наКоблучках• 25 марта 2025
Вы пользуетесь средством для полоскания полости рта?
Каким? Если да.
Заместитель Анонима• 25 марта 2025
Так, Спочатку чищу пастою, потім іригатор, потім полощу Глістер або Лістерін. Потім ще на ніч зубна нитка. Але мені вже за 40 :)) Зуби вже не такі, як в молодості.
Дама с собачкой• 25 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мене стоматолог навчив спочатку іригатор, потім паста. А ополіскувач через деякий час після чищення пастою.
По темі ополіскувач dr wild, дорогий зараза, але найефективніший.
Зараз все скажу• 25 марта 2025
два рази на день ополіскувач після чищення, любим, який купила, завжди різні