Раз одела не бу• 25 марта в 09:11
ТТГ у дівчинки 16 р 4,2 це дуже погано?
Ще здавали т4, атіг, аттпо та індекс НОМА - ці показники в нормі. Сдавали ці аналізи за рекомендацією педіатра. До ендокринолога записались та п"ятницю. Основна скарга порушення сну та постійне бажання пити.
Шальная коклетка• 25 марта в 09:12
А сахар в норме? Желание пить может быть при сахарном диабете
Раз одела не бу
• 25 марта в 09:13
Ответ дляШальная коклетка
Сахар в нормі, здавали ще ОАК , на цукор, аналіз сечі - всі інші аналізи в нормі.
любименькая• 25 марта в 09:15
У моей в 16 ТТГ был почти 8. Скорее всего на фоне стресса. Ендокринолог назначила йодомарин , селен, витамины. Отправила на УЗИ щитовидки. Гормоны не назначили, Ттг снизился до 2 . Так и держится.
Чемна панночка• 25 марта в 09:16
Не критично, але вимагає ретельного спостереження. Скоріш за все буде достатньо призначення мінералів
Ви кажете, що Т4 віл в нормі, а в в якій саме? Якщо ближче до нижньої межі то це не дуже добре
Сегодня я не я• 25 марта в 09:17
Ттг сам по собі не інформативний,він може підвищуватися на фоні запалень,порушень,дефіцитів,треба в комплексі дивитися ще інші аналізи.Узі щитовидної залози ще зробити.
Раз одела не бу
• 25 марта в 09:20
Ответ дляЧемна панночка
т4 15,99
атТГ 10,3
атТПО 11,01
атТГ 10,3
атТПО 11,01
Меломанка Маланка• 25 марта в 09:48
Якщо інші показники в нормі , то не все так погано .
Місячні в скільки років почались ? Зайва вага є ?
Раз одела не бу
• 25 марта в 10:04
Ответ дляМеломанка Маланка
Місячні в 11 років, ближче до 12. Цикл відразу був стабільний. Зайвої ваги нема.
Чемна панночка• 25 марта в 10:32
Ответ дляРаз одела не бу
т4 15,99
атТГ 10,3
атТПО 11,01
атТГ 10,3
атТПО 11,01
Малувато, але не настільки щоб кричати караул. Впевнена, що через пару місяців прийому мінералів все налагодиться
Раз одела не бу
• 25 марта в 10:33
Ответ дляЧемна панночка
Дякую
Единая страна!• 25 марта в 11:14
Скорее всего будете наблюдаться у эндокринолога. У дочки с 12 лет повышены антитела, начиналось все с бессонницы.
Меломанка Маланка• 25 марта в 19:20
Ответ дляРаз одела не бу
Ну перше це йодована сіль, риба , потім селен . Баланс їжі і спокою .