Христя в тiстi• 26 марта 2025
Незапланована вагітність
Привіт дівчата.
Мені потрібна чужа думка ,знаю що не розумно питати про таке але зараз мені це потрібно.
В мене є двоє синів 12,10 років , зараз я дізналася що вагітна в третє, мені 32 .
Я не планувала вагітність з чоловіком, приймала кок , але знаходячись за кордоном один місяць пропустила знаходячись за кордоном чекали їх приїзду. От і дочекалася.
Тепер я не знаю що мені робити , чоловік працює , я вже мала іти здавати на права бо тут неможливо без них , а зараз дізналася що вагітна , ми тут зовсім самі і я боюся за дітей за себе що невпораємося . Живемо в селі без транспорту але квартира простора. Я думаю можливо позбутися дитини ,але дивлячись на своїх дітей серце щемить . Як бути дівчата ! Це ж труднощі
Мексиканочка• 26 марта 2025
Не совсем понимаю почему вы сейчас не можете сдать на права???
Завтра у вас ребенок не появиться.
А за оставшиеся 8 месяцев можно с нуля выучить и получить права в любой стране.
Это единственное что вас останавливает?
Завтра у вас ребенок не появиться.
Это единственное что вас останавливает?
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Автор, тема аборта очень щекотливая. Ну кто возьмет на себя ответственность и будет давать советы? Конечно, здесь максимум просто засрут((( любое ваше решение - это ваше решение и никто, кроме вас, не знает, как правильно.
Так , це зрозуміло. Дякую)
Я супер-пупер• 26 марта 2025
Ну, ваш осеменитель же уже за границей, так что третьего не надо, чтобы его вывезти. Доходы я так поняла у вас не очень, жилья своего нет. Зачем плодить нищету.
Локшина на вухах• 26 марта 2025
Якби мені дозволило здоров´я, я б з радістю родила, автор приміть рішення вдвох з чоловіком, на форумі то буде неправильно таке вирішувати
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
Завтра у вас ребенок не появиться.
Это единственное что вас останавливает?
Завтра у вас ребенок не появиться.
Это единственное что вас останавливает?
Ще страх що ми тут зовсім самі і я не матиму з ким залишити старших дітей в випадку лікарні. Ще те що ми на орендованій квартирі хоча і соціальній державній , і це інша країна хоча ми і звикли за 5 років але все ж таки страх є
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую 🫶
Невгамовна шахиня• 26 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Так від відповідальності ніхто не йде , ви тут просто пишете , а жити ж то мені 🤦 я вашої думки спитала а не відповідальності уникаю 🥴 нахвилинку вже в мене є два сина і не маленькі дівчат . Тож я розумію що таке відповідальність. Я тут доброго слова чекала .
Ну я народила 3, спланували пізно трохи в 39. Але чоловік як був в ЗСУ, так і буде. Ми не виїзджаємо. Я не сприймала це як обтяження, це виклик і це щастя для нас
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну про доходи я вам нічого не писала , з ними все в порядку .
Я супер-пупер• 26 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Ну если доходов хватит не бомжевать, а купить свое жилье, то ещё ладно, а так нафига оно надо, сделали аборт и забыли как страшный сон
Анютины ласки• 26 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я напевно не правильно вам написала , ми з чоловіком вже 5 років за кордоном разом
але знаходячись за кордоном один місяць пропустила знаходячись за кордоном чекали їх приїзду.
Ашолюдискажуть• 26 марта 2025
Автор, народжуйте. Донечка у Вас буде. Все буде добре, ви не одна, з чоловіком, які можуть бути сумніви
Мексиканочка• 26 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
В поедете в больницу, муж с детьми останется
На пару часов дети и сами могут (они ж не младенцы).
Даже в Украине куча людей рожает в не своем жилье. А сейчас и подавно. Вы старших в своем жилье рожали? (В 20 лет оно у вас уже было?)
Такие страхи можно выдумывать и выдумывать. Бесконечно.
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Топ комент , дякую ❤️
Здоров´чка вашій родині!
Мексиканочка• 26 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Про дочку я бы вот это вот так не рассказывала на форуме. Откуда вы знаете???
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
В 20 жила в свекрухи , дякую за підтримку !
Мексиканочка• 26 марта 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Та маленький процент людей за границей покупает «свое жилье»
А иногда покупает, но по законам страны оно все равно не твое.
Ашолюдискажуть• 26 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Топ комент , дякую ❤️
Здоров´чка вашій родині!
Видно, що Ви хочете цю дитину. Страхи є, це зрозуміло. Але вагомих причин вбивати дитину у вас точно нема. Все буде у вас чудово, значить саме так мало статися
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
Так , але це не поясниш людям. Дякую 🫶
Ашолюдискажуть• 26 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
Інтуїція))
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Так ,ви праві . Чоловік підтримує , ми з ним зі школи разом все пройшли , але я за нього хвилююся йому важко тепер буде. Хотіла чути що я не одна в такій ситуації а тут таке 🤦
Мексиканочка• 26 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Інтуїція))
А ну расскажите сколько у меня детей, какого пола и какого пола жду??
Ашолюдискажуть• 26 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
Я Вам щось винна? Таким наказовим тоном зі мною говорити не потрібно.
Сяду на шию, дорого!• 26 марта 2025
Народжуйте, потім будете шкодувати, якщо перервете вагітність, а повернути час назад вже не вийде
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую, я от також за це думаю , я шукала людей які мали схожі ситуації і народили , а мені кажуть що я відповідальність перекладаю 🤦
Покращена• 26 марта 2025
Автор, мені 31 і в мене немає дітей, хоч як сильно ми стараємось. Не можу Вам давати якісь рекомендації, бо сама не мама, і, напевно, в мене своє розуміння материнства, але ваші дітки дорослі, і з ними вже трохи легше, а якщоу вас буде дівчинка, уявляєте, якою б вона була? Думаю, що будете шкодувати, якшо не народите...вирішувати Вам, звісно, але .... заспокойтесь, гарно подумайте і зробіть найкращий вибір
Христя в тiстi
• 26 марта 2025
Ответ дляПокращена
Дякую вам , ви не падайте духом, нехай у Вас все вийде !
Мексиканочка• 26 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Не нужно людям на форуме рассказывать в уверенном тоне, что у них будут «дочки» или «сыновья» и что это главная причина оставить/сохранить ребенка.
Зачем обнадеживать автора, у которой и так гормоны?
Огірок та Помідорчик• 26 марта 2025
А вы работаете за границей? Если все повиснут на муже, то это тяжко совсем. И где это невозможно без прав?
Мексиканочка• 26 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Автор, примите решение не зависимо от пола ребенка.
Если будет третий мальчик - вы будете его так же любить? Не расстроитесь до истерике?
Я серьезно.
Я уверена, что вы хотите этого ребенка, конечно со всем справитесь и тд.
Но эти рассказы про «девочек» просто подбешивают. Ребенка нужно любить не зависимо от пола.
Я серьезно.
Ашолюдискажуть• 26 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
Головна причина залишити/зберегти дитину це те, що вона вже є.І автор хоче цю дитину. І мій прогноз про стать, навіть якщо він помилковий, ніяк не вплине на рішення автора. Автору я бажаю в першу чергу здорову дитину і зараз прийняти вірне рішення, про яке вона ніколи не пошкодує