Аноним_• 25 марта 2025

Англійська в садочку. Добре чи погано?

Дивлюся відео з сьогоднішнього відвідування. Діти за одним столом , обидва вихователя біля ноута, на якому пісня рейн рейн гоу евей. Вихователька співає теж, від дітей я так розумію очікується спів.Є діти 4-5 років у групі. Є менші. Моя дитина 2.8, найменша.
Моя дитина наприклад сидить і кліпає очима, не посміхається, не підспівує.
Великі діти начебто теж. Одна старша дівчинка - закрила обличчя волоссям і поверх ще долонями.
Менші діти, як моя (ну як як моя, 3.8 одній знаю) теж не співпють, кліпають.
Хтось знає - що це? Це ж не «вивчення мови».. ну бо для вивчення потрібно знати методику викладання як мінімум. Тобто бути вчителем. А у нас - вихователі. Це ж не одне й те саме?
І друге, дитині явно незрозуміло нічого, нудно.
Як до такого ставитися? Я якось розгубилася.
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Саме так. Типу тригерить
Бо я не люблю такої самодвяльності,
Дві виховательки. Хай би одна провела 4-5 річним англ, а друга провела танцульки або пластилін для малишні🤷‍♀️
Я тоже жила в італіі 7 міс. Я можу першокласнику або садіковцю провести «урок», мені хватить моїх нікчемних знань для такого рівня. Но це ж не означає що я побігла і почала вчити🤷‍♀️
Ну кожен має займатися своїм
Тим більше дітям явно нудно. Сподіваюся воно не довго триває(((
Сочувствую вашим воспитателям, честно, с такими родителями
Может вам оставить сад и нанять гувернантку?
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ооо, ну як ж без співчуттів?
Ясно лише те, що Ви таки погано читаєте. Вам треба було писати коротенько. Бо не уловлюєте
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Чого їм яви співчуваєте? Ну от чого? Конкретно? Це питання Вам.

Десь написано що я їм щось кажу? Кажу добрий ранок. І потім - пообіала? Дякую. До побачення. Ох і співчутлива Ви яка.

Поки що я мала намір почути думку. От хоч би і Вашу. Але😁 як завжди треба написати що завгодно, крім по темі. Не роздавайте діагнози батькам. Ніколи. Ви не знаєте нас, і не вмієте навіть суть написаного розуміти🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️куди Ви полізли.

