Тримбулька• 26 марта в 09:10

Кубикорізка. нарізки овочів ідеальними кубиками

Підкажіть, будь ласка окремий пристрій механізований для нарізки овочів ідеальними кубиками, зокрема для салатів олів´є та вінігрет. Саме окремий девайс томущо не хочу захламляти кухню зайвими приладами. Насадка до м´ясорубки не підходить , оскільки потрібно ідеальні кубики.
Мама Чели• 26 марта в 09:12
Кенвуд + насадка до нього
САМ_ТАКОЙ• 26 марта в 09:12
Слайсер дайсер
Наездница• 26 марта в 09:13
Найсер дайзер класно ріже, тільки оригінальний треба брати
Яйцеголовая• 26 марта в 09:14
Вот такое не годится
Техноложка• 26 марта в 09:17
Ну вы же понимаете, что если овощи сварены до мягкости, то все равно она вам не нарежет идеально? Они будут давиться по-любому. Тогда лучше нарезать сырые, отваривать на пару кубики.
У меня комбайн бош, твердые отлично нарезает, свеклу тоже. Картошку, морковь - давит часто, соленый огурец вообще плохо. Пользуюсь редко, быстрее руками те четыре штучки нарезать))
Рання пташка• 26 марта в 09:20
Ви так часто рубите тн олів´є та вінегрет? Ідеальних не буде, огірки ж придеться різати. І навіщо він
Апрель Ивановна• 26 марта в 09:22
немецкий ручной, не дайсер и не бернер. Забыла фирму, специально покупала, острый, не мне. Не помню ТМ, там только одна функция
Sofia2008• 26 марта в 09:31
Ищите блендер с насадкой кубик
автор Тримбулька • 26 марта в 09:36
Ответ дляТехноложка
Дякую за відповідь