Ms. Искренность• 26 марта в 20:18
Кто готовит котлеты в духовке, напишите рецепт, плиз
Обычные, которые жарю, в духовке суховаты. Как вы готовите, чтоб сочные были?
Маурита• 26 марта в 20:22
в фарш молоко, сухарі, смажена цибуля, сира цибуля, часник, картопля, зверху на котлету шматочок масла
Аноним ФЕЯ• 26 марта в 20:38
Ответ дляфан L.O.S.T.
И у меня суховатые.
В мене теж. Я думаю у всіх з духовки сухі, і для соковитості їх треба тушкувати в якомусь соусі, а не пекти.
Ну шо не так?• 26 марта в 20:53
Мій секрет соковитості- масло вершкове, і додаю сметану. Манка замість хлібу.
Це при тому, що готую лише з курячого філе. Інше мʼясо не їм. Спробуйте додати і не пожалкуєте
Чаклунка-ведунка• 26 марта в 21:02
Такі самі, як для смаження. Тільки я готую з філейного курячого фаршу, туди додаю багато цибулі, зелень і розмочений батон) стелю пергамент і на ньому випікаю. не сухі виходять)
Любимка-анонимка• 26 марта в 21:08
Если они сухие, значит вы передержали их. Я из филе делаю. Только лук сырой в фарш и немного манки (дать постоять, чтобы она набухла). В духовке минут 15 и все
Фрекен бок• 26 марта в 21:12
я слегка поджариваю, до легкой румяности. потом на противень, на дно воды, накрываю фольгу. они на бане доготавляваются. просто бомбезные
котопёс• 26 марта в 21:35
Спочатку накриваю фольгою, готую хв 30, знімаю її і трохи підрум´янюю. Тоді не сухі.