Как нефиг делать• 26 марта в 16:51

Давайте поговоримо про зайву вагу і приведення тіла до норми

Спорт, харчування, спосіб життя, перегляд своїх поглядів…. Що вам допомогло, як все відбувалося, як підтримуєте форму зараз… розкажіть свою історію
Зайканалужайке• 26 марта в 16:52
Норма это так скучно
Не кую, не мелю• 26 марта в 16:52
Сила воли плюс характер, остальное все примитивно - считаем каллории пьём воду.
Файна_зупка• 26 марта в 16:53
Складно
Вже такий шлях пройдено і до кінця з власною головою так і на подружилися
Невгамовна сила• 26 марта в 16:54
Нічого не допомогло. Ну й нафіг.
Тоска в носках• 26 марта в 16:54
Забути про їжу після 18 години
Назавжди
В однаковій вазі (58 кг, 175 см) з 17 років, зараз 46,
Ондатрова шуба• 26 марта в 16:54
Розлучення
Не їла взагалі, здається, вода, помідорка. Відчуття голоду не було. Вага ідеальна довго трималась.

Одружилась вдруге і потихеньку набрала зайвого.
Висновок: винні чоловіки в моєму випадку.
Помогалочка• 26 марта в 16:59
Мені 41. Багато перепробувала і знайшла те, що підходить саме мені: основа раціону - білки і корисні жири, вуглеводів чим менше, тим краще. Ніяких перекусів. Гаряча вода гарно перебиває апетит. Спортзал 5 разів на тиждень хочаб по годині.
Чарівне зіллячко• 26 марта в 17:01
У мене сили волі немає взагалі. Випадково знайшлась мотивація, тобто те, що примусило мене не зриватись і таки схуднути.
Лама_мама• 26 марта в 17:02
Полюбила себе із зайвою вагою, навчилася підбирати гардероб, аби собі подобатися, припинила сидіти на дієтах різноманітних і, навіть, рахувати калорії... І, якось, сама собою, почала худнути. Не одразу і дуже повільно, але просто фіксую собі, що вже доволі довго, кожен раз як стаю на ваги (а, ще припинила щодня зважуватися), бачу все меншу цифру.
Вже, навіть, деякі речі з мого, так ретельно підібраного гардеробу, мені завеликі.
Як це працює - не знаю. Але як є.
Столічна штучка• 26 марта в 17:07
Ответ дляЗайканалужайке
Норма это так скучно
То ли дело центнер веса, вот это веселуха
Столічна штучка• 26 марта в 17:11
Ответ дляТоска в носках
Забути про їжу після 18 години
Назавжди
Моя мама тоже со школы не ест после 18.00.
Конечно, не такая стройная, как вы, но М носит, в хорошей форме, а ей уже 60 и толстые родители , то есть метаболизм так себе генетически
Бронетапці• 26 марта в 17:20
Очень сложно. С детства склона к полноте, трижды в жизни худела на 10-15кг. Сейчас мне 43 и это оооочень сложно. Посмотрела на себя в зеркало и ужаснулась. Пока для себя определила, что нужно в медленном и комфортном темпе сбросить 10, а лучше 12 кг. Питание 3 раза в день без перекусов по системе порций, одна порция 300 грамм, минимум сладкого, мучного, жирного, жареного, плюс ходить хотя бы 5 тыс шагов. Если лень ходить, включаю в ютубе какую-то ходилку и иду. Записалась на lpg массаж. Бонусом купила фотоэпилятор и записалась к косметологу и стоматологу, реально сильно себя запустила. На спорт просто стыдно идти, хочу пойти с осени на йогу, раньше ходила и мне нравилось, силовые не могу по здоровью. Пока за месяц -2кг. Для старта очень хорошо, буду в таком же темпе двигаться дальше.
Зроблено у 80-х• 26 марта в 17:21
Только собралась съесть хлеб с маслом и вареньем
Бронетапці• 26 марта в 17:21
Ответ дляОндатрова шуба
Розлучення

Аналогично)). Только 2 развода)). А сейчас снова набрала
Мішечок щастя• 26 марта в 17:26
Ответ дляОндатрова шуба
Розлучення

вот) не ели) а то некоторые с весом 80 тут рассказывают, что едят три яйца и две ноги куриные и вес стоит) Не надо врать себе, без еды похудеешь аж бегом
Я тут с краю постою• 26 марта в 17:32
Ответ дляТоска в носках
Забути про їжу після 18 години
Назавжди
Вы не поправляетесь, потому что потребляете вашу норму калорий за день. И не важно, в какое время вы её едите.
Ели бы больше нормы, даже до 18.00 - поправились бы.
Ондатрова шуба• 26 марта в 17:33
Ответ дляМішечок щастя
Да. 100%
Смешнюча• 26 марта в 17:35
Ответ дляМішечок щастя
На собі перевірила, після операції їла два яблука печених, три пляшки кефіру по 250гр, і чотири печива «Наполеон»(замість Марії), таке харчування майже два місяці, вага як була 83кг, так і лишилася, лише згодом, скинула до 70кг, на це в мене пішло більше року
Тоска в носках• 26 марта в 17:36
Ответ дляЯ тут с краю постою
Їм те, що хочу, і випічку в тому числі.
Не рахую калорії, просто не переідаю.
Якщо не встигаю повечеряти до 18і години, то пропускаю цей прийом їжі

На спорт не ходжу, але коли тепло, часто катаюсь на велосипеді, по 15-20 км, ось тоді ще пью протеінові коктейлі, бо починаю худнути, а такого бажання немає
Marmu• 26 марта в 17:48
Ответ дляСтолічна штучка
та це від генетики залежить. я важу 52 кг, 44 роки, можу і в 12 ночі з´їсти бутерброд.
Розбещена цяточка• 26 марта в 18:09
Ответ дляОндатрова шуба
Розлучення

Я ела, 3р в день и десерт тоже, но так нервничала, плакала, что 10+ ушло за пару месяцев.. Похоже что все калории выплакала.
Потом пришла в норму и тоже набрала назад.
Зараз на дієті• 26 марта в 18:09
Минус угли вообще, сахар. Один фрукт в день. За неделю минус 1.5 кило. Овощи, нежирное мясо, морепродукты
автор Как нефиг делать • 26 марта в 18:28
Ответ дляРозбещена цяточка
О, ну це вже моя історія…(
Прикуси Язика• 26 марта в 19:18
Влюбилась. Сразу взялась за себя. Сейчас влюблённость прошла, а красотка в зеркале осталась))
Зайканалужайке• 26 марта в 20:15
Ответ дляСтолічна штучка
Или 32 кг при росте 180 - ещё веселее !!!
автор Как нефиг делать • 26 марта в 20:31
Ответ дляПрикуси Язика
Оооо, натхнення )) розумію))