Удальонка• 27 марта 2025

Доброї ночі, хлопчик написав,що робити?

А точніше. Що ви думаєте. Хлопцю 29, серьезний, має свою справу. Рік пише раз в квартал щоб прийшла в гості до нього в ресторан. На третій раз я погодилась через тиждень сказала прийду коли вихідні будуть. Цей час переписувались, скидав свої селфі, старався мене зацікавити. Останнє переписувались в 2:30 ночі , він фліртував , і я спитала з якою ціллю він мені пише. Довго не відписував а потім написав щоб бути на контакті з колегами і пропав))
Що це було як думаєте? Маю на наступному тижні іти , іти чи ні? Дякую за розумні поради)
Пошаманю• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Он бельгиец
Ой, пардон!
Тогда идите.
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ дляПошаманю
Ой, пардон!
Тогда идите.
😂
ФрекенБок• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Та я так написала, мені 36
Не страшно, що така велика різниця? Дітей він не захоче?
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ дляФрекенБок
7 років всього , то не багато. В мене був хлопець на 18 років старший то то занадто трохи. А що по дітям? Тільки за, якщо захоче , я теж хочу. Я не в Україні, жінки тут ,такого віку, тільки починають планувати дітей
ФрекенБок• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
А чим Ви в Бельгії займаєтеся, якщо не секрет?
маринабаранова• 27 марта 2025
Не перестаю дивуватись нашім жінкам: з чого ви взяли, що цей хлопчик ’серьезний, має свою справу’?) З його слів і досить дивної поведінки? Ну, сходіть, подивіться...
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ длямаринабаранова
Пару разів працювали разом , ну Бельгія село, всі один одного знають в кого яка справа
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ дляФрекенБок
Повар в ресторані , так що точно іду не попоїсти , можу поїсти і в себе)
ФрекенБок• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Щасти вам) А раптом
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ дляФрекенБок
Щасти вам) А раптом
Дякую дуже
Своего не предлагать• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Та я так написала, мені 36
Мальчик хочет развлечений. А вы чего хотите?
Своего не предлагать• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Я от думаю, він злякався мого запитання? Я знаю що йому подобаюсь. Постійно слідкує за мною в соц сетях
Вы слишком серьёзная

А он не сталкер часом?
ПодругаМужа• 27 марта 2025
Зачем задавать ему глупые вопросы ?
Щира українка• 27 марта 2025
Ответ дляПодругаМужа
Зачем задавать ему глупые вопросы ?
І нам теж.
Щира українка• 27 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Заміж за бельгійця. Авторку надихнула тема племінниця в 19 виходить за швейцарця)
Играю_на_кларнете• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Если б нравились, он бы уже ухаживал за вами, а так... Не обманывайтесь. Никто ничего не испугался)))
Вы для парня из серии - даст милфа, супер, не даст, ничего страшного, не сильно то и хотелось

У него есть с кем спать и без вас))
язззззь!!!• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Яка може бути?
Та сходите, поешьте, разведите на секс, в чем проблема?
Парасюха• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Та я так написала, мені 36
Хлопчик - це в дитячому садочку, нехай ще молодша школа, авторе, читаєш заголовок, і зразу думки що збоченка пише.
когдадеЦкие• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
А к чему вообще был ваш вопрос?Идите на свидание, развивайте отношения, к чему эти вопросы «с какой целью пишет?» и т.п.
Липка-прилипка• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Автор, несколько раз перечитала вашу историю переписки. Так и не поняла, почему вы решили что парень интересуется вами для личных отношений? По-моему, он в последнем сообщении все чётко обозначал-вы для него коллега. Вероятно звал в ресторан для профессионального мнения, общения. Может сотрудничать. А вы уже и факту присмотрели.
Мне кажется что он поэтому и исчез, потому как понял что вы не совсем верно расценили его писанину.
Лама_мама• 27 марта 2025
29 - взрослый мужчина
36 - молодая женщина

Благословляю, идите поешьте ей богу
Забула що?• 27 марта 2025
Вы какая-то слишком прямолинейная на начальном этапе общения, где еще никто никому ничего не должен. Он же вас не замуж позвал, а всего лишь в ресторан, а вы прямо в лоб ’с какой целью’, у него небось сразу всё и упало. Не хотите идти - просто вежливо откажитесь, хотите идти - просто сходите.
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Бо я в Європі. Тут рідко зустрінеш відносини в кого є. Всі хочуть просто перепих, того і спитала
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Бо слав мені свої селфі , в інста, лише для мене , в сторіз з позначкою. Фліртував зі мною . Бути з колегою на зв’язку в 2:30 ночі, ну серьезно ..
автор Удальонка • 27 марта 2025
Ответ дляЗабула що?
Не хочу час свій витрачати, якщо ціль просто присунути. Мені часто надходять таки пропозиції . Того і спитала
Липка-прилипка• 27 марта 2025
Ответ дляУдальонка
Ну может он прибухнул и общаться было не с кем. Я тоже могу пофлиртовать,если есть настроение. Все вот эти селфи-шмелфи и сториз это всё ерунда. Смотрите на действия мужчины. А у него никаких действий в ваш адрес не было да и по тексту его очевидно что кроме как дружбы он с вами не планирует