Тримаю свічку• 25 марта 2025

Чи можна здати дитину в притулок?

Що для цього потрібно?
Сундучок с каникулами• 25 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Телефон дала кнопковий. А ноут мій, робочий. То він його забирає
Так пароль поставьте на ноут

Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
От ви зараз сидите в гаджеті, він прийде і буде видирати з рук, ви як зреагуєте? Відганяєте один одного від гаджетів кулаками?
Чи вам в Інтернет можна, йому - ні?
Якщо мамі можна у вільний від роботи і хатніх справ час, то і сину тоді можна цілодобово, так?
Сонечко• 25 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Яке?.
Хочу виїхати насправді
Що яке? Буде жити в нормальному місті, отримає нормальну освіту
Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Сину можна у вільний від школи, уроків і домашніх справ час.
автор Тримаю свічку • 25 марта 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Так пароль поставьте на ноут
Іноді мушу дати ноут, щоб зробив якийсь урок. То він потім не віддає. Але таки зміню пароль і хай не робить урок, якщо без ноута його зробити не може
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Якби у мами була клепка в голові, знайшла б способи.
А так дитині не позаздриш.
Ну вашій теж тут не заздрять, і нічого
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Це типу у мами наркоманки дитина наркоман. Чому дивуватися?
Ну про вашу дитину ми теж по вам судити будемо, ок?
автор Тримаю свічку • 25 марта 2025
Ответ дляСонечко
Та ми в нормальному живемо. Напевно. Хоча сумніви є.
Оточення формує погляди, кругозір. А в нашому оточенні основна маса дітей всі в гаджетах і агресивні.
Сундучок с каникулами• 25 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Тогда попробовать может к психологу его поводить?

Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
У мене з дитиною чудові стосунки, судити ви його не будете, нема приводу, тем не створюю.
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Боже, як добре, що ви тут всім це пояснили
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Дитина підросте і створить тут сама теми про ваші чудові стосунки. У вас все попереду
Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Та стараюся. Пишу очевидні речі, до яких авторка додуматися не може.
І ще окремо - 11-річниц син завжди зніматиме будь-які блокування і захисти, бо вони з пелюшок хакери, авторка вже безнадійно відстала.
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
До чого авторка не може додуматися? Можна конкретніше?
So_so• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Йому легше стане
Зрозуміти, що з мамою краще
Далеко не факт. Я много лет (20) наблюдаю ситуацию - полная благополучная семья, одна дочка в семье, сейчас (ей 20) с матерью отношений не поддерживает вообще, после школы поступила в вуз в другом городе, живет там в общежитии.
Можно было бы подумать, что мама её била там, не знаю, морила голодом, но нет, мама её обожала. Но по своему. Как только девочка смогла от неё уехать (в гораздо более худшие условия, она работает с первого курса, живет в общаге, вообще не сравнить как бы она дома жила), она уехала.
Так вот, мама её любила причинением добра. Насильно. Из самых лучших побуждений.
У неё был ’слабый жкт’, горло. Лет в 13-14 она бегала за ней по улице и силой обматывала шарфиком.
Постоянно рассказывала как она о ней заботится и как дочь упрямится, не ценит.
Лет в 14 у них начало доходить до драк(
И всё только из любви.
Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
До того, що дитина дзеркалить її спосіб життя - робота-гаджети-спати.
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Де ви прочитали, що син авторки працює. Вірніше чим?
Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Вчиться в школі, ходить на гуртки. Це така дитяча ’робота’, обов´язок. Дорослі працюють, діти вчаться.
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
В якому пості автора було про вчиться в школі?

Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Тобто дитина в 11 років не ходить в школу?????
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Це ви у мене питаєте?
Але я вам відповім, ви бачите те, чого немає, додумуючи щось від себе. Думаю, так і з вашою власною дитиною відбувається.
Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Це ви у мене питаєте?
Давайте у авторки спитаємо, ми ж не ясновидячі.
Криниця щастя• 25 марта 2025
Автор, спробуйте знайти школу з проживанням, щоб забирати тільки на вихідні. Наприклад військовий ліцей Богуна, але він набирає дітей після 7 класу. Бо в інтернатах нічому хорошому не навчать, скоріше навпаки((
Криниця щастя• 25 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Та невже? А ви їй тут визначили віддзеркалення) це не від великого розуму, так?
автор Тримаю свічку • 25 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Дякую
Соня Петрова• 25 марта 2025
Якщо це не троль і вам реально не потрібна дитина віддайте її за кордон в бездітну сімю,ще за це можуть і гроші вам заплатити як домовитесь і буде дитина жити в достатку,не гола,не голодна і з освітою
Само_достаточная• 25 марта 2025
Найміть йому гувернера.
Крепкого дідуся педагога на пенсії,наприклад.
Хай собі воюють
Мама Никитки-2• 25 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ви ж не знаєте скільки вкладала.
Ніскікі. Якби хочь щось вкладали, то була б присутня мінімальна можливість діалогу. А так отримуєте все те, що дали дитині.
Мама Никитки-2• 26 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Пароль? Нє? Бійка з сином - отримуєте задоволення ?
Мама Никитки-2• 26 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Це типу у наркомана не забирати наркотики, а шукати корінь?
І шукати і забирати. Одночасно. Одне без другого не буде мати результатів.