Дружная семейка• 26 марта в 14:13

Дівчата, хто народив в 40..

Будь ласка, поділіться, чи дуже важко було?
Вредняжка• 26 марта в 14:14
Я)
у меня КС было
Леді Душка• 26 марта в 14:14
У меня было КС под эпидуралкой, замечательно все прошло)
Ухахайкина• 26 марта в 14:15
Важко народжувати чи після народження з дитиною?
Вельшановна• 26 марта в 14:15
Народжувати? Чи виховувати? Подрузі моїй зробили кесарів розтин. Показань як таких не було, тільки вік.
автор Дружная семейка • 26 марта в 14:15
Ответ дляВредняжка
Я)
у меня КС было
В мене попередні 2 теж кесарів розтин. Чесно кажучи, зараз ватна
Щось не спиться• 26 марта в 14:15
Я в 35. Це значно важче, ніж в 25 (я не про пологи, а про фізичне навантаження з малою дитиною).
Ответ дляУхахайкина
Після народження мала на увазі.
Леді Душка• 26 марта в 14:16
Ответ дляДружная семейка
Після народження мала на увазі.
Все зависит от количества денег у вас))
Амбасадор щастя• 26 марта в 14:16
В 38. Роды первые. Все ок. Тяжело или нет сказать сложно, мне не с чем сравнивать
Вредняжка• 26 марта в 14:16
Ответ дляЩось не спиться
а мне наоборот было легче в 40...
осознанное материнство
правильно расставленные приоритеты
я сейчас наслаждаюсь материнством)
Попихтю та й годі• 26 марта в 14:16
Чуть раньше - в 38.
Было так же, как и первый раз только быстрее.
Заживало все быстрее, чем первый раз. Но это просто врачи по разному шили
Вельшановна• 26 марта в 14:16
Ответ дляДружная семейка
Все залежить від вашої фізичної форми, а вона у всіх дуже різна в однаковому віці.
автор Дружная семейка • 26 марта в 14:17
Ответ дляВельшановна
В мене моральний стан не дуже. Чоловік військовий, два підлітка на мені..
Ухахайкина• 26 марта в 14:17
Ответ дляДружная семейка
Після народження мала на увазі.
Якщо безсонні ночі з дитиною, то важче ніж в 20+.
Але якщо маєте можливість, то завжди можна няню взяти на підмогу.

Багато залежить від самої дитини як буде батькам легко чи ні
Мошей ницца• 26 марта в 14:17
Не представляю. Мне 38 я на днях собачку 5 кг из ванной доставала и заклинило в пояснице что-то,2 дня ходила как бабуська. Как с детьми возиться в таком возрасте?
Вельшановна• 26 марта в 14:18
Мені здається, більше дитині важко, наче з бабусею в дідусем. Я сама пізня дитина, відчувала цю різницю.
Радість моя• 26 марта в 14:18
Так выносить и родить - это ещё самое лёгкое. А вот не спать ночами, зубы, болезни, истерики...
Щось не спиться• 26 марта в 14:18
Ответ дляВредняжка
а мне наоборот было легче в 40...
осознанное материнство
правильно расставленные приоритеты
я сейчас наслаждаюсь материнством)
Ну якщо дитина не спить, то які б у вас не були пріоритети - ви будете втомлена.
Я теж насолоджуюсь материнством, моїй молодшій вже 2.5. Але в 25 фізично це було легше
Проня_Прокоповна• 26 марта в 14:18
Я, в 40 і 43. Що саме Вас цікавить?
Щось не спиться• 26 марта в 14:18
Ответ дляДружная семейка
Ви народжуєте, шоб чоловіка демобілізували?
Фісташкова кава• 26 марта в 14:19
Ответ дляДружная семейка
Ну то народите і чоловік дома буде
Леді Душка• 26 марта в 14:19
Ответ дляРадість моя
Дети разные, не все «не спят ночами»
автор Дружная семейка • 26 марта в 14:19
Ответ дляМошей ницца
Так, я саме про ці моменти...Що до виховання, вважаю себе освіченою мамою. А ось фізично і морально як бути
Амбасадор щастя• 26 марта в 14:19
Ответ дляМошей ницца
Замечательно. Не все в 38 разваливаются
Вредняжка• 26 марта в 14:19
Ответ дляЩось не спиться
И не спала..
Но, это я легче переносила , чем в свои 19 с старшим ребенком.
Помимо этого, у ребенка есть отец, который точно так же вставал по ночам..
Проня_Прокоповна• 26 марта в 14:20
Ответ дляДружная семейка
Ну.... освічена людина навряд чи буде чужі ’ моменти’ собі присвоювати
автор Дружная семейка • 26 марта в 14:20
Ответ дляЩось не спиться
Повірте, такої цілі не було
Щось не спиться• 26 марта в 14:21
Тут всі такі живчики в 40. Які молодці
So_so• 26 марта в 14:21
Что сложно для меня - неопределенность будущего в сложившейся ситуации.
Физически, мне скоро 45, а дочери 6, нет ни малейшей проблемы.
Амбасадор щастя• 26 марта в 14:21
Ответ дляВредняжка
И не спала..
Кстати, да. ’Возростные’ папы более ответственно подходят к ребенку. Мой тоже и вставал, и бутылочки грел и пеленки гладил