Зараз на дієті• 25 марта в 23:23

Чому мої стосунки завжди закінчуються невдачею? Це випадковість чи я винна?

Чоловік 1: Ми познайомились у спільній компанії. Довгий час він бігав за моєю заміжньою подругою, яка тримала його у френдзоні. Потім він звернув увагу на мене і почав розпитувати про мене в неї. Запитав: "Чи є шанс?" — але що саме мав на увазі, так і залишилось незрозумілим. Я вирішила проявити ініціативу, але отримала лише холодну відповідь. Поки я чекала, що він зробить перший крок, він підвозив мою подругу додому, писав їй і носив подарунки. Ми тримались за руки, обіймались, але на цьому все й закінчилось. Згодом я дізналась, що для нього стосунки не були важливі — тільки секс, а моя подруга залишалась його ідеалом.
Чоловік 2: Мій постачальник, який мені сподобався. Я почала писати йому, заводити розмови, але не запрошувала на побачення. Через деякий час він почав проявляти інтерес, але все закінчилось, коли він перестав нам постачати товар.
Чоловік 3: Тут усе було довше — півроку ми виносили один одному мізки. Він намагався знайти підхід, а я чекала серйозного розвитку: запрошень, побачень, переписок. Спілкувались тільки вживу. Я вимагала більше уваги, більше проявів почуттів, йому ж було достатньо того, що ми мали. І, врешті-решт, все зійшло нанівець. Він звільнився з роботи через мене, став уникати.
Чоловік 4: Він запрошував, писав, але через місяць повідомив: "Вибач, мені не потрібні серйозні стосунки, я досі сплю з колишньою, яка заміжня."
Мені важливо, щоб все було по-моєму. Щоб постійно мене слухались і все було так, як я хочу. Більшість чоловіків цього не витримують. І ніхто не дійшов до стосунків, і вони навіть не знають, яка я можу бути ніжна і спокійна, коли відчуваю безпеку. Як тільки я відчуваю інтерес до себе - починаю проявляти ініціативу і квапити події. Кличу сама на побачення. У відповідь - мороз.
І тепер я картаю себе за ці 4 ситуації і відчуваю себе винною. Що ви думаєте?
Я на хвилинку• 25 марта в 23:25
Винна 🫣🙂‍↕️
НетЕщеНаверное• 25 марта в 23:26
Ответ дляЯ на хвилинку
Винна 🫣🙂‍↕️
#невинаватая
#работатакая
Мerida• 25 марта в 23:26
Ни с одним у вас не было отношений. Что закончилось? Если они так и не начинались.
Я увидела только одну проблему - любого, кто будет с вами флиртовать, вы запишите в своего мужчину.
Заліковий троль• 25 марта в 23:26
А з ким з них були стосунки?
Ви просто всім проходу не давали.
НетЕщеНаверное• 25 марта в 23:27
Ответ дляЗаліковий троль
А з ким з них були стосунки?
Ви просто всім проходу не давали.
Ну перестаралась автор
С кем не бывает :)))
Семенівни сусідка• 25 марта в 23:28
Вам никто ничем не обязан. Как-то быстро у вас этот момент происходит.
СкумбріяП8• 25 марта в 23:29
Мне кажется, у вас нет фокуса на себя, отсюда каждый попавший в поле зрения уже потенциальный ухажер. Какие у вас хобби, что с карьерой ? Какие у вас мечты?
НетЕщеНаверное• 25 марта в 23:30
🤭🤭🤭https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3694581?utm...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3683701?utm...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3688538?utm...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3685756?utm...
Щебетушка• 25 марта в 23:30
’вся рота не ногу, одна я в ногу’. Чотири однакові спроби з однаково провальним результатом. Звісно ж ви молодець, а всі вони козли.
Мerida• 25 марта в 23:31
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вау
Я на хвилинку• 25 марта в 23:31
Вы просто выбираете мужчин, которым изначально не сильно-то и нужны. Или сами всё ломаете скоростью и контролем. В итоге - либо бегаете за тем, кто влюблён в подругу, либо требуете любви от того, кто просто привёз Вам товар.
Всё пошло не туда ещё на стадии кастинга.
Я на хвилинку• 25 марта в 23:32
Ответ дляНетЕщеНаверное
Оуч 😱😆
НетЕщеНаверное• 25 марта в 23:33
Админы, убирайте функцию ’похожие темы’, не палите ваших троллей. Может хоть на 10 постов натянет тему
Я на хвилинку• 25 марта в 23:34
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вдруг, это реальная женщина
Вот это страшно 😆
НетЕщеНаверное• 25 марта в 23:35
Ответ дляЯ на хвилинку
Вдруг, это реальная женщина
Вот это страшно 😆
Ага, реальная нереальная :)
Тут тот случай, что по ’обёртке’ знаешь какое туда дерьмо завернули
Мандолина Бу• 25 марта в 23:42
Ви така нахрапіста, що страшно стає. Я теж люблю ’по-моєму’, але дозволяла чоловікам мене завойовувати. Зроду сама не розвивала подій ніяких.
Мандолина Бу• 25 марта в 23:44
Ответ дляНетЕщеНаверное
Остання тема не її, тут заміж не світить, якщо автор не зміниться. Мужики тікають світ за очі від неї.
Мушля з Криму• 25 марта в 23:46
А вас ничего не смущает в этой подборке-чел который носиться за вашей знакомой, чел который носиться за бывшей, чел который просто товар привозит,но не интересуется вами))))странная подборка мужчин, вы не находите?) Или вам пофиг, лишь бы был?
Просто Фіфа• 25 марта в 23:52
А у меня другая беда))) с кем не начинаю общаться, с тем серьезные отношения на много лет…
Я бы хотела вот как тут пишут, ухаживаний, видится пару раз в месяц, а меня под венец тешут сразу…. Как мужа бывшего выгнала, аж месяц свободой наслаждалась и все, новый замуж… ну хоть удачный😂
Прекратите мечтать и быть с табором на лице - замуж хочу! Мужчины от этого бегут просто!
автор Зараз на дієті • 25 марта в 23:52
Ответ дляПросто Фіфа
А почему мужа выгнали?
Просто Фіфа• 25 марта в 23:54
Ответ дляЗараз на дієті
А почему мужа выгнали?
Изменял, а из-за декрета не могла выгнать. Как вышла на работу, так и выгнала)
Хотя тут любят писать, что он был таким и до, не правда. Изначально он был нормальный, через 2 года забеременели, он понял что вот тут то я никуда и не денусь, можно делать что хочешь) Просчитался😂