Аноним_• 25 марта 2025
Англійська в садочку. Добре чи погано?
Дивлюся відео з сьогоднішнього відвідування. Діти за одним столом , обидва вихователя біля ноута, на якому пісня рейн рейн гоу евей. Вихователька співає теж, від дітей я так розумію очікується спів.Є діти 4-5 років у групі. Є менші. Моя дитина 2.8, найменша.
Моя дитина наприклад сидить і кліпає очима, не посміхається, не підспівує.
Великі діти начебто теж. Одна старша дівчинка - закрила обличчя волоссям і поверх ще долонями.
Менші діти, як моя (ну як як моя, 3.8 одній знаю) теж не співпють, кліпають.
Хтось знає - що це? Це ж не «вивчення мови».. ну бо для вивчення потрібно знати методику викладання як мінімум. Тобто бути вчителем. А у нас - вихователі. Це ж не одне й те саме?
І друге, дитині явно незрозуміло нічого, нудно.
Як до такого ставитися? Я якось розгубилася.
Король дивана• 26 марта 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Без подсказки никого из них бы не назвала.
Странно, я это всё со школы помню, а училась я в обычной районной общеобразовательной школе. И сейчас мне уже 50+ )))
У нас даже игра такая была с ребенком, когда ехали в машине пол дня на отдых - называть слова на разные темы. Например, названия рыб на английском. Или фруктов. И птиц тоже. Тренировали память и знания.
Пухнасті штани• 26 марта 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Спасибо.
Просто интересно.
Английский когда то хорошо знала - но вот с ходу ни одну птицу наверное бы не назвала на англ.
Просто интересно.
Ого, странно
КошкинДом• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Да уж
Я за це не плачу якось окремо. Все в рамках місячної оплати - 10 тис на міс
Що там за пісня така страшна, що всі кліпають?)))
Молчалка• 26 марта 2025
Пофиг на тот англ в саду и школах врочем тоже,мои дети переехали-двух слов связать не могли в разговоре, пол года в англоязычной среде и заговорили нормально, 3 года и позабывали узкий язык вообще)
ПоЗиТиВнАя• 26 марта 2025
Питання ,чи вам платити за додаткові заняття? Ні. За методикою навчання ін мовами відбувається,коли в дитини сформований словниковий запас рідної
Витворунка• 26 марта 2025
У сына в саду был английский, не знаю что они учили но он месяц ходил с картинкой льва, и выучил что он лайн. В 4.5 отдала на курсы по английскому, что мой там не вытворял, не интересно с учителем ругался, директор несколько раз говорила что он не может заниматься с группой. В итоге прошло 10 лет в классе он один знает английский на высоком уровне, курсы на которые он ходил так и ходит, там кстати тоже начиналось с песенок, только сейчас онлайн, многие дети которые начинали с нами ушли с курсов не могли догнать уровень.
Звоночек• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Мені здається, що вона , моя дитина, може себе на таких заняттях прчувати некомфортно. І потім асоціюватиме англійську з таким некомфортом. Як мінімум.
Або звикне що це щось незрозуміле для неї, і навіть не буде вчити
Що не комфортного в прослуховуванні пісеньки?
Люблю_смаколики• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Тобто це ок, так кругом?
І це не нашкодить, не відштовхне потім від нормального вивчення?
Як давно це практикужться? Я сама в садку починала англ., але вже старша була..
с тех пор как в садах ввели ин. языки.
Песни с малышами отличный способ. Ну а вы можете если хотите учить дочку грамматике)
Розбещена цяточка• 26 марта 2025
Моя теж в дитячому садку співала пісеньки, прості слова вчила і їй це подобалось. В школі їй англійська не цікава була взагалі до 14 років. Зараз їй 16, говорить англійською досить вільно без примусу і репетиторів, сама захотіла вивчити. Англійська в дитячому садку ніяк не вплинула на її бажання чи небажання вчитись. Просто сприймала це як веселе проведення часу.
Манкоголік• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Я - ніяку
Я тим і підкреслюю, що така англ - це якась бутафорія
(Невже неясно написано?)
Якщо ви не в темі, то краще промовчати
Дякую_аж_підскакую• 26 марта 2025
Не треба бути викладачем у садку, такі діти ще не вчать нічого спеціально. Зазвичай вихователі просто спілкуються з дітьми англійською і грають. Або 1 з вихователів завжди говорить тільки англійською. Але це ж Україна,мабуть) Мій малий в 2.5 співає пісеньки англійською, ходить в англійський садок 2 дні до обіду, вдома українська,тому говорить двома мовами,іноді змішує)
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Я - ніяку
(Невже неясно написано?)
А вы думаете, дети будут сидеть за парами, смотреть на доску, тянуть руку и отвечать?
Я учитель анг в таком саду. Учу по Методичке и там такая Методика, все в игровой форме, потанцевали, попели, выбрали карточки....
