Дружная семейка• 26 марта в 14:13

Дівчата, хто народив в 40..

Будь ласка, поділіться, чи дуже важко було?
Радість моя• 26 марта в 14:21
Ответ дляЛеді Душка
Дети разные, не все «не спят ночами»
Да, лотерея. И билетики можно вытянуть разные. ’Надейся на лучшее, а готовься к худшему’.
Щось не спиться• 26 марта в 14:21
Ответ дляДружная семейка
Повірте, такої цілі не було
Чоловік завершить службу, чи ви будете сама з трьома дітьми?
Кундалина• 26 марта в 14:22
Ответ дляВельшановна
Мені здається, більше дитині важко, наче з бабусею в дідусем. Я сама пізня дитина, відчувала цю різницю.
этот стереотип был в ваше детстве, сейчас все по другому
Щось не спиться• 26 марта в 14:22
Ответ дляАмбасадор щастя
Кстати, да. ’Возростные’ папы более ответственно подходят к ребенку. Мой тоже и вставал, и бутылочки грел и пеленки гладил
Це від віку не залежить. Мій чоловік допомогав зі старшим в 25, і з молодшою в 35
автор Дружная семейка • 26 марта в 14:23
Ответ дляЩось не спиться
Не піде він. Добровільно пішов, має своє бачення і відповідальність. Рахуйте, я і 3 дітей. Старшому майже 18
Амбасадор щастя• 26 марта в 14:23
Ответ дляДружная семейка
Так, я саме про ці моменти...Що до виховання, вважаю себе освіченою мамою. А ось фізично і морально як бути
Морально будет ровно так, ка Вы себя настроите. Будете думать - все плохо, все будет плохо
Щось не спиться• 26 марта в 14:23
Ответ дляДружная семейка
Вам би старшого кудись вивозити ..
Амбасадор щастя• 26 марта в 14:23
Ответ дляЩось не спиться
Это скорее исключение. Тут возраст играет роль
Светка-пипетка• 26 марта в 14:24
Ответ дляДружная семейка
В мене моральний стан не дуже. Чоловік військовий, два підлітка на мені..
Все буде добре. В мене зараз дитині 1 рік і 10 місяців, як же я обожнюю бути з нею, як вона на мені засинає, це тепло від неї, як обіймає.. якщо що - теж маю старшу школярку і працюю, але саме ось це - воно безцінне. Я б і третього мабуть хотіла б)
МастерЮля• 26 марта в 14:25
Ответ дляДружная семейка
В мене попередні 2 теж кесарів розтин. Чесно кажучи, зараз ватна
деньги решили все
Аристократка-тунеядка• 26 марта в 14:25
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я, в 40 і 43. Що саме Вас цікавить?
як ви почувалися в 48?
Зоя Жорівна• 26 марта в 14:25
Дуже дуже важко
Стетоскопуло• 26 марта в 14:26
Ответ дляДружная семейка
А зачем тогда третий ребенок ?
Стетоскопуло• 26 марта в 14:27
Ответ дляВельшановна
Вы в 18 родили?
Зоя Жорівна• 26 марта в 14:27
Ответ дляДружная семейка
Так вам старшого спасати треба
Аристократка-тунеядка• 26 марта в 14:27
Ответ дляСветка-пипетка
расскажете в 48, как вам
Вельшановна• 26 марта в 14:28
Ответ дляСтетоскопуло
Вы в 18 родили?
У 24 і 27.
So_so• 26 марта в 14:29
Ответ дляДружная семейка
Ох, автор. Тогда бы я сильно подумала.
НаливайКа• 26 марта в 14:30
https://www.unian.ua/curiosities/zhinki-yaki-narod...

Жінки, які народжують дітей після 33 років, частіше доживають до 90 років і довше порівняно з тими, хто народив останню дитину до 29 років. Про це свідчать результати дослідження Школи медицини Бостонського університету, опубліковане в журналі Menopause, пише yourtango.com.

По опыту близких людей тоже вижу это.
Сама родила в почти 40 первого и чуть после 40-ка второго))
Викликаю на дебати• 26 марта в 14:30
Подруга моя в 41 и 44. Нормально прошло все
Викликаю на дебати• 26 марта в 14:31
Ответ дляУхахайкина
Важко народжувати чи після народження з дитиною?
И то и то
Викликаю на дебати• 26 марта в 14:31
Ответ дляВредняжка
а мне наоборот было легче в 40...
осознанное материнство
правильно расставленные приоритеты
я сейчас наслаждаюсь материнством)
Чем там можно наслаждаться 🙈
Пригаю-цибаю• 26 марта в 14:33
Ответ дляМошей ницца
Не представляю. Мне 38 я на днях собачку 5 кг из ванной доставала и заклинило в пояснице что-то,2 дня ходила как бабуська. Как с детьми возиться в таком возрасте?
слабенькая Вы что-то
Потужна махіна• 26 марта в 14:33
Мені в 38 було набагато легше народжувати ніж в 20. Але я спортивна. З вихованням так само, було легше ніж у 20, бо в мене була 18 річна донька. Тому я вже знала що не важливо у скільки дитина піде на горщик, навчиться сидіти, стояти, розмовляти, читати. Бо ті хто почав робити це раніше не мали таких балів на ЗНО, як моя старша дитина.
Стетоскопуло• 26 марта в 14:34
Ответ дляВельшановна
У 24 і 27.
Поздновато… 27,, наче з бабусею ,, ребенок будет
Вся в кредитах• 26 марта в 14:34
Ответ дляДружная семейка
Після народження мала на увазі.
Так, це важко. Налаштовуйтесь на гірше, а як пощастить, то буде добре.
Важко вставати ночами, навіть якщо ШВ, але при наявності грошей на помічницю, няню - зможете нормально відпочивати. Важко встигати за дитиною, вже б посидіти на лавочці, а не бігати по майданчику... Але то все мине )) бережіть себе!
Мелочунь• 26 марта в 14:35
Ответ дляДружная семейка
Сестра народжуваоа. Меншій 2,5 роки
Їй не важко. Хоча можна з двомісячною дитиною летіла в Канаду, де починали з нуля. Садочків держ там немає, вона працює вечорами зараз.
Але саме фізично і морально легко.
Старшим 19 і 16

Я народила в 27 і в 37. Зараз меншій 10. Здоров´я підводить. А саме бути мамою - все добре. Не жалкуємо ні я, ні сестра
Дівчина заглядєніє• 26 марта в 14:35
Ответ дляАмбасадор щастя
Не возрастные, а взрослые.
Возрастные бывают изменения.
Потужна махіна• 26 марта в 14:36
Ответ дляАмбасадор щастя
І мій чоловік також був як матуся. Він навіть відпустку на 3 місяці собі влаштував, щоб не пропустити ту мить поки малий і кожен день щось нове.
Вельшановна• 26 марта в 14:36
Ответ дляСтетоскопуло
Він уже зі мною не живе)