночок,аптечних засобів і т.д. Спробуйте. Ми і на чистки ходили. Все до лампочки. Гора грошей без толку. Зараз ні чисток,нічого і лице ідеальне.
https://makeup.com.ua/ua/product/579623/
Спробуйте,вам все одно втрачати нічого. Але відгуки шикарні,і нам реально допомогло..На лікарів і їх засоби готуйте дуже багато грошей,бо просто лосьоном і пінкою не обійдеться. я купувала дорогі капсули по 1 тис грн. трохи поліпшувався стан,але не дуже.

ось цей набір. крем по суті не треба,але він йде у подарунок. головне гель чи така сама пінка і червоний лосьон. В нас були чорні цятки,червоні запалені прищі. В дічинки обличчя був капець. Вже думали на ретиноїди переходити. Оце нас врятувало. тепер лиш 2 баночки- пінка у ванній і оцей червоний лосьон.
Я покупала эту косметику сыну и себе тоже кстати
Хорошая фирма ,но помогала на время ,а потом ситуация ухудшалась только. Но это же все индивидуально,нужно пробовать и подбирать
МастерЮля• 25 марта 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
главное- регулярно очищать лицо- утром и вечером. а не когда вспомнишь. гель +лосьон утро и вечер. ну и не обжираться шоколадом, мивиной..у нас заработало на 4 день. столько сколько я потратила денег за 3 года на врачей и их средства.. блин)) можно 2 месяца в Карловіх Варах сидеть на трехразовом питании и в спа салонах в президентстком номере.
Прикуси Язика• 25 марта 2025
Ответ дляМастерЮля

Підкажіть, чи потрібен після цих засобів SPF?
За який час Ви вилікували шкіру?
Дякую.
МастерЮля• 25 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
За який час Ви вилікували шкіру?
Дякую.
за 2 тижні. засіб з спф взимку не треба. влітку бажано.,просто щоб захистити шкіру. у цій серії він є. крем з спф для проблемної шкіри.
ці засоби не потребують спф. в них нема кислот