И да, кто слушает и слышит учителя, тот отвечает правильно и знает слова, кто сидит спит или в окно смотрит, или разговаривает с другими детьми - тот нихрена и не знает и клипает на карточку flower, потому что в это время он с другом рядом выяснял отношения
Детей 15-20 человек на ковре в кругу
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Ви про що
Якщо про те що здав і забув, то ні, це не про мене. Мені треба принаймні хороше проведення часу: весело, безпечно. Це ж наче неважко. Тим більше 10к на місяць їм винь да поклади. А зворотнього зв‘язку - нуль.
Якщо щось інше Ви маєте намувазі, уточніть.
Вы им платите 10 кускоа в месяц?
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляКошкинДом
Rain rain, go away, come to us another day
Бла бла бла• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та я не про гроші
Про те що мала дитина сидить і почувається глупо (мабать?). Дивиться як доросла жінка, вихователька - прчинає замість говоріння - калякать малякать
Я там знаю, як дитина це сприймає…
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
Те що немає слів, а суцільна белькотня якась. Дитина , думаю, там і слів не чує. Не те що змісту
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляМанкоголік
Якщо ви не в темі, то краще промовчати
Мені мовчати в свої темі? А нічо що тема створена саме тому, що Я не в темі питання, нє?! Боже які ж тут биби сидять, я б сказала які, да не можна. Пока
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну я вас вітаю, звісно
Моїй 2.8, вона і поняття не має, що існує інша мова.
Можетз мультика повторити кілька слів, ну бо то не важко. Але вона не знає що це слова навіть (думаю..🤷♀️)
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Детей 15-20 человек на ковре в кругу
Господііі
Вибачте. Правда. Будь ласочка пробачте. Але у мене враження що я говорю із ідіотама інколи. Вибачте🙏🙏🙏🙏
Ну правда.
Ви прочитали моє запитання? Ви ЗРОЗУМІЛИ його?
ЩО я питаю, скажіть?
Ну правда.
ЩО я питаю, скажіть?
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Господііі
Ну правда.
ЩО я питаю, скажіть?
Ну правда.
ЩО я питаю, скажіть?
Вот это вас триггерит. Спросите в своём дорогом саду - есть ли возможность отказаться от уроков анг по религиозным или иным причинам. Если нет - может сад поменять и найти без английского? Потому что в садах анг одинаковый везде - песенки, игры, карточки.
Не мучьтесь
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Детей 15-20 человек на ковре в кругу
Я лише хочу спитати у мам інших дітей, чиї діти в садку цим займаються (бо для мене це брєд, дитина розмовляє лише укр., недавно, пісні не співає, но то ок - віршики розповідає, різниця мала, ладно. Але віршики вона розуміє. Бо у нас є крижечки, вога знає ЗНАЧЕННЯ багато яких слів вже, плюс були малюнки ж, в мультах - взагалі сюжет. Відео. Тобто «на сонечку зігрівся маленький павучок, но дощик почався , і павучок намок.,,,» - вона це все розуміє. І знає напам‘ять. І розказує
А рейн рейн гоу евей…. Ну що цікавого? Сидить як пеньочок, не розуміє що за кривляння..
Я ж не знаю - їм якось взагалі розповіли щось ? Що є Україна, а що є інші дітки, які говорять по іншому. От ми кажемо «дощ» а вони кажуть «рейн»…ну якесь є розуміння у дітей, що відбувається?
А ви мені пишете «а шо ви хочете, щоб в садку ваша дитина вже там госіспит здавала»..нічого я не хочу. Мені це не подрбається і я виясняю права я чи я собі шифрую фігню якусь. От і все
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Не мучьтесь
Саме так. Типу тригерить
Бо я не люблю такої самодвяльності,
Дві виховательки. Хай би одна провела 4-5 річним англ, а друга провела танцульки або пластилін для малишні🤷♀️
Я тоже жила в італіі 7 міс. Я можу першокласнику або садіковцю провести «урок», мені хватить моїх нікчемних знань для такого рівня. Но це ж не означає що я побігла і почала вчити🤷♀️
Ну кожен має займатися своїм
Тим більше дітям явно нудно. Сподіваюся воно не довго триває(((
Бо я не люблю такої самодвяльності,
Ну кожен має займатися своїм
КошкинДом• 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Действительно не самый удачный выбор.
Но мой ребенок в 3 года знал на английском цвета, цифры, животных и много предметов, геометрические фигуры, только из мультиков. Песни пел с правильным произношением.
Уже не помню какие там мультики были, вроде свинка Пеппа, ещё котята какие-то
Аноним_
• 26 марта 2025
Ответ дляПані з калабані
Автор, тема про ветер и садик не ваша случайно? Уж очень похоже.
Це суттєво? Моя. І що.
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Не знаю, рассказали ли вашим детям что рейн это дождь, я своим все слова перевожу по несколько раз и показываю картинки наглядно
И повторяем лексику по всякому по могу раз
Может ваш ребёнок не понимает, что это другой язык и слово дождь на другом языке звучит по другому?