Копуша• 25 марта в 09:57

Вопрос к тем, кто развелся, не будучи материально состоятельной

В браке почти 20 лет. Присутствие мужа вызывает тревожность. Не агрессивный, старается как может, но говорить нам просто не о чем, как бы я замужем, но одинока. Понимаю, что у него груз своих тяжёлых мыслей, и как бы мы оба варимся в своем, будучи не в силах помочь друг другу.
Жилье съёмное, за которое платит он. Коммунальные и продукты тоже он. Мой заработок откладываем. В последнее время начал чаще выпивать, и в такие моменты я захлопываюсь в себе, даже не отвечая на его вопросы. Материально он без меня проживет, я без него под вопросом. Тоска. О чем я думала раньше? Думала, что трудности временны. И увязла.
Кто был в таком положении? Давайте поговорим.
Язвочка• 26 марта в 08:49
Ответ дляСвисток ля-минор
Это все оправдания, уж как есть.
Без репетиторов прям никак? А до появления ребенка вы миллионы зарабатывали, что вот только ребенок мешает вам зарабатывать сейчас?
До дитини увесь час був для себе, а тепер ні.
Заробляла небагато але то було все мені.
Якщо на щось потрібні гроші можна легко відмовити собі в чомусь, а з родиною дитиною так не вийде.

Приділити увагу, контролювати що робиться що дивляться в тих гаджетах , не понесло куди не треба, до дитини можна і вночі працювати і не бути вдома а з дитиною так не можна.
Треба дивитися і що їсть і з ким водиться що там що подруги і чим займаються.

Не кажу що лізти і вказувати але бути в курсі і не по телефону а очами дивитися

В деяких і вночі сидять в гаджетах до 5 ранку і потім на навчання не можуть вийти бо сплять вдень , а батьки на роботі і не в курсі що воно і як, зайняті дуже роботою бо важка і добре оплачується

Мене не не влаштує , потрібен час бути

Навчання якщо часу нема допомогти і цікавитися навчанням дитини часу то репетитори, якщо нема грошей а є час то самотужки , пускати все само собою не влаштовує.

На роботі 6/1 коли приходиш ніякий, виснажений після купи клієнтів не до дитини, даже балакати не має сил, вона запущена була, мене це не влаштувало.

Коли багато родичів, хто не просто дивиться телевізор, а й займається дитиною возить кудись на заняття, в різні заклади, екскурсії і навіть до лікарів то це інша справа.
Язвочка• 26 марта в 08:56
В нас тільки за останній рік то стоматолог, то подолог то офтальмолог купу часу займали мене б ніхто на високооплачуваній роботі не відпускав би вирішувати ці питання а по неділям ці всі люди не роблять.

Там же платили добре там не давали часу на на що окови їх роботи, ну в мене так було.
автор Копуша • 26 марта в 09:20
Ответ дляКинДза
Автор, я в шлюбі 16 років, разом 20.
Минулого року чоловіка накрило - апатія, втома, погане самопочуття. Наполягла на візиті до психіатра, приймає АД. Поки ніяк не вмовлю на терапію, теж говорить що все ок. Стан покращився, але розумію що тільки на АД це не стабільно. Я до чого, у всіх бувають важкі часи, і коханих ми підтримуємо й даємо опору в цей час. Ви акцентуєте на випивці, схоже це єдиний спосіб який зараз ваш чоловік бачить для мінімізації стресу. Можливо, ви можете направити ваші ресурси не на невдоволеність, а на допомогу? Так, ви щось робите що спрацьовує для вас, але ж не для вашого чоловіка. Візьміть собі 3 місяці, наприклад, щоб присвятити їх допомозі й налагодженню стосунків, не очікуючи на цей час зустрічних кроків. Є висока ймовірність, що це спрацює.
З приводу купівлі нерухомості зараз... Особисто я розумію тривогу вашого чоловіка. Вашої зп не вистачить на утримання родини, якщо його призовуть. Необачно витрачати єдину фінансову подушку безпеки, враховуючи що житло може постраждати в любий момент. Можливо якби ви знайшли кращу роботу, яка б дозволяла покривати ваші витрати й відкладати, розмова була б іншою.
І друге, опануйте м´який вплив. Я чоловіка непомітно готувала до купівлі будинку 3 роки. Якось вмовила зняти будинок на літо, коли не мали змоги поїхати на відпочинок, щоб оцінити чи нам комфортно. Потім розповідала історії знайомих, які придбали нерухомість, щоб це не звучало якось нереалістично. І потім просто розповідала що там на ринку, які ціни, де є розсрочка, формат Євродому і т.і. Через якийсь час разом погодились, що хочемо будинок і потрібно працювати в цьому напрямку. І підробітки знайшлись, і нова робота, і купили кращий ніж планували.
Будьте мудрішою, погляньте що у вас є, до чого ви прагнете, і що для цього потрібно.
Спасибо за Ваш комментарий, чувствуется мудрость.
За эти годы перепробовала много чего, ничего не сработало, уже не верю, руки опустились.
Если бы только война тормозила, я ещё могла бы понять, но и до войны так было, война только как очередная отмазка.
Я настолько физически не могу видеть, как он пьет, что готова в такие моменты бежать не оглядываясь. Но ребенок.
У меня нет запасной жизни, хочу успеть насладиться своим, время так быстро уходит(
Там-тарарам• 26 марта в 09:54
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну почему дрібниці? Не обесценивайте, думаю подобная квартира в Киеве стоила бы не на много больше. А зарплаты в Днепре не киевские, не забывайте
Брали в Днепре, в 2020 году. Купили убитую квартиру, но там где нам нужно было. 20 тыс ещё в ремонт ввалили. Итогом 50 она вышла, не считая процентов и расходов по сделке
Я маю на увазі це не велика сума,а допустима плюс не Київ
Свисток ля-минор• 26 марта в 10:08
Ответ дляЯзвочка

Мене не не влаштує , потрібен час бути

Как много текста для оправдания себя.
Вы и до ребенка зарабатывали мизер, но именно ребенок вдруг помешал вам стать миллионершей
Язвочка• 26 марта в 13:43
Ответ дляСвисток ля-минор
Как много текста для оправдания себя.
Ну в два рази більше , але був інший графік і інша допомога, інша робота, планувала ще на більшу йти але зараз не можу собі той графік дозволити. Може через років 5-8 зможу.
Язвочка• 26 марта в 13:47
Мені ще начальниця казала коли я хотіла на іншу посаду, дивись гроші будуть, а дитина знати не буде тебе, це не порядок.
І неї так і було, вона ділилася досвідом.
Свисток ля-минор• 26 марта в 15:12
Ответ дляЯзвочка
Опять отговорки и нелепые оправдания