Конкретно: (перший рядок)?
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Що занадто, те не здраво, чули може? Вони змішали дошкільнят і малишню. За малишню ми платимо рівно стільки ж, то чому дошкільнятам дають все що їм по віку треба, а малишню просто на «хвіст» саджають, і вони там як нагрузка, а з ними банально пограти не можуть. Кого Ви там шкодуєте-співчуваєте. Да , я така сяка, хочу щоб дитину розвивали згідно іі іі віку. Тим більше дві тьоті із 11ма дітьми. Якось думаю можна , маючи дві вікові групи, зробити на час англійської, інформатики та біологіі пю(умовно) інші заняття для малюків. А не тупо їх усадити і забивати голову хєрньою, вибачте, непотрібною їм наразі, щоб нічого не вигадувати з ними окремо.
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Не знаю, рассказали ли вашим детям что рейн это дождь, я своим все слова перевожу по несколько раз и показываю картинки наглядно
И повторяем лексику по всякому по могу раз
Может ваш ребёнок не понимает, что это другой язык и слово дождь на другом языке звучит по другому?
Я гадаю, що якщо в садку не роз‘яснили, що і до чого, - то вона ні, не розуміє. Тому що особисто я - ніякою англійською не займаюся.
Якщо ж нічого їм не роз‘яснюють, то логічно було б якось мені сказати, що так і так - ми тупо співаємо перед дітьми на англ, тож сідайте і пояснюйте щось дитині вдома, щоб вона не сиділа не кліпала.
Я в цілому наразі не дуже розумію що відбувається, і які питання задати в садіку.
Моя думка , що якщо це ігри - то це має бути весело і пізнавально: не пісня. А картки з зображеннями і , як Ви кажете, повторення простеньких слів по темі (рейн, клауд, амбрелла, сан..) і якісь простенькі речення і віршики. Зображення плюс слово.
А якщо це вивчення, то має бути якась конкретна методика, з самісінького нуля, з пояснення дитині самого поняття «ін. мови», і вже далі - знов таки - зрбраження і коротенькі фрази.
Щоб це був якийсь процес🤷‍♀️ а не дурістіка, яка ій не цікава навіть як гра
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Вы методичку в руках держали? Нет.
А воспитатели да. И они учат по методичкам, есть методики преподавания.
Хотя кому я это рассказываю?
Представила на минуточку, ко мне подходит мамаша и говорит - я тут смотрела видео с камер и мой ребёнок клипал на ваших занятиях. Сделайте так, что бы он не клипал, поясните семантику происхождения языков для начала, а потом уже буквы и слова учите🤣
Леплю из пластилина• 26 марта 2025
Моя дочь пошла в сад в 2.2 года.
Там с этого возраста уже учили англ.язык по методике Хелен Дорон.
Более того, преподаватели обучались у нее этой методике и она сама лично приезжала в наш сад.
Сад купил фаншизу на препадование
Я к этому отнеслась скептически и отмахнулась- какой англ в этом возрасте.
Я была крайне удивлена, когда мой ребенок к 3м годам называл на англ.языке животных и предметы на 50ти картинках..
о я прифигел
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Вы методичку в руках держали? Нет.
Хотя кому я это рассказываю?
Та шо Ви гаварітє
Я була в садку щойно. Запитала. Відповідб: так, для дитини віку як Ваша - заняття має тривати 10 хвилин. Але у нас набрали групу з ТРЬОХ вікових груп. І я одна, я не можу пограти з малими, я от англ просожу - 40 хв! (Друга вихователь вранці була, я бачила, що сталося, не знаю). От пропналізуйте іі відповіль з точки зору мами маме маленької дитини. Цікаво
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Вы методичку в руках держали? Нет.
Хотя кому я это рассказываю?
Вибачте , опечатки. Зрозуміло чи передрукувати?
Пані з калабані• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Це суттєво? Моя. І що.
Тогда всё понятно) Да, это существенно.
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Моя дочь пошла в сад в 2.2 года.
Сад купил фаншизу на препадование
о я прифигел
Дякую
Я не знаю по якій метод. у нас і чи по бодай якійсь взагалі.
А як проходили заняття, скільки тривало одне?
Я вияснила що англ щодня. 40 хв якщо вранці, 20-30 хв якщо ввечері.
Тобто чимало.
Тобто якщо воно з умом там, то є сенс і вдома вже починати ворушитися
Себе пам‘ятаю, то англ було найлегше (пізніше, ясно. У школі), ніколи не мала бажання робити з цього проблему. А тут он як виявилось
Леплю из пластилина• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Дякую
Тобто чимало.
Насколько я помню: английский был у них 3 раза в неделю..
Еще, нам домой давали диски с песнями и мультиками- я дома включала.
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляПані з калабані
Тогда всё понятно) Да, это существенно.
Для чого Ви заходите в теми? Ви нічого не пояснили, не уточнили, тобто ніяк не допомогли рлзібратися, ще й на голову, вибачте, насрать намагаєтесь. В чому сенс? Я щойно забирала доньку, задала пару питань. Вище написала. Тобто вихователька мені сказала, що так, це неправильно, так як у них. Але рішення щодо такого стану речей - в прторітеті рентабельність - приймала, ясно, не вона.
Що вам понятно? Може і вихователька «тривожна»? Чи все ж таки не дарма я тут бачиоа неправильний підхід, ні?
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляПані з калабані
Тогда всё понятно) Да, это существенно.
