Тримаю свічку• 25 марта 2025
Чи можна здати дитину в притулок?
Що для цього потрібно?
Мама Никитки-2• 26 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
В якому пості автора було про вчиться в школі?
В тому, де пише що дає ноут для уроків. Чи уроки десь ще є окрім школи?
Муркошечка• 26 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну от я забираю, а він агресивний. Ростом як я. І агресивний
Гаджеты убрать совсем.
Это как наркотик.
Моему тоже 11, если начинает сходить с ума из-за гаджетов - на месяц остаётся без них. Полюбил рисовать, слушать музыку, гулять на улице.
Это просто эмоциональная зависимость.
И лучше дружите со своим ребёнком. Скоро он станет выше и сильнее вас.
Это как наркотик.
Это просто эмоциональная зависимость.
Мама Никитки-2• 26 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Це ви у мене питаєте?
Але я вам відповім, ви бачите те, чого немає, додумуючи щось від себе. Думаю, так і з вашою власною дитиною відбувається.
А ви чим читаєте?
черная мамба• 26 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Телефон дала кнопковий. А ноут мій, робочий. То він його забирає
У мене теж підліток, але ще в 11 років був мамина киця а десь з 14 почався триндець, і ще досі є.
Іноді теж не витримую його, але це молодший син, а старший теж важко дорослішав, але зараз така лапочка став хоч до рани прикладай. Тому маю надію що і менший це діло переросте і через пару років буде норм.
Туся муся• 26 марта 2025
Автор, не давайте себя в обиду!!! Есть отец?брат? Знакомый? Подошлите, пусть придет и шуганет так малого засранца на маму руки распускать…
Мама Никитки-2• 26 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Супер порада. Показати агресивній дитині, що хто сильніший той і прав?
Тримаю свічку
• 26 марта 2025
Ответ дляТуся муся
Нема кому... З моїх друзів двоє з ним розмовляли, пояснювали. Як горохом ...
черная мамба• 26 марта 2025
Чи є такий психолог? після якого підліток перестане матюкатися, бо це капець..
Туся муся• 26 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Расскажите тренеру по боксу, тот точно знает как объяснить . Мой малой тренера боялся и уважал.
Криниця щастя• 26 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А ви чим читаєте?
А ви чим думаєте? Зробити урок можна і на домашньому навчанні. Але думати - то не ваше?
Криниця щастя• 26 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
У вас в Америці тікі в школі
Криниця щастя• 26 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви нам краще розкажіть, що з вашого Нікітки виросло. Бо якби було чим хвастатися, це було б в усіх темах. Але немає чим, так?
Инста_Богиня• 26 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Автор, спробуйте знайти школу з проживанням, щоб забирати тільки на вихідні. Наприклад військовий ліцей Богуна, але він набирає дітей після 7 класу. Бо в інтернатах нічому хорошому не навчать, скоріше навпаки((
А автор потянет? Или сейчас там бесплатно?
Криниця щастя• 26 марта 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Я не цікавилась цим питанням. І не знаю фінансових можливостей автора. Можете це обговорити безпосередньо з нею.
ВсеПроВсехЗнаю• 26 марта 2025
Ответ дляСонечко
Відвезіть хоча б у Німеччину, там хоча б майбутнє буде у нього
Яка Німеччина і майбутнє. Мову хто буде вчити? Дитину зараз вирвати з середовища - ще більше агресії буде
ВсеПроВсехЗнаю• 26 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Сину можна у вільний від школи, уроків і домашніх справ час.
А якщо він не хоче робити уроки і домашні справи і прогулює школу, а телефон не віддає. То хто вирішить цей нюанс?
Ласую колобками• 26 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
А радість від чого?
Интернат или детдом будет мена рад пополнению
От этого зависит их финансирование, они за каждого ребенка горло порвут, прячут их от усыновлений и т.д.
ReintTycha• 22 апреля 2025
Авторе, прочитала ваші вілповідді.
Вам би самій пора позбутися максималізму
Дама с заначкой• 03 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Віддайте мені
Вы врушка, зачем такое пишите? Всё равно не возьмёте ребенка, лишь бы ляпнуть
ReintTycha• 04 мая 2025
Ответ дляДама с заначкой
.