І по-друге, навіть якщо мама заганяється (бо не розуміє. А не того що вона тупа чи погана), і намагається як раз таки зрозуміти - то треба висловити думку що «ви, мамо, надмірне значення цьому надали, заспокойтеся, хто там буде той садок взагалі потім пам‘ятати. Дитина ходить, не плаче - значить їй ок». Для прикладу. А не робити із себе саму розумну. Мені запитати у нормальних мам - корона не спаде. А умнічать і ображати людину - як Ви мене - на мою думку не дуже гарно. Але можу помилятися.
Пані з калабані• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Что вам лично я обидного написала? Вы себе сами что-то придумали и уже на это обиделись. 😆
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляПані з калабані
Ви пишете зверхньо. Це неприємно. Я лише хрчу щоб дитина там не була залишена сама на себе. Вона і вдома так може посидіти - я працюю а вона сама собі возиться. Бо якщо вона встане із-за столу під час нецікавого заняття яке вона ще по віку не розуміє, то вона , виходить - піде бродить по групі сама, шукать чим себе зайняти. Яка дитина 2.8 буде 40 хв слухати англ? Я бачу що є один допис що в 2.2 почали. Але він один. І там якась цікава методика, і диски до дому, і є певна організація. Я не хочу щоб вона в садку нудилася і нею ніхто не займався.
Не бачу в цьому нічого такого, що Вас би дивувало.
Садок поки один. Державні зайняті. Ходимо недавно, висновки зробити остаточні поки складно. Наче і добре все, а наче і не зовсім. Прогулянка в -10 без рухів, наприклад. Могли б і якісь естафети провести, хоча б в холода. Більші діти ще щось придумують. А менші просто бродять. Або сидять взагалі. Що Ви в цьому доброго бачете, уж не знаю
ПоЗиТиВнАя• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Та я не про гроші
Про те що мала дитина сидить і почувається глупо (мабать?). Дивиться як доросла жінка, вихователька - прчинає замість говоріння - калякать малякать
Я там знаю, як дитина це сприймає…
Та норм сприймає
Ду да ду да ду• 26 марта 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Як ви уявляєте викладання англійської в садку? Все в ігровій формі. Кілька днів ту пісню послухають, потім повторять, коли ви того й не очікуватимете
А зачем вообще это надо ?
Ду да ду да ду• 26 марта 2025
Ответ дляМій не такий
Фігня це повна. Краще б вихователі більше часу з дітьми гуляли на вулиці.
💯 или занимались развитием на укр мове.
Бутерброд з ікрою• 26 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
А зачем вообще это надо ?
Вам не треба, комусь треба
Дякую_аж_підскакую• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Ну я вас вітаю, звісно
Моїй 2.8, вона і поняття не має, що існує інша мова.
Можетз мультика повторити кілька слів, ну бо то не важко. Але вона не знає що це слова навіть (думаю..🤷‍♀️)
Мій теж не в курсі що двома мовами розмовляє і я на своєму досвіді знаю що щоб вчити іншу мову починати з правил не треба, а таким малим дітям так точно. Мій мультики дивиться переважно англійською, мені це порадила присяжний перекладач у Польщі, вона так свою дочку навчила англ мові. Українською теж,але може дивиться однаково на 2х мовах. В Україні не вміють викладати англійську, ще і викладати її у садочку сенсу не має. У нас немає англомовного оточення чи друзів, він чує англійську переважно у садочку і з мультиків,увесь інший час українська.
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Та не, не утруждайтесь, мне все ясно понятно
И что я вам должна пояснять? У меня в саду дети 4 лет и 5, урок идет 30 минут в каждой группе. Учу по методичке.
А то, что вашему ребёнку в 2.8 рано анг, то не проблемы остальных детей. Переведите ребёнка в сад по возрасту, что он там делает с 4 детками?
автор Аноним_ • 26 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Делаєт він те, що як ми поступили, нам запевнили що щн дві дитини от от поступлять, і зробимо окрему групу; потім «вже весною» зробимо. От власне середина весни. Все чекаємо.
Садок приватний цей і ще його філіал. Тобто 99% те саме.
Державних два. Але ми були 60ті в черзі, за пввтора роки стали 77мі. Тож у нас просто варіантів можна сказати наразі немає.
Ви ноутбук їм вмикаєте? Розкажіть пліз як воно має бути?
Божий одуванчик• 26 марта 2025
Ответ дляАноним_
Я в Польской школе, включаю большой телевизор, там песенки видео с ютуба. Хэлло сонг, и потом каждого спрашиваем how are you today? Они
отвечают по очереди. Так же
приветствуем разными способами.
Спрашиваю какая погода сегодня, на 2 языках. показываю картинки, они отвечают.
Потом тематическое. Например сезоны, смотрим мульт про времена года. Играем в игру - какого сезона не хватает. Повторяем четверостишие на 4
сезона. Потом играем например - найди карточки со словами на букву В. Потом песенка подвигаться потанцевать, любят Lava.
Или тема динозавры, то учили части тела, я показываю и говорю на 2 языках. Они показывают мне свои спины, головы, глаза, спрашиваю - есть ли у вас хвост? А какого цвета динозавр? А найдите у себя зелёный цвет в одежде, красный, синий, они показывают.
Ну и в таком роде
Повторяем одно и то же в вариациях, что бы закрепилось.
Могу помимо урока спросить - spring is...? Они отвечают green